Play Million Rishikimi 2024 - FAQ

Play MillionResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 100 dollarë
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Panairi i provuar nga iTech Labs
Vip Lounge në dispozicion
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Panairi i provuar nga iTech Labs
Vip Lounge në dispozicion
Play Million is not available in your country. Please try:
FAQ

FAQ

Këtu është një koleksion i madh i pyetjeve të bëra shpesh nga lojtarët e Play Million.f

A është kazino legjitime në Zelandën e Re?

Lojtarët në Zelandën e Re mund të hyjnë në platformë dhe të vendosin baste sa herë të duan. Kazinoja mban licencën e Autoritetit të Lojërave të Maltës, e cila njihet për reputacionin dhe dallimin e saj të lartë.

A ofron kazino rrotullime falas për lojtarët e rinj?

PlayMillion është shumë bujar ndaj lojtarëve të tij të rinj. Ata ofrojnë një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 100 dollarë në tre depozitat fillestare që bëjnë. Ata gjithashtu do të shpërblejnë 25 rrotullime falas për çdo klient të ri për më shumë mundësi fitimi.

Sa është koha e tërheqjes në PlayMillion?

PlayMillion ofron mënyra të ndryshme pagese që mund t'i përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Disa nga më të përdorurat janë Transferta Bankare, Visa, Skrill, Neteller, vetëm për të përmendur disa. Koha mesatare e tërheqjes varet nga metoda që përdorni. Kuletat elektronike ofrojnë tërheqje pothuajse të menjëhershme ndërsa tërheqja nga banka mund të zgjasë deri në shtatë ditë.

A mund të hyj në PlayMillion nga një celular?

Nëse preferoni të luani lojëra nga celulari juaj, atëherë ju sigurojmë se do të keni një përvojë të qetë nëse zgjidhni PlayMillion. Platforma e kazinosë është e aksesueshme nga pajisje të ndryshme, kështu që ju mund të filloni të merrni përvojë të nivelit të lartë dhe të shijoni lojërat tuaja të preferuara.

A më duhet një kod bonus si klient i ri në PlayMillion?

Ekzistojnë dy kode bonus nga të cilat mund të përfitoni në PlayMillion nëse jeni klient i ri në kazino. Ky do t'ju shpërblejë 100 rrotullime falas dhe i dyti do t'ju shpërblejë me 20 dollarë falas si bonus mirëseardhjeje. Ju duhet të përdorni një nga këto kode bonus 100STAR ose FIRST20. Ka disa ndryshime midis këtyre të dyjave, kështu që ne ju këshillojmë të shikoni termat dhe kushtet e secilit dhe të shihni se cilat do të preferonit.

A mund të depozitoj duke përdorur PayPal?

Po, ju mund të përdorni PayPal dhe ajo që është e mrekullueshme është se nuk ka tarifa të përfshira. Ju mund të përdorni PayPal për të depozituar dhe tërhequr gjithashtu.

A ka ndonjë shpërblim për lojtarët ekzistues?

Oferta e mirëseardhjes në PlayMillion është vetëm maja e ajsbergut. Ka shumë shpërblime që ju presin pasi të bëheni një anëtar besnik i kazinosë. Ka bonuse ditore për klientët dhe nëse bëheni anëtar i klubit VIP mund të fitoni shpërblime ekskluzive sa herë që vendosni të luani.

Çfarë ndodh kur dikush fiton një çmim xhekpot?

Kjo është ajo që shumica e lojtarëve ëndërrojnë, duke fituar çmimin e çmimit të parë. Duhet të themi se këto lloj çmimesh nuk i nënshtrohen kufijve të tërheqjes dhe ato paguhen plotësisht.

Unë kam një llogari PayPal por nuk mund të depozitoj me të. Cili duket të jetë problemi?

Disa mënyra pagese janë specifike për vendin. Kjo do të thotë se ato janë të disponueshme vetëm në disa vende dhe jo të disponueshme në të tjera.

