Platinum Play Rishikimi 2024 - Countries

Platinum PlayResponsible Gambling
CASINORANK
7.19/10
BonusBonus 800 dollarë
Argëtim elegant
ECogra certifikuar
Dizajni bazë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Argëtim elegant
ECogra certifikuar
Dizajni bazë
Platinum Play is not available in your country. Please try:
Countries

Countries

Luajtja në Platinum Play lejohet në disa vende, ndërsa në të tjera është e ndaluar. Është përgjegjësia juaj e vetme të njihni ligjet në vendin tuaj në lidhje me lojërat e fatit në internet. Meqenëse, nëse kumari është i kufizuar në vendin tuaj, të gjitha fondet që depozitohen dhe fitohen nga ju do të konfiskohen.

Për fat të mirë, lista e vendeve të kufizuara nuk është aq e gjatë. Nëse jeni rezident në një nga këto vende, atëherë mundeni`t regjistroheni për një llogari: Afganistan, Australi, Antile, Bullgari, Kinë, Kubë, Curaçao, Qipro, Estoni, Hong Kong, Iran, Irak, Izrael, Mbretëri, Libi, Macau, Hollandë, Filipine, Shtetet e Bashkuara, Mbretëria e Bashkuar, Sudan, Siria dhe Turqia.

Kumari në internet mund të ndalohet me ligj në vendin ku ndodheni ose banoni, dhe për fat të keq, ju mund të`mos bëni asgjë për të. Pra ti mundesh`të hyni në kazino nëse jeni në një nga këto vende:

 • Afganistani
 • Azia
 • Australia [8]
 • Territori i Kryeqytetit Australian
 • Uellsi i Ri Jugor
 • Territori Verior
 • Queensland
 • Australia e Jugut
 • Tasmania
 • Victoria
 • Australia perëndimore
 • Belgjika
 • Bullgaria
 • Kinë
 • Kuba
 • Curaçao
 • Qipron
 • Estonia
 • Hong Kongu
 • Irani
 • Iraku
 • Izraeli
 • Italia
 • Letonia
 • Libinë
 • Macau
 • Filipinet
 • Rumania
 • Spanja
 • Sudani
 • Suedia
 • Siria
 • Turqia
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Shtetet e Bashkuara
 • Shtetet e Bashkuara [56]
 • Alabama
 • Alaska
 • Samoa amerikane
 • Arizona
 • Arkansas
 • Kaliforni
 • Kolorado
 • Konektikat
 • Delaware
 • Distrikti i Kolumbisë
 • Florida
 • Gjeorgji (SHBA)
 • Guam
 • Havai
 • Idaho
 • Illinois
 • Indiana
 • Iowa
 • Kansas
 • Kentaki
 • Luiziana
 • Maine
 • Maryland
 • Massachusetts
 • Michigan
 • Minesota
 • Misisipi
 • Misuri
 • Montana
 • Nebraska
 • Nevada
 • New Hampshire
 • New Jersey
 • Mexico ri
 • Nju Jork
 • veri Carolina
 • Dakota e Veriut
 • Ishujt Mariana Veriore
 • Ohajo
 • Oklahoma
 • Oregon
 • Pensilvani
 • Porto Riko
 • Rhode island
 • Karolina e Jugut
 • Dakota e Jugut
 • Tenesi
 • Teksas
 • Ishujt e Virgjër të SHBA
 • Juta
 • Vermont
 • Virxhinia
 • Uashington
 • Virxhinia Perëndimore
 • Wisconsin
 • Wyoming