Play Million Rishikimi 2024 - Deposits

Play MillionResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 100 dollarë
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Panairi i provuar nga iTech Labs
Vip Lounge në dispozicion
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Panairi i provuar nga iTech Labs
Vip Lounge në dispozicion
Play Million is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Një nga veçoritë më të rëndësishme të kazinove në internet PlayMillion është fakti që ju mund të depozitoni shpejt dhe sigurt. Ato ofrojnë mënyra të ndryshme pagese dhe transaksione të shpejta dhe të besueshme.

Për të qenë në gjendje të depozitoni fonde në llogarinë tuaj, duhet të keni një të tillë. Regjistrohu për llogarinë e parave reale të PlayMillion në disa hapa të thjeshtë dhe drejtohuni te arkëtari për të zgjedhur mënyrën e pagesës që ju përshtatet më së miri.

Mos harroni të përdorni kodin promovues SPIN100 kur depozitoni fonde për herë të parë. Ndiqni hapat e konfirmimit të pagesës dhe pasi sistemi të ketë informacionin tuaj, përpunimi do të fillojë. Kur pagesa të jetë e suksesshme, fondet e bonusit dhe fondet e parave të gatshme do të shfaqen në llogarinë tuaj.

Ju mund të përdorni metoda të ndryshme për të financuar llogarinë tuaj PlayMillion duke përfshirë:

Pagesa e faturës – Pagesat e faturave janë bërë segmenti me rritje më të shpejtë midis të gjitha opsioneve të pagesave në internet. Këtu është një listë e sistemit të rekomanduar të faturave të pranuara nga PlayMillion:

 • BOLETO BANCÁRIO
 • DINEROMAIL
 • PUGGLEPAY
 • SIRU MOBILE

Kartat e kreditit – Kartat e kreditit janë një metodë e vlefshme dhe e sigurt për të financuar llogarinë tuaj të kazinosë. Ato ju lejojnë pagesa të shpejta dhe pa probleme, në mënyrë që të përqendroheni në lojën. Kartat e mëposhtme të kreditit pranohen në Play Million:

 • VIZA
 • MASTERCARD

Kartat e Debitit – Kartat e Debitit ofrojnë një pagesë pa probleme në llogarinë tuaj të kazinosë. Këto janë opsionet e kartës së debitit të pranuara në PlayMillion:

 • MAESTRO
 • DANKORT
 • ECOPAYZ

Transferta bankare – Transferta bankare është një opsion klasik i disponueshëm në PlayMillion. Kjo është një mënyrë e sigurt dhe e sigurt për të financuar llogarinë tuaj dhe i gjithë procesi mbikëqyret nga banka përgjegjëse për të. Këto janë mënyrat më të mira të pagesës së transfertave bankare:

 • POLI
 • GIROPAY
 • EPS
 • MULTIBANCO
 • TELEINGRESO
 • ABAQOOS
 • EUTELLER
 • TRANSFERIM FAST BANKAR
 • TRANSFERIMI TELI
 • SPOROPAY
 • SOFORT
 • EKONTO
 • COMGATE
 • BESIM
 • USEMYSERVICES
 • INSTADEBIT
 • PAJ
 • ME BESIM

Kartat me parapagesë – Kartat me parapagesë janë një tjetër mundësi shumë e rehatshme dhe praktike për të depozituar para në llogarinë tuaj. Këtu është një listë e kartave më të mira të disponueshme me parapagesë që janë në dispozicion në PlayMillion:

Kuletat elektronike – Ju mund të zgjidhni një nga shumë kuletat elektronike që janë të disponueshme në PlayMillion. Zgjidhni atë që ju përshtatet më shumë nga sa vijon:

Kodi i Bonusit të Depozitës

PlayMillion në këtë pikë nuk ofron asnjë bonus pa depozite për klientët e saj. Nga ana tjetër, ata ofrojnë disa oferta bujare bonus për lojtarët e rinj dhe promovime për ata ekzistues.