Si të kërkoni ofertën e bonusit?

Të pretendosh një bonus në PlayMillion është e lehtë. Thjesht duhet të shkoni në kazino, të regjistroheni për një llogari dhe të depozitoni disa fonde. Mos harroni të përdorni kodin e bonusit JACK200 kur depozitoni dhe bonusi do të shtohet automatikisht në llogarinë tuaj.

A ka bonusi i mirëseardhjes disa kërkesa për bast?

Bonusi i mirëseardhjes nga PlayMillion vjen me kërkesat e basteve. Ju duhet të vini bast bonusin 30 herë në lojëra. Ka kushte specifike që duhet të keni parasysh kur pranoni këtë bonus. Pasi të keni mbuluar kushtet e bastit, mund të shijoni fondet tuaja në kohë rekord.

Unë nuk mund t'i tërheq fitimet e mia të bonusit. Pse është kështu?

Ju duhet të mbuloni kërkesat e basteve për të qenë në gjendje të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja të bonusit. Ju duhet të vini bast bonusin 30 herë në lojëra dhe të shijoni fitoret tuaja sapo fondet të arrijnë bilancin tuaj të parave reale. Përpara se të pranoni një bonus, duhet të kontrolloni kushtet e bastit bashkëngjitur bonusit. Ka metoda të ndryshme në dispozicion që do t'ju lejojnë të tërhiqni fitimet tuaja në kohë rekord.

A mund t'i mbaj paratë që fitoj nga bonusi i rrotullimeve falas në llogarinë time?

Pasi të plotësoni kërkesat e bastit, mund t'i mbani paratë që fitoni në llogarinë tuaj. Kërkesat e përgjithshme për bonusin janë që të luani përmes parave të bonusit 30 herë në lojërat e kazinosë. Mbani në mend se jo të gjitha lojërat kontribuojnë në të njëjtën shkallë në mbulimin e kushteve. Kur plotësoni kërkesat e basteve që mund të zgjidhni t'i mbani fitimet tuaja në llogarinë tuaj në internet ose t'i tërheqni ato, zgjedhja është e juaja.

A mund të marr rrotullime pa depozitë në PlayMillion?

Në këtë pikë, nuk ka një mundësi që lojtarët të marrin rrotullime falas pa depozituar. Por, lojtarët mund të marrin 50 rrotullime falas mbi tre depozitat e tyre të para.

A mund të marr rrotullime falas pas depozitimit?

Po, sapo të depozitoni për herë të parë do të merrni 50 rrotullime falas dhe dy depozitat e ardhshme do të sjellin 75 rrotullime të tjera secila. Pra, me këtë ofertë, ju do të merrni rrotullime falas dhe fonde bonus për të luajtur në kazino. Rrotullimet falas mund të përdoren vetëm në lojërat e lojërave elektronike Starburst, ndërsa fondet e bonusit mund të përdoren në çdo vend të caktuar që dëshironi në kazinonë PlayMillion.

A mund të luaj lojëra elektronike në PlayMillion pa depozituar para?

Mund të luani lojëra elektronike në PlayMillion falas nëse dëshironi, në modalitetin praktik. Ju do të merrni para virtuale nga kazino, por mbani në mend se nëse luani në modalitetin praktik, nuk mund t'i tërhiqni fitimet tuaja më vonë. Kjo është një mënyrë e mirë për të luajtur lojëra elektronike vetëm për argëtim dhe për të kaluar pak kohë.

A duhet të instaloj softuerin për të luajtur rrotullimet falas?

Mund të hyni në kazino në smartphone ose tablet. Nëse rastësisht loja nuk funksionon në shfletuesin tuaj, atëherë mund ta shkarkoni softuerin nëse dëshironi. PlayMillion i lejon përdoruesit e tij të shkarkojnë çdo slot nëse dëshirojnë. Kur të shkoni në seksionin e lojërave elektronike, do të keni mundësinë të luani menjëherë ose të shkarkoni slotin.

