Platinum Play Rishikimi 2024 - Deposits

Platinum PlayResponsible Gambling
CASINORANK
7.19/10
BonusBonus 800 dollarë
Argëtim elegant
ECogra certifikuar
Dizajni bazë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Argëtim elegant
ECogra certifikuar
Dizajni bazë
Platinum Play is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Si fillim, mund të gjeni mënyra të ndryshme pagese duke përfshirë transfertën bankare, Visa, MasterCard dhe shumë opsione pagese në internet. Kjo i lejon lojtarët të gjejnë një metodë të përshtatshme depozitimi që funksionon për ta.

Depozitimi i Platinum Play është shumë i thjeshtë dhe i lehtë. Gjëja e parë që duhet të bëni është të regjistroheni për një llogari me para të vërteta në kazino dhe pasi të hyni në llogarinë tuaj klikoni në butonin 'Depozitim'.

Shuma minimale që mund të depozitoni në llogarinë tuaj është 10 dollarë, dhe për më tepër, kur të shkoni në faqen e pagesave, kazinoja do t'ju ofrojë opsionet më të përshtatshme të metodës për vendin tuaj. Transferimi i fondeve është pothuajse i menjëhershëm dhe ju mund të luani lojën tuaj të preferuar sa më shpejt që të jetë e mundur.

Metodat e depozitimit

Ekzistojnë opsione të ndryshme depozitimi të disponueshme në Platinum Play, kështu që me siguri do të gjeni atë që ju përshtatet më së miri. Këtu është një listë e të gjitha mënyrave të pagesës:

 • VISA MASTERCARD - KARTELA KREDITI – Kjo është një metodë e shpejtë dhe efikase që mund ta përdorni për të bërë depozita në llogarinë tuaj të kazinosë. Transferimi i fondeve është pothuajse i menjëhershëm dhe fondet transferohen automatikisht në llogarinë tuaj.
 • VISA ELECTRON - KARTELA DEBIT - Kjo është një mënyrë pagese globale e pranuar në mbarë botën. Megjithatë, kur depozitoni fonde në llogarinë tuaj, duhet t'i keni ato në dispozicion në momentin e transferimit.
 • MASTERCARD - KARTELA KREDITI – Kjo është një tjetër mënyrë pagese që është e lehtë për t'u përdorur dhe ofron transferta të sigurta dhe të sigurta. Kur përdorni këtë metodë, fondet kreditohen automatikisht në llogarinë tuaj.
 • MAESTRO - KARTELA DEBIT – Ky është një shërbim i pranuar ndërkombëtarisht i kartës së debitit që ju mundëson transferim të shpejtë të fondeve. Këto karta mund të jenë gjithashtu karta me parapagesë dhe ato mund të lidhen me llogarinë tuaj rrjedhëse.
 • DEBIToj - TRANSFER BANKAR - Ky është një tjetër shërbim që do t'ju lejojë të kryeni pagesa të menjëhershme bankare në internet ose të tërhiqni fitimet në të njëjtën kohë. Ju nuk keni nevojë të keni një kartë krediti ose të regjistroheni paraprakisht.
 • SKRILL MONEYBOOKERS - WEB WALLET – Ky është një portofol elektronik shumë i popullarizuar që ju lejon të dërgoni dhe merrni pagesa online. E vetmja gjë që duhet të përdorni këtë metodë është një adresë emaili.
 • TRUSTLY - TRANSFER BANKAR – Kjo metodë ju lejon të përdorni shërbimin tuaj të bankingut në internet për të kryer transferime fondesh.
 • NETELLER - WEB WALLET – Ky është një portofol virtual i sigurt dhe i sigurt që përdoret gjerësisht. Kjo ju lejon të bëni tërheqje, depozita dhe transferime të fondeve lehtësisht dhe në mënyrë të sigurt.
 • INTERAC – Kjo metodë ju lejon të bëni depozita direkt nga llogaria juaj bankare duke përdorur bankingun tuaj ekzistues online.

