Pin-Up Casino Rishikimi 2024 - Live Casino

Pin-Up CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus $5,300 + 250 rrotullime falas
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Seksioni i kazinosë live është një nga më të njohurit në Pin-Up Casino. Mund të gjeni më shumë se 100 lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë të grupuara në seksione të ndryshme. Nëse jeni adhurues i Blackjack ju mund të luani një nga lojërat e mëposhtme Pin-Up Casino Blackjack, Infinite Blackjack, Majority Rules Speed Blackjack dhe All Bet Blackjack.

Në kategorinë e pokerit, mund të gjeni Casino Hold'em, Three Card Poker dhe Caribbean Stud Poker. Dhe, nëse jeni adhurues i ruletës, mund të shijoni një nga lojërat e mëposhtme Lightning Roulette, Ruletka Live dhe Double Ball Roulette.

Blackjack live

Blackjack live

Në Pin-Up Casino mund të gjeni variacione të ndryshme të Blackjack për të luajtur duke përfshirë:

 • PIN-UP Kazino Blackjack
 • Blackjack live A
 • Live Blackjack B
 • Blackjack i pafund
 • Blackjack live
 • Quantum Blackjack Live
 • TĂ« gjitha bastet Blackjack
 • Bast Blackjack falas
 • Soho tĂ« gjitha bastet Blackjack
 • BlackJack 1

Kjo është një lojë interesante ku ju keni mundësinë të luani kundër një tregtari të vërtetë që luan me letra të vërteta. Rregullat për të luajtur Blackjack janë shumë të thjeshta, së pari duhet të vendosni një bast dhe më pas loja do të fillojë. Tregtari do të ndajë dy letra për ju dhe dy letra për veten e tij. Pasi të shihni letrat tuaja dhe kartën e fundit të tregtarit, duhet të vendosni se cila do të jetë lëvizja juaj e ardhshme. Ideja e lojës është të mposhtni tregtarin dhe për ta bërë këtë, ju duhet të keni një dorë që shënon më shumë se dora e tregtarit, por nuk duhet të shkojë më lart se 21. Ka shumë mundësi për të fituar kur luan Blackjack sepse ju nuk duhet të keni një dorë që do të jetë 21 çdo herë. Për shembull, nëse tregtari dështon, ju do të fitoni me çdo dorë.

Ju keni mundësinë për të tërhequr më shumë letra, për të përmirësuar vlerën e dorës tuaj. Nëse jeni të kënaqur me dorën që keni, mund të qëndroni në këmbë, që do të thotë se nuk do të merrni asnjë kartë shtesë. Pasi të keni përfunduar dorën tuaj, është radha e tregtarit të tërheqë. Ata zakonisht duhet të ndjekin rregulla strikte dhe të gjitha varen nga variacioni i lojës që luani.

Dora më e mirë në Blackjack

Dora më e mirë në Blackjack është kur ju merrni një Ace dhe një kartë me vlerë 10. Ky quhet 'Blackjack Natyror' dhe nëse ju ose tregtari i merrni këto letra, raundi përfundon këtu. Vitet 10, Jacks, Queens dhe Kings të gjithë kanë një vlerë prej 10 në Blackjack. Aces janë disi si letrat Joker, pasi ato mund të vlerësohen si 1 ose 11, dhe pjesa tjetër e letrave kanë vlerën e tyre nominale.

Variante të tjera Blackjack

Ka edhe opsione të tjera të disponueshme kur luani Blackjack gjithashtu. Në disa rrethana, ju mund të ndani dorën. Kjo ndodh kur dy letrat tuaja fillestare kanë të njëjtën vlerë, kështu që pasi t'i ndani ato, do t'i luani si dy duar të veçanta. Ju do të duhet të vendosni një bast tjetër të barabartë me bastin tuaj fillestar.

Disa variante madje do t'ju lejojnë të ndani çifte më shumë se një herë. Ekzistojnë gjithashtu disa kufizime kur ndani Aces, dhe zakonisht, do t'ju lejohet të merrni vetëm një kartë për çdo dorë të re dhe loja ndalon këtu. Nuk do të mund të merrni më shumë karta, të ndani ose të dyfishoni.

Një tjetër opsion shumë i dobishëm është Doubling Down. Me këtë veçori, ju mund të dyfishoni bastin tuaj, por vetëm në rrethana të caktuara:

Pasi të merrni dy letrat tuaja të para, ju lejohet të shtoni një bast që është i barabartë me bastin tuaj fillestar. Do të merrni një kartë shtesë dhe shpresojmë të përmirësoni dorën tuaj. Disa variante do t'ju lejojnë të dyfishoni pas ndarjes.