A duhet të përdor një kod bonus për të luajtur rrotullimet falas?

Ekzistojnë disa kode të ndryshme bonusi të disponueshme në PlayMillion nga të cilat mund të përfitoni. Nëse dëshironi të merrni bonusin ekskluziv të mirëseardhjes së rrotullimeve falas dhe parave, duhet të përdorni kodin STAR200. Kur regjistroheni në kazino, udhëzimet janë shumë të qarta, kështu që ju do të dini se ku të përdorni kodin e bonusit.

Sa kohë duhet që një tërheqje të përpunohet?

Çdo tërheqje në PlayMillion do të jetë në pritje deri të nesërmen në mesnatë. Gjatë kësaj kohe ju mund të anuloni tërheqjen nëse dëshironi dhe paratë do të transferohen në llogarinë e lojtarit tuaj. Pas përfundimit të periudhës në pritje, transaksioni do të përpunohet nga kazinoja në vetëm disa orë. Shuma minimale që mund të tërhiqni në PlayMillion është 20 dollarë.

A ka një masë maksimale kufizimi?

Shuma maksimale që mund të tërhiqni në PlayMillion në një transaksion është 5000 dollarë. Shuma maksimale që mund të tërhiqni në një muaj është 10,000 dollarë. Nëse dëshironi të tërhiqni më shumë se shuma maksimale e lejuar, do të paguheni me këste mujore prej 10,000 dollarë.

A ka ndonjë tarifë për depozitat dhe tërheqjet?

Të gjitha depozitat në PlayMillion janë pa pagesë, dhe po ashtu edhe metodat më të tërheqjes. Gjithsesi, disa mënyra pagese mund të kenë një tarifë prej 10 dollarë nëse shuma është më e ulët se 500 dollarë.

Sa është bonusi i mirëseardhjes?

Bonusi i mirëseardhjes është i disponueshëm për të gjithë lojtarët e rinj dhe duhet të pranojmë se është shumë bujar. Ju do të merrni 200 dollarë në 3 depozitat. Në depozitën e parë, ju do të merrni një depozitë 100% të ndeshjes deri në 100 dollarë dhe 25 rrotullime falas.

A ka ndonjë turne në dispozicion në PlayMillion?

Ka shumë turne të disponueshëm në PlayMillion. Duhet të kontrolloni herë pas here faqen e internetit për të parë nëse ka ndonjë ndryshim apo promovim. Ka një sërë turnesh që përfshijnë gara me automate dhe gara jo-slot për Ruletë, Blackjack dhe Video Poker, vetëm për të përmendur disa.

Ju duhet të shkoni në seksionin e promovimit për të hyrë në turne. E vetmja gjë që duhet të bëni është të futni emrin tuaj të përdoruesit PlayMillion në fushën e turneut. Ne ju këshillojmë të kontrolloni kushtet e turneut përpara se të filloni të luani. Megjithatë, këto turne janë një shans i madh për të fituar disa çmime të mira.

A ka një bonus pa depozite në dispozicion?

Në këtë pikë, PlayMillion nuk ofron një bonus pa depozitë për lojtarët e tij. Ju do të merrni disa rrotullime falas kur të bëni tre depozitat tuaja të para kur të regjistroheni si një lojtar i ri. Përveç bonusit të mirëseardhjes, ka promovime të tjera të disponueshme në PlayMillion.

A duhet të përdor një kod bonus për të marrë bonusin?

Nëse dëshironi të merrni një bonus në PlayMillion, do t'ju duhet të vendosni një kod bonus të promovimit kur të bëni depozitën. Pasi pagesa juaj të jetë përpunuar nga kazino, bonusi do të shtohet automatikisht në llogarinë tuaj.

A ka kushte bonusi në kazino PlayMillion?