Depozitat Paypal

Në Platinum Play mund të përdorni Paypal për të bërë depozita në llogarinë tuaj të kazinosë dhe lajmi i mirë është se nuk ka tarifa të përfshira. Koha e depozitimit është e menjëhershme, kështu që ju mund të luani lojën tuaj të preferuar në asnjë kohë. Këto janë monedhat e pranuara në Platinum Play AUS, CAD, EUR, GBP, SEK dhe USD. Ju mund ta përdorni këtë metodë për të bërë depozitën tuaj të parë në kazino dhe për t'u kualifikuar për paketën e mirëseardhjes që kazinoja duhet t'i ofrojë çdo lojtari të ri.

Paypal ka gjithashtu një aplikacion që mund ta shkarkoni në pajisjen tuaj Apple, Android ose Windows. Në këtë mënyrë ju mund të transferoni lehtësisht fonde në llogarinë tuaj të kazinosë ndërsa jeni në lëvizje.

Ndeshja e depozitave

Paketa e mirëseardhjes në kazino Platinum Play bartet në tre depozitat tuaja të para në këtë mënyrë.

 • Herën e parë që bëni një depozitë keni të drejtë për një bonus depozite 100% deri në 400 dollarë.
 • Herën e dytë që bëni një depozitë ju keni të drejtën për një bonus depozite 100% deri në 200 dollarë.
 • Herën e tretë që bëni një depozitë ju keni të drejtën për një bonus depozite 100% deri në 200 dollarë.

Duam të theksojmë edhe një herë se ky bonus është i disponueshëm vetëm për klientët e rinj. Depozita minimale që duhet të bëni për të kërkuar bonusin është 10 dollarë çdo herë. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 50 herë.

Kufiri i depozitave

Ka një depozitë minimale dhe maksimale që mund të bëni në Platinum Play për të aktivizuar bonusin e mirëseardhjes. Depozita minimale është 10 dollarë dhe depozita maksimale është 400 dollarë.

Depozitë pa bankë

Ka disa metoda që mund të përdorni kur dëshironi të depozitoni në llogarinë tuaj pa përdorur një bankë. Këto metoda vijnë në formën e kuponëve dhe kartave me parapagesë në shumicën e rasteve. Këtu është një listë e të gjitha metodave që pranohen për depozita në Platinum Play:

 • Pago Efectivo – Kjo është një mënyrë pagese që është kryesisht e disponueshme në Meksikë. Ky është një kupon që mund ta blini në një sërë pikash si zyrat postare ose 7-Elevens. Pasi të blini kuponin tuaj, mund t'i shlyeni ato në shumë kazino online.

 • Paysafecards – Ky është një sistem që është shumë i ngjashëm me Pago Effectivo, dhe atë`s gjithashtu në dispozicion në dyqanet me pakicë. Ky është një kupon me një element kartë gërvishtjeje mbi të. Ekziston një kod 16-shifror që duhet të futni kur dëshironi të shtoni kredite në llogarinë tuaj. Nuk kërkohet identifikim personal kur përdorni këtë metodë.

 • Postepay – Postepay i njohur edhe si karta PostItaliane është një sistem parapagese që disponohet pothuajse në çdo zyrë postare në Itali. Mund ta ringarkoni me kredi sa herë që dëshironi. Ky është një sistem i shkëlqyeshëm që mund të përdoret për lojëra të fatit ose pazar, dhe pagesa është e disponueshme kudo ku do të pranohet kartë debiti ose krediti Visa.

 • Todito Cash – Kjo është një mënyrë tjetër pagese që është gjerësisht e popullarizuar në Meksikë. Todito Cash është një portofol elektronik që pranohet në mijëra faqe interneti në mbarë botën për të blerë mallra dhe shërbime.

 • MoneySafe – Kjo është një kartë parapagese e përdorur gjerësisht në Greqi. Ju mund të gjeni të paktën 12.000 pika shitjeje MoneySafe në Greqi dhe lehtë mund ta rimbushni kartën tuaj. Karta me parapagesë aktivizohet pa asnjë vonesë pasi të jetë ngarkuar me kredi.

Monedha

Në Platinum Play, mund të bëni një depozitë duke përdorur 40 metoda të ndryshme depozitimi dhe 12 monedha të ndryshme. Monedhat përfshijnë Peso argjentinase, dollarin australian, realët brazilian, dollarë kanadezë, franga zvicerane, euro, paund të madh britanik, pesos meksikan, dollarë namibiane, korona norvegjeze, dollarë të Zelandës së Re, Krona Suedeze dhe dollarë amerikanë.