Pin-Up Casino Rishikimi 2024 - Withdrawals

Pin-Up CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus $5,300 + 250 rrotullime falas
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Kur dëshironi të bëni një tërheqje nga llogaria juaj e Pin-Up Casino, mund të përdorni shumë mënyra të ndryshme pagese duke përfshirë MuchBetter, EcoPayz, Bitcoin, AdvCash, Neteller, Skrill, Maestro, MasterCard dhe Visa.

Koha e tërheqjes varet kryesisht nga mënyra e pagesës që përdorni. Kuletat elektronike ofrojnë tërheqjen më të shpejtë e cila në shumicën e rasteve është e menjëhershme dhe më e gjata që mund të zgjasë është një orë. Tërheqja me pagesa me kartë mund të zgjasë deri në 24 orë, ndërsa tërheqjet me transferta bankare mund të zgjasin deri në 5 ditë.

Bonusi i tërheqjes

Bonusi i tërheqjes

Kur doni të bëni një tërheqje të fondeve tuaja të bonusit, së pari duhet të plotësoni kërkesat e bastit. Nëse kërkoni një tërheqje përpara se të plotësoni kërkesat e bastit, fondet tuaja do të anulohen.

Si të tërhiqeni?

Si të tërhiqeni?

Kur doni të bëni një tërheqje, gjithçka që duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni. Futni shumën që dëshironi të tërhiqni dhe konfirmoni transferimin. Është shumë e rëndësishme të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë.

Kur kërkoni një tërheqje, llogaria juaj nuk duhet të ketë një bonus aktiv, bileta lotarie ose rrotullime falas, dhe nëse ka, atëherë kazinoja rezervon të drejtën të anulojë të gjitha bonuset aktive.

Kur kërkoni një tërheqje, kompania rezervon të drejtën të kontrollojë dhe analizojë lojën tuaj brenda 24 orëve.

Kur merrni një bonus nga kazino, fondet e bonusit ruhen veçmas nga balanca juaj e parave reale. Së pari do të luani me paratë tuaja reale dhe pasi të humbni të gjitha paratë, mund të filloni të luani me paratë e bonusit. Ju nuk mund t'i tërhiqni fitimet derisa të plotësoni kërkesat e bastit. Kur merrni një bonus nga kazino, mund të luani lojëra me video slot dhe ato do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve. Megjithatë, disa lojëra janë të përjashtuara nga oferta, dhe ato përfshijnë lojërat e mëposhtme: The Wish Master, Jekyll and Hyde, Blood Suckers, Robin Hood, 888 Gold, Lucky Angler, Tree of Fortune, Secret of the Stones, Devil's Delight, Champion of The Track, Kings of Chicago, Jackpot 6000, Good Girl-Bad Girl, At The Copa, After Night Falls, Slots Angels, 7th Heaven, Ned, and his Friends, True Illusions, Sin City Nights, WhoSpunIt Plus, Sherifi i vërtetë, Sugar Pop, Puppy Love Plus, Pinocchio, Simsalabim dhe Gypsy Rose, 4 Seasons, Hot Fruits 20, Moon Princess, Cloud Quest, Energoonz, GEMIX, Sezoni i pushimeve, Pimped, Reactoonz, Rise of Olympus, Royal Masquerademy, Swekinget , Tower Quest, Wizard of Gems, Genie Jackpots Megaways, Temple of Treasure, Wolf Legend, Vikings Unleashed, Buffalo Rising, Legacy of Ra, Valletta, Mustang Gold, Wolf Gold, ChilliPop, Great Rhino.

Basti maksimal që mund të vendosni kur luani me fonde bonus është 5 dollarë.

Lojërat me letra, ruletë, keno, sportet virtuale dhe lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Nëse kazinoja identifikon ose dyshon për abuzim të promovimit të bonusit, ajo rezervon të drejtën të anulojë bonusin dhe të bllokojë llogarinë tuaj.

Monedhat

Monedhat

Ju mund të përdorni monedha të ndryshme për të tërhequr fonde nga llogaria juaj, duke përfshirë euro, hryvnia ukrainase, reale braziliane, lira turke, zloti polake, som Uzbekistan, leva bullgare, lei moldav, manat azerbajxhanas, rupia indoneziane, pesos kolumbiane, pesos argjentinase dhe tenges kazakistane .