Kur luani me fonde bonus në PlayMillion, duhet të keni parasysh faktin që bonuset i nënshtrohen kushteve dhe kushteve të caktuara. Pra, sigurohuni që të njiheni me të përpara se të filloni të luani. Bonusi i mirëseardhjes në PlayMillion i nënshtrohet kërkesave të basteve prej 30 herë, po kështu janë edhe fitimet që rrjedhin nga rrotullimet falas. Kur plotësoni kërkesat e basteve, mund të arkëtoni fitimet e mbetura. Nëse rastësisht merrni një bonus pa depozite, kërkesat e bastit janë 60 herë më shumë se shuma e bonusit. Gjithashtu, mbani në mend se bonusi është i vlefshëm vetëm për 30 ditë dhe rrotullimet falas dhe bonuset pa depozitim janë të vlefshme për 24 orë. Kur luani me paratë e bonusit, aplikohet një madhësi maksimale e bastit që në këtë rast është 5 dollarë ose 10% e shumës së bonusit. Kur bëni një depozitë duke përdorur Neteller ose Skrill, madhësia maksimale e bastit është $1. Shuma minimale që duhet të depozitoni për të marrë bonusin është 20 dollarë. Mbani në mend se lojëra të ndryshme kontribuojnë në kërkesat e basteve në një mënyrë të ndryshme.

Cilat janë kërkesat e bastit për bonusin?

Paratë e bonusit që merrni në PlayMillion, i nënshtrohen kërkesave të bastit prej 30 herë më shumë se shuma e bonusit. Ju duhet të plotësoni kërkesat e basteve përpara se të mund të arkëtoni ndonjë fitim. Nëse merrni një bonus pa depozite, atëherë kërkesat e bastit janë 60x.

A mund të hyj në kazino nga celulari im?

Po, PlayMillion ka një platformë që është e pajtueshme me çdo pajisje portative. Mund të luani më shumë se 100 lojëra dhe mund të përdorni edhe funksione të tjera. Ju lehtë mund të depozitoni fonde në llogarinë tuaj dhe të bëni një tërheqje më vonë. Për të luajtur lojërat duhet të regjistroheni për një llogari nëse ende nuk e keni një të tillë. Ju madje mund të luani lojëra falas në celularin tuaj. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të praktikuar dhe për të parë se çfarë ka për të ofruar kazinoja përpara se të vendosni të bëni një depozitë. Sigurohuni që të keni një lidhje të mirë interneti kur luani në celularin ose tabletin tuaj sepse kjo është thelbësore për të pasur një seancë të pandërprerë lojërash.

A ka një program besnikërie në PlayMillion?

PlayMillion ka një program besnikërie që shpërblen lojtarët besnikë kur ata luajnë në kazino. Ndërsa luani lojën tuaj të preferuar, ju gjeneroni pikë dhe në varësi të numrit të pikëve do të merrni një status më të lartë në klubin VIP PlayMillion. Ka përfitime të caktuara për të qenë një VIP, për shembull, ju merrni një menaxher personal që do të trajtojë çdo çështje tuajën menjëherë.

A është PlayMillion një kazino e sigurt dhe e besueshme?

Ka shumë kazino që shfaqen çdo ditë që po përpiqen të mashtrojnë lojtarët. PlayMillion nuk është një prej tyre. Fakti që kazinoja ka qenë në treg për kaq shumë kohë flet vetë. PlayMillion përdor gjeneratorin e numrave të rastësishëm që është provë se lojërat e tyre janë të sigurta dhe gjithashtu ka disa nga licencat më prestigjioze në industrinë e iGaming.

A ka PlayMillion një licencë të vlefshme për të operuar dhe a janë të siguruara transaksionet dhe a ruhen të dhënat personale të sigurta?

