Platinum Play Rishikimi 2024 - Affiliate Program

Platinum PlayResponsible Gambling
CASINORANK
7.19/10
BonusBonus 800 dollarë
Argëtim elegant
ECogra certifikuar
Dizajni bazë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Argëtim elegant
ECogra certifikuar
Dizajni bazë
Platinum Play is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Mund të bashkoheni në programin e filialeve të Platinum Play, të promovoni kazinonë në faqen tuaj të internetit ose në mediat sociale dhe të fitoni para. Procesi është mjaft i thjeshtë, thjesht duhet të klikoni në butonin 'Bashkohu tani' dhe të plotësoni një formular të shkurtër aplikimi.

I gjithë materiali krijues që mund të përdorni për të promovuar kazinonë ofrohet nga Buffalo Partners. Duhet të siguroheni që i gjithë materiali që përdorni të përmbajë numrin unik të ID të filialit.

Ju do të filloni të fitoni komision sapo të filloni t'i drejtoni lojtarët në një nga Markat Buffalo. Fitimet tuaja do të bazohen në të ardhurat e krijuara nga ata lojtarë dhe nëse dëshironi që të keni mundësinë të zgjidhni një marrëveshje CPA, e cila do të sjellë një tarifë fikse për çdo lojtar të kualifikuar.

Ndarja e të ardhurave

Muajin e parë, ju do të fitoni një komision prej 50%, i ndjekur nga:

  • Ju do të fitoni një komision prej 25% nëse sillni deri në 10 lojtarë.
  • Ju do të fitoni një komision prej 30% nëse sillni nga 11 deri në 40 lojtarë.
  • Ju do të fitoni një komision prej 35% nëse sillni nga 41 deri në 100 lojtarë.
  • Ju do të fitoni një komision prej 40% nëse sillni më shumë se 100 lojtarë.

Marrëveshja e ndarjes së të ardhurave funksionon duke dërguar trafik në një ose më shumë marka Buffalo Partners. Për ta bërë këtë, mund të përdorni lidhje me tekst, banderolë dhe postues Html. Ju duhet të siguroheni që të gjitha lidhjet përmbajnë numrin tuaj unik të ID-së së filialit, në mënyrë që kompania të mund të identifikojë lehtësisht trafikun.

Disa bashkëpunëtorë preferojnë planin e pagesës CPA i cili është mjaft i ndryshëm nga modeli i Ndarjes së të Ardhurave. Në këtë mënyrë ju pranoni një tarifë fikse fikse për çdo lojtar kualifikues që dërgoni te një prej partnerëve të markave Buffalo.

Skema e pagesës CPA ofron një tarifë fikse për lojtar.

Cili është programi i filialeve Platinum Play?

Programi i filialit Platinum Play quhet Buffalo Partners dhe disa nga markat më të njohura që i përkasin janë Palace Casino, Spin Palace Sports, JackpotCity, Ruby Fortune, Lucky Nugget, Gaming Club, River Belle, Mummys Gold, Cabaret Club, Casino Epoca, dhe Giggle Bingo.