Lojtarët e rinj, të cilët vendosin kodin e saktë të bonusit, do të marrin 25 rrotullime falas dhe një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 100 dollarë. Depozita minimale që duhet të bëni është 10 dollarë për t'u kualifikuar për bonusin. Bonusi i depozitës së parë përbëhet nga dy pjesë. Nga njëra anë, ne kemi një bonus depozite 100% me ndeshje deri në 100 dollarë, dhe nga ana tjetër, kemi 25 rrotullime falas. Duhet të përdorni kodin e bonusit SPIN100 për t'u kualifikuar për bonusin e depozitës së parë. Nëse nuk e përdorni këtë kod, do të humbni bonusin.

Nëse dëshironi të përfitoni nga kjo ofertë bonus, duhet të keni një llogari në PlayMillion. Kjo kazino është e pajisur me një licencë lojrash nga Malta, kështu që është e besueshme. Ju duhet të plotësoni formularin e regjistrimit dhe ky proces do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj.

Duhet të futni kodin e bonusit së bashku me depozitën për t'u kualifikuar për bonus. Duhet të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni mënyrën e pagesës që ju përshtatet më së miri. Ka disa gjëra që duhet të keni parasysh kur bëni një depozitë. Duhet të depozitoni të paktën 10 dollarë.

Lojtarët që bëjnë një depozitë duke përdorur Neteller ose Skrill nuk kanë të drejtë të kërkojnë bonusin e depozitës së parë. Prandaj ju këshillojmë të zgjidhni një mënyrë alternative pagese dhe është shumë e rëndësishme të përdorni kodin e bonusit SPIN100. Kodi i bonusit është thelbësor për aktivizimin e bonusit.

Nëse jeni regjistruar dhe depozituar me sukses, atëherë kredia duhet të jetë e disponueshme në llogarinë tuaj. Nëse krediti i bonusit nuk shfaqet në llogarinë tuaj pas disa minutash, atëherë duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit.

Depozitat e PayPal

PayPal është një nga kuletat elektronike më të përdorura falë përdorimit të thjeshtë. Për më tepër, PayPal ofron siguri dhe fleksibilitet, kështu që nëse është i disponueshëm në vendin tuaj, atëherë duhet të hapni një llogari.

Dërgimi i parave është i lehtë dhe i shpejtë, dhe lajmi i mirë është se kjo mënyrë pagese është e disponueshme në PlayMillion. Shumica e transaksioneve janë pa pagesë, por disa operacione bankare mund të paguajnë një tarifë. Të dhënat tuaja nuk i shfaqen kurrë shitësit, kështu që ne ju sigurojmë që të dhënat tuaja financiare janë të sigurta.

Ndeshja e depozitave

Bonusi i depozitës së parë bartet mbi tre depozitat e para dhe ato janë si më poshtë:

 • Në depozitën tuaj të parë, ju do të merrni një bonus depozite prej 100 ndeshjesh deri në 100 dollarë dhe 25 rrotullime falas me kërkesa për bast 30x.
 • Në depozitën tuaj të dytë, ju do të merrni një bonus depozite prej 100 ndeshjesh deri në 100 dollarë dhe 50 rrotullime falas me kërkesat e basteve 30x.
 • Në depozitën tuaj të tretë, ju do të merrni një bonus depozite prej 100 ndeshjesh deri në 100 dollarë dhe 50 rrotullime falas me kërkesat e basteve 30x.

Kufiri i depozitave

Depozita minimale që duhet të bëni është 10 dollarë dhe depozitimi maksimal nuk ka kufi në PlayMillion.

Depozitë pa bankë

Nëse nuk keni një llogari bankare, prapë mund të luani në PlayMillion. Ju mund të bëni një depozitë duke përdorur një kartë të parapaguar. Këto janë kartat e mëposhtme me parapagesë të disponueshme në PlayMillion:

Monedha

Monedha të ndryshme janë në dispozicion në PlayMillion për depozita dhe tërheqje. Në momentin që regjistroheni për një llogari, duhet të zgjidhni monedhën që funksionon më mirë për ju. Këto janë monedhat e mëposhtme që mund të gjeni në PlayMillion: Dollar Australian, Paundi Britanik, Dollar Kanadez, Krona Daneze, Euro, Krona Norvegjeze, Rubla ruse, Rand i Afrikës së Jugut, Krona Suedeze dhe Dollar Amerikan.