PlayMillion ka një licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, i cili është një nga licencuesit më të rreptë. Kazinoja përpunon transaksionet përmes lidhjeve të sigurta dhe ofruesi ju garanton se nuk do të ndajë informacionin tuaj personal me asnjë palë të tretë. Për më tepër, lojërat testohen rregullisht për drejtësi nga auditorët e pavarur iTech Labs. Pra, nëse zgjidhni PlayMillion për të hapur një llogari, ne ju sigurojmë se është një vend i sigurt për të luajtur lojërat tuaja të preferuara.

A janë disa vende të kufizuara në PlayMillion Casino?

Lojtarët nga vende të caktuara nuk janë në gjendje të krijojnë një llogari në PlayMillion për shumë arsye. Nëse nuk jeni të sigurt nëse i përkisni një prej vendeve të kufizuara, atëherë mund të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe të kontrolloni dy herë. Në këtë pikë lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk janë në gjendje të krijojnë një llogari: Qipro, Izraeli, Turqia, Franca, SHBA, Spanja, Belgjika, Letonia, Rusia, Italia, Hungaria, Rumania, Bullgaria, Greqia, Çekia dhe Portugalia

A mund të kontaktoj mbështetjen e klientit të kazinosë?

Ka disa mënyra se si mund të kontaktoni shërbimin ndaj klientit. Më e përshtatshme është t'i kontaktosh ata përmes bisedës live. Funksioni i bisedës së drejtpërdrejtë është i disponueshëm 24/7 vetëm për lehtësinë tuaj. Mbani në mend se jo të gjitha gjuhët do të jenë të disponueshme jashtë orarit të punës. Nëse nuk mund të gjeni një përfaqësues që flet gjuhën tuaj, atëherë mund të dërgoni një email dhe ai do t'ju kthehet sa më shpejt të jetë e mundur. Ekziston edhe një numër telefoni ndërkombëtar, por mos harroni se ky nuk është një numër pa pagesë.

Cilat mënyra pagese janë të disponueshme në PlayMillion?

Mënyra të ndryshme pagese janë të disponueshme në PlayMillion si për depozita ashtu edhe për tërheqje. Ju mund të gjeni karta krediti, kuleta elektronike dhe çeqe, por jo të gjitha mund të jenë të disponueshme për ju, sepse metodat ndryshojnë në varësi të vendndodhjes.

Si të bëni një tërheqje?

Duhet të shkoni te arkëtari për të paraqitur një kërkesë për tërheqje dhe të prisni që kazino ta përpunojë atë. Shuma minimale që mund të tërhiqni është 50 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë për tërheqje.

Çfarë lojërash mund të luaj në PlayMillion?

Në PlayMillion, mund të gjeni një gamë të gjerë lojërash për të luajtur dhe zgjedhja është e juaja. Ju mund të luani lojëra elektronike në internet, lojëra tavoline ose poker, dhe gjithçka varet nga ju. Nëse dëshironi, ju gjithashtu keni mundësinë të përdorni versionin celular të faqes në internet dhe të luani lojën tuaj të preferuar në çdo kohë që dëshironi. Ju mund të vizitoni zonën e kazinosë live dhe të provoni fatin tuaj kundër tregtarëve aktualë.

Sa mund të fitoj nëse bashkohem me programin e filialeve?

Nuk mund t'ju themi se sa saktësisht mund të fitoni. E gjitha varet nga sa i përkushtuar jeni. Rregulli i përgjithshëm është, sa më shumë lojtarë të sillni në faqen e internetit, aq më shumë para do të fitoni.

A mund të marr përditësime me lajme dhe promovime?

Ju supozohet të merrni një buletin mujor me përditësime dhe promovime nga kazinoja. Në rast se nuk jeni, atëherë ndiqni këto hapa të thjeshtë:

  • Shkoni te dosja juaj e padëshiruar/junk dhe shtoni [email protected] në listën tuaj të sigurt.
  • Ju gjithashtu mund të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe ata do t'ju ndihmojnë të merrni buletinin e tyre mujor.
  • Mund të shkoni në faqen kryesore të partnerit të PlayMillion dhe të shikoni buletinin më të fundit.

Si mund ta di se sa fitoj nga programi i filialeve?

Kompania ofron statistika online për ju që përditësohen çdo 24 orë. Ju duhet të identifikoheni duke përdorur emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin dhe të shihni sa keni fituar.

Çfarë lloj komisionesh janë në dispozicion?

Ekzistojnë dy forma të komisionit në dispozicion, kosto për blerje (CPA) dhe pjesë e të ardhurave prej 20-40%. Nëse dëshironi të merrni marrëveshjen CPA, do t'ju duhet të kontaktoni Menaxherët e Filialeve dhe të negocioni një marrëveshje.

A mund të gjej banderola për t'i përdorur?

Po, mund të gjeni disa banderola tërheqëse në seksionin Mjetet e Marketingut në sistemin tuaj të administrimit.

Kur promovoni më shumë se një markë, a do të dërgohen pagesat veçmas?

Ju do të merrni komisionin tuaj menjëherë. Kompania do të llogarisë shumën totale që keni fituar në markat e saj dhe do t'jua dërgojë.

A kam nevojë për një llogari të veçantë për të gjitha faqet e mia të internetit?

Nëse keni më shumë se një faqe interneti, është në rregull të përdorni të njëjtën llogari për ta. Ju mund të përdorni të njëjtat lidhje për të gjitha faqet tuaja të internetit, por ne ju këshillojmë të krijoni një gjurmues të ri për çdo faqe interneti.

Si të regjistroheni për programin e filialeve?

Duhet të krijoni një llogari të re në faqen kryesore të partnerit të PlayMillion. Do të duhen vetëm disa minuta për të përfunduar regjistrimin.

Si do të marr pagesat?

Kur regjistroheni, supozohet të zgjidhni një mënyrë pagese të preferuar. Këto janë mënyrat e pagesës që janë të disponueshme në këtë pikë Transferta me tela, Çeku i Draftit Bankar, Neteller dhe Skrill. Do të merrni pagesa deri në datën 10 të çdo muaji për aktivitetin e muajit të mëparshëm.

Sa nivele VIP janë në PlayMillion?

Ka 6 nivele në PlayMillion dhe sa më i lartë të jetë niveli që arrini, aq më shumë kthim parash dhe përfitime keni të drejtë.

Si të arrini një nivel më të lartë?

Arritja e një niveli më të lartë nuk ka qenë kurrë më e lehtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të vendosni baste në lojërat tuaja të preferuara dhe do të grumbulloni pikë VIP për këtë. Çdo muaj, pikët tuaja VIP të muajit të mëparshëm do të vlerësohen dhe bazuar në totalin tuaj dhe do t'ju caktohet një nivel për muajin aktual.

Cilat janë pikat VIP?

Sa herë që vendosni një bast në një lojë në kazino PlayMillion, do të merrni pikë VIP. Pasi të grumbullohen ato pikë, ju mund të merrni përfitimet tuaja mujore. Pikat VIP gjithashtu mund të konvertohen në para në seksionin Arkëtar.

Si llogariten pikët VIP?

Pikat VIP grumbullohen kur vendosni baste në lojën e kazinosë dhe secila lojë ofron raporte të ndryshme.

Cilat janë përfitimet e arritjes së një niveli më të lartë?

Pasi të keni arritur një nivel më të lartë, do të jeni në gjendje të përfitoni nga të gjitha përfitimet që ai nivel ofron. Nëse ka një bonus për arritjen e një niveli të caktuar, ju keni 3 ditë për ta kërkuar atë në Zonën e Bonusit të Arkëtarit.

A ka ndonjë përfitim për të mbajtur një nivel?

Shumica e niveleve ofrojnë një bonus për ruajtjen e nivelit çdo muaj. Por, mbani mend nëse arrini nivelin tjetër, edhe një bonus më i madh ju pret.

Çfarë do të ndodhë me llogarinë time nëse nuk luaj për një muaj?

Ju mund të bini vetëm një nivel çdo muaj, kështu që le të themi se jeni një nivel Platinum dhe niveli më i ulët që mund të shkoni muajin tjetër është Ari. Kazinoja do të bëjë përjashtime për disa anëtarë, kështu që ju lutemi kontaktoni mbështetjen e klientit dhe shpjegoni pse nuk keni mundur të luani për një muaj të tërë.

Cili është niveli i parë në PlayMilion?

Çdo anëtar fillon me nivelin e Bronzit.

Kur i vlerëson PlayMillion nivelet?

Në datën 1 të çdo muaji, pikët VIP kontrollohen për muajin e kaluar dhe lojtarëve do t'u caktohet niveli i tyre për muajin aktual.

Sa pikë më duhen për të arritur në nivelin e Platinumit?

Në listën e mëposhtme mund të gjeni nivelet VIP në PlayMillion dhe pikët e nevojshme mujore për të arritur dhe mbajtur çdo nivel:

  • Në momentin që regjistroheni në kazino jeni në nivelin Bronz dhe për të ruajtur këtë nivel duhet të keni nga 0 deri në 400 pikë çdo muaj.
  • Niveli i dytë është Silver dhe do t'ju duhet të keni midis 401 dhe 1000 pikë çdo muaj.
  • Niveli i tretë është Gold dhe do t'ju duhet të keni midis 1001 dhe 2000 pikë çdo muaj.
  • Niveli i katërt është Platinum dhe do t'ju duhet të keni midis 2001 dhe 20.000 pikë çdo muaj.
  • Niveli i pestë është Diamanti dhe do t'ju duhet të keni midis 20.001 dhe 80.000 pikë çdo muaj.
  • Niveli i gjashtë është Diamanti i Kuq dhe do t'ju duhet të keni mbi 80.001 pikë çdo muaj.

Cilat janë shpërblimet për çdo nivel?

Nëse dëshironi të shihni të gjitha përfitimet që çdo nivel ofron, duhet të hidhni një sy në tabelën e Përfitimeve VIP. Aty mund të gjeni të gjitha përfitimet dhe gjithashtu bonuset për arritjen dhe ruajtjen e një niveli specifik. Ju gjithashtu keni mundësinë të konvertoni pikët tuaja në para me kursin e shpjeguar në tabelë.

A mund t'i konvertoj pikët e mia VIP në para dhe si?

Kur dëshironi të konvertoni pikët tuaja VIP në para, duhet të shkoni në Zonën e Anëtarëve në kazino dhe të klikoni në Points to Cash që është në menynë në të majtë. Thjesht duhet të futni numrin e pikëve që dëshironi të konvertoni dhe sistemi do të shikojë paraprakisht se sa do të merrni. Pasi të klikoni në Konfirmo, paratë janë tuajat.

A mund t'i shoh Pikat e mia VIP aktuale?

Ka disa mënyra të ndryshme për të parë se sa pikë VIP keni. Në hollin e kazinosë pranë bilancit të parave reale shfaqet bilanci juaj aktual i pikëve. Ju gjithashtu mund të shkoni te seksioni Points to Cash në Zonën e Anëtarëve dhe mund të gjeni numëruesin tuaj aktual të pikëve VIP.

A mund të kontrolloj se në cilin nivel jam?

Kur shkoni në hollin e kazinosë, mund të shihni nivelin tuaj aktual VIP pranë bilancit të parave reale.

Si mund të kërkoj një bonus kur arrij një nivel të caktuar?

Ju mund të kërkoni një bonus vetëm pasi të keni arritur një nivel të caktuar. Kur grumbulloni pikë të mjaftueshme VIP në muajin aktual për të rritur nivelin tuaj, do të jeni në gjendje jo vetëm të kërkoni bonus më të lartë, por edhe të konvertoni pikët tuaja dhe të merrni më shumë para.