Një tjetër veçori e shkëlqyer është Dorëzimi që do t'ju lejojë të merrni 50% të bastit tuaj fillestar nëse besoni se do të humbni raundin.

Çifte perfekte

Perfect Pairs është një bast opsional që do t'ju lejojë të bëni një bast të veçantë. Ju vini bast se dy letrat që ju ose tregtari do të merrni do të jenë një palë. Ekzistojnë tre lloje të çifteve dhe ato janë si më poshtë:

 • Perfekte****Çift – Kjo Ă«shtĂ« kur ju merrni dy karta me tĂ« njĂ«jtĂ«n vlerĂ«, pĂ«r shembull, dy 9.
 • E ngjyrosur****Çift – Kjo Ă«shtĂ« kur ju merrni dy letra me tĂ« njĂ«jtĂ«n ngjyrĂ«.
 • TĂ« pĂ«rziera****Çift – Kjo Ă«shtĂ« kur ju merrni vetĂ«m gradat e pĂ«rputhura.

21+3

21+3 është një tjetër bast opsional që përfshin dy letrat tuaja dhe kartën e shitësve lart. Këto janë duart që mund të keni kur vendosni këtë bast:

 • UdhĂ«time tĂ« pĂ«rshtatshme
 • Drejt Flush
 • Tre tĂ« njĂ« lloji
 • Drejt
 • Flush
Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruletë e drejtpërdrejtë

Tifozët e ruletë do të jetë i lumtur të zbulojë se ka shumë variacione të ndryshme të lojës të disponueshme në kazino. Ju mund të luani një nga lojërat e mëposhtme kur i bashkoheni familjes së kazinove Pin-Up:

 • RuletĂ« Rrufeja
 • Ruletka Live
 • RuletĂ« TĂŒrkçe
 • RuletĂ« e KazinosĂ« Hipodrom
 • RuletĂ« kuantike
 • RuletĂ« me top tĂ« dyfishtĂ«
 • RuletĂ« VIP
 • Ruleta e kazinosĂ« sĂ« madhe
 • RuletĂ«
 • RuletĂ« e shpejtĂ«sisĂ«
 • RuletĂ« futbolli live
 • RuletĂ« Amerikane
 • Auto-ruletĂ«
 • Auto-Rulette La Partage
 • Auto-Roulette VIP
 • RuletĂ« franceze ari
 • RuletĂ« zhytĂ«se
 • RuletĂ« automatike me shpejtĂ«si
 • RuletĂ« suedeze
 • RuletĂ« LIVE
 • RuletĂ« ndĂ«rkombĂ«tare tĂ« kazinosĂ« DUO
 • RuletĂ« DUO Saint Vincent
 • RuletĂ« automatike DUO LIVE
 • RuletĂ« platini
 • RuletĂ« origjinale
 • Kazino NdĂ«rkombĂ«tare
 • RuletĂ« gjermane
 • Auto Roulette LIVE VIP
 • Auto Roulette LIVE ShpejtĂ«sia
 • Auto Roulette LIVE Classic 1
 • RuletĂ« e LondrĂ«s
 • RuletĂ« Arabe
 • RuletĂ« e shpejtĂ«sisĂ«
 • RuletĂ« e modĂ«s
 • Oracle 360 RuletĂ«
 • Oracle Roulette
 • RuletĂ« Portomaso
 • Ruleta e drejtpĂ«rdrejtĂ« A
 • RuletĂ« me shpejtĂ«si tĂ« drejtpĂ«rdrejtĂ«
 • AutoRoulette 1
 • RuletĂ« Itali
 • RuletĂ« Gjermani
 • RuletĂ« Rusi

Ruleta ka 3 versione klasike të lojës dhe nëse jeni fillestar ju këshillojmë të filloni me Ruletën Evropiane. Kjo lojë përdor një rrotë me 37 xhepa të numëruar nga 0 në 36, dhe ofron shanse më të mira për lojtarët.

Ekzistojnë dy seksione kryesore të tabelës ku mund të bëni disa baste të ndryshme. Seksioni i brendshëm ofron baste për numra individualë ose grupe deri në 6 numra. Seksioni i jashtëm përmban një kombinim bastesh në një grup më të madh numrash.

Kur i bashkoheni një tavoline, duhet të zgjidhni ngjyrën e çipeve tuaja dhe kjo do të jetë ngjyra që do të përdorni për kohëzgjatjen e seancës suaj. Ju duhet të vendosni baste që janë brenda kufijve, në mënyrë që të mund të vendosni baste që janë nën minimumin.

Këto janë bastet e brendshme që mund të vendosni kur luani ruletë dhe pagesat e tyre:

 • NjĂ« bast Straight Up Ă«shtĂ« njĂ« bast nĂ« njĂ« numĂ«r me pagesĂ«n mĂ« tĂ« lartĂ« prej 35 me 1.
 • NjĂ« bast i ndarĂ« Ă«shtĂ« njĂ« bast nĂ« dy numra me njĂ« pagesĂ« prej 17 me 1.
 • NjĂ« bast rruge Ă«shtĂ« njĂ« bast nĂ« 3 numra me njĂ« pagesĂ« prej 11 deri nĂ« 1.
 • NjĂ« bast kĂ«ndor Ă«shtĂ« njĂ« bast nĂ« 4 numra me njĂ« pagesĂ« 8 me 1.
 • Basti i linjĂ«s Ă«shtĂ« njĂ« bast nĂ« 6 numra me njĂ« pagesĂ« prej 5 deri nĂ« 1.
 • Dhe, kĂ«to janĂ« bastet e jashtme qĂ« mund tĂ« vendosni dhe pagesat e tyre:
 • Kuq/Zi Ă«shtĂ« njĂ« bast qĂ« topi do tĂ« bjerĂ« nĂ« njĂ« xhep tĂ« kuq ose tĂ« zi dhe pagesa pĂ«r kĂ«tĂ« bast Ă«shtĂ« 1 me 1.
 • Tek/çift Ă«shtĂ« njĂ« bast qĂ« topi do tĂ« bjerĂ« nĂ« njĂ« numĂ«r tek ose çift dhe pagesa pĂ«r kĂ«tĂ« bast Ă«shtĂ« 1 me 1.
 • I ulĂ«t/i lartĂ« Ă«shtĂ« njĂ« bast qĂ« topi do tĂ« bjerĂ« nĂ« njĂ« numĂ«r tĂ« ulĂ«t ose tĂ« lartĂ« dhe pagesa pĂ«r kĂ«tĂ« bast Ă«shtĂ« 1 me 1.
 • Duzina e parĂ«, e dytĂ« dhe e tretĂ« Ă«shtĂ« njĂ« bast qĂ« mbulon 12 numra me njĂ« pagesĂ« prej 2 deri nĂ« 1.
 • Kolona 1, 2 dhe 3 Ă«shtĂ« njĂ« bast qĂ« mbulon 12 numra me njĂ« pagesĂ« prej 2 deri nĂ« 1.
Poker

Poker

Për të fituar kur luani poker ju duhet të keni dorën e rangut më të lartë. Pasi të filloni të luani lojën, do të shihni se rregullat janë mjaft të lehta për t'u mbajtur mend, po ashtu edhe renditja e dorës. Por, kjo është një lojë që kërkon diçka më shumë sesa thjesht njohja e rregullave. Duhet të keni durim dhe besim kur luani dhe do të duhet shumë praktikë për të zotëruar rregullat. Loja fillon me një bast të detyruar të njohur si Big Blind dhe Small Blind. Pasi të shpërndahen letrat fillestare, lojtarët zakonisht thirren të veprojnë me radhë, dhe ky është një nga veprimet që mund të bëni:

 • Kontrollo – NĂ«se nuk dĂ«shironi tĂ« hapni bastet, mund tĂ« kontrolloni qĂ« do tĂ« thotĂ« se po refuzoni mundĂ«sinĂ« pĂ«r tĂ« hapur bast.
 • Bast – NĂ«se dĂ«shironi tĂ« luani, duhet tĂ« vendosni njĂ« bast. Pasi tĂ« jetĂ« vendosur njĂ« bast, atĂ«herĂ« duhet tĂ« vendosni tĂ« njĂ«jtin bast pĂ«r tĂ« vazhduar tĂ« luani.
 • Palos – NĂ«se palosni, kjo do tĂ« thotĂ« se ju humbisni letrat tuaja dhe pĂ«rfundoni raundin kĂ«tu dhe nuk mund tĂ« fitoni.
 • Thirrni – NĂ«se telefononi, kjo do tĂ« thotĂ« qĂ« dikush tashmĂ« ka vendosur njĂ« bast dhe ju duhet tĂ« pĂ«rputheni me bastin mĂ« tĂ« lartĂ« tĂ« vĂ«nĂ«.
 • Ngritja – NĂ«se keni letra tĂ« mira, ose dĂ«shironi tĂ« bĂ«ni bllof, mund ta rrisni bastin tuaj. Kjo bĂ«het duke pĂ«rputhur bastin mĂ« tĂ« lartĂ« tĂ« bĂ«rĂ« dhe mĂ« pas duke vendosur njĂ« bast tjetĂ«r. TĂ« gjithĂ« lojtarĂ«t e tjerĂ« qĂ« duan tĂ« qĂ«ndrojnĂ« nĂ« dorĂ« duhet tĂ« thĂ«rrasin ngritjen.

Kur të përfundojë raundi i fundit i basteve, ndodh një përballje. Të gjithë lojtarët duhet të tregojnë letrat e tyre dhe dora më e mirë fiton vazon.

NĂ« kĂ«tĂ« pikĂ«, kemi ardhur nĂ« renditjen e dorĂ«s. ËshtĂ« e njĂ« rĂ«ndĂ«sie vendimtare tĂ« mĂ«soni duart e pokerit pĂ«r tĂ« luajtur kĂ«tĂ« lojĂ«.

 • Drejt Flush Ă«shtĂ« kur arrin tĂ« marrĂ«sh pesĂ« letra nĂ« rend numerik, tĂ« gjitha kostumet identike.
 • Flush mbretĂ«ror Ă«shtĂ« flushi mĂ« i mirĂ« i mundshĂ«m i drejtpĂ«rdrejtĂ«, dhe pĂ«rbĂ«het nga asi, mbreti, mbretĂ«resha, jack, dhe dhjetĂ« e njĂ« kostum. AsgjĂ« nuk mund ta mposht kĂ«tĂ« dorĂ«.
 • KatĂ«r tĂ« njĂ« lloji Ă«shtĂ« kur arrin tĂ« marrĂ«sh katĂ«r lloje tĂ« sĂ« njĂ«jtĂ«s gradĂ«.
 • Full House Ă«shtĂ« kur arrin tĂ« marrĂ«sh tre letra tĂ« sĂ« njĂ«jtĂ«s rang dhe dy letra tĂ« njĂ« rangu tĂ« ndryshĂ«m qĂ« pĂ«rputhen.
 • Flush Ă«shtĂ« kur arrin tĂ« marrĂ«sh pesĂ« letra tĂ« tĂ« njĂ«jtit kostum.
 • Drejt Ă«shtĂ« kur arrin tĂ« marrĂ«sh pesĂ« letra me radhĂ«.
 • Tre tĂ« njĂ« lloji Ă«shtĂ« kur arrin tĂ« marrĂ«sh tre letra tĂ« sĂ« njĂ«jtĂ«s rang dhe dy letra anĂ«sore tĂ« palidhura.
 • Dy palĂ« is kur arrin tĂ« marrĂ«sh dy letra tĂ« njĂ« rangu tĂ« ndryshĂ«m qĂ« pĂ«rputhet dhe njĂ« kartĂ« anĂ«sore.
 • Nje pale Ă«shtĂ« kur arrin tĂ« marrĂ«sh dy letra tĂ« njĂ« rangu qĂ« pĂ«rputhen dhe tre letra anĂ«sore tĂ« palidhura.

Një kartë e lartë është kur keni ndonjë dorë që nuk përputhet me asnjë kategori të listuar më sipër.

Bast Live

Bast Live

Vendosja e basteve gjatë zhvillimit të lojës sjell emocione shtesë dhe për këtë arsye, Pin-Up Casino ofron këtë formë bastesh për lojtarët e tyre. Dhe lajmi i mirë është se kur e dini se çfarë po bëni, mund të fitoni edhe disa para të mira. Kur hyni në seksionin e basteve Live, duhet të zgjidhni sportin për të cilin dëshironi të bastoni dhe të argëtoheni.

Lojëra të drejtpërdrejta

Lojëra të drejtpërdrejta

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë ofrojnë një përvojë që i afrohet të luash në një kazino me bazë tokësore, kjo është arsyeja pse ato janë kaq të njohura kohët e fundit. Ju keni mundësinë të luani kundër një tregtari të vërtetë në vend të një sistemi softuerