Platinum Play Rishikimi 2024 - Withdrawals

Platinum PlayResponsible Gambling
CASINORANK
7.19/10
BonusBonus 800 dollarë
Argëtim elegant
ECogra certifikuar
Dizajni bazë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Argëtim elegant
ECogra certifikuar
Dizajni bazë
Platinum Play is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve tuaja është shumë e thjeshtë në Platinum Play Casino. Kjo ofron të njëjtin emocion si kur jeni duke luajtur lojën dhe ndoshta edhe më shumë. Tërheqja e fitimeve tuaja është vetëm një qershi në krye pas gjithë argëtimit që keni pasur në kazino.

Koha e tërheqjes varet nga metoda që përdorni. Kuletat elektronike ofrojnë kohën më të shpejtë të tërheqjes, e cila në shumicën e rasteve është e menjëhershme, por në disa raste, mund të zgjasë deri në 48 orë. Për kartën e kreditit dhe debitit, koha e tërheqjes është nga 2 deri në 5 ditë. Për transfertë bankare, koha e tërheqjes është nga 3 deri në 7 ditë.

Bonusi i tërheqjes

Të gjithë lojtarët që regjistrohen për një llogari të re kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje që bartet në tre depozita radhazi dhe mund të sjellë deri në 800 dollarë në bilancin tuaj. Përpara se të tërhiqni bonusin tuaj fillestar, do t'ju duhet së pari të plotësoni kërkesat e bastit.

Shuma e bonusit të kredituar në llogarinë tuaj është subjekt i kërkesave të bastit 50 herë përpara se të mund të bëni një tërheqje. Pra, le`Nëse thoni se merrni një bonus prej $10, do t'ju duhet ta luani atë shumë 30 herë. Ose, me fjalë të tjera, do t'ju duhet të vendosni baste me vlerë 300 dollarë përpara se të tërhiqni ndonjë fitim bonus.

Kur të merrni fonde bonus, këto kredite do t'i shtohen bilancit të bonusit tuaj. Kjo është mënyra se si mund të kontrolloni bilancin e parave të gatshme dhe bonusit:

 • Hyni në llogarinë tuaj.
 • Zhvendos mbi Kredite në këndin e poshtëm majtas.
 • Do të shihni ndarjen e parave tuaja dhe bilancit të bonusit.

Megjithatë, ka disa gjëra që duhet të keni parasysh:

 • Kur të merrni një bonus, kreditet do t'i shtohen bilancit të bonusit tuaj.
 • Kur të keni përmbushur kërkesat e bastit, të gjitha depozitat pasuese do të shtohen në bilancin tuaj të parasë.

Si të bëni një tërheqje?

Në Platinum Play, ata e dinë se fokusi juaj është te argëtimi dhe luajtja e lojërave të tyre, kështu që për këtë arsye, ata e bënë tërheqjen nga kazinoja të përshtatshme dhe të shpejtë.

Pasi të jeni gati të bëni një tërheqje nga kazino, duhet të zgjidhni mënyrën tuaj të pagesës. Ky hap është shumë i lehtë dhe ju duhet vetëm të ndiqni udhëzimet në seksionin bankar të softuerit të kazinosë.

Nëse kjo është hera e parë që po tërhiqeni nga kazino, do t'ju duhet të dërgoni dëshmi identiteti. Këto janë gjërat që duhet të dërgoni në kazino për të verifikuar identitetin tuaj:

 • Një kopje e shoferit tuaj`licencë, pasaportë ose ID kombëtare.
 • Një kopje e faturës së shërbimeve.
 • Një kopje e kartës suaj të kreditit, përpara dhe mbrapa. Kjo është e nevojshme vetëm nëse keni bërë një depozitë duke përdorur kartën tuaj të kreditit.

Ju lutemi mbani në mend se ju duhet të bëni një tërheqje duke përdorur të njëjtën metodë që keni përdorur për depozitat. Por, ndonjëherë kjo nuk është e mundur për shkak të disa kufizimeve ose kur keni përdorur një kupon.

Të gjitha kërkesat për tërheqje përpunohen brenda 24 orëve. Në disa vende, Visa dhe MasterCard nuk lejohen për tërheqje. Disa metoda të tërheqjes mund të aplikojnë një tarifë, prandaj është më mirë të lexoni termat dhe kushtet kur zgjidhni metodën tuaj të preferuar të tërheqjes.

Monedhat

Kur regjistroheni për një llogari, duhet të zgjidhni një monedhë që do të preferonit të përdorni në kazino. Në Platinum Play, mund të gjeni 15 monedha të ndryshme për t'i bërë gjërat më të lehta për ju. Nëse dëshironi të ndërroni monedhën tuaj, atëherë duhet të kontaktoni shërbimin e klientit. Këto janë të gjitha monedhat e disponueshme në Platinum Play:

 • Peso argjentinase
 • Real Brazilian
 • Pound Sterling Britanik
 • Dollar Kanadez
 • Koruna e Çekosllovakisë
 • euro
 • Jeni japonez
 • Ringgit malajzian
 • Peso meksikane
 • Dollar i Zelandës së Re
 • Krona norvegjeze
 • Zloty polake
 • Krona suedeze
 • franga zvicerane
 • dollar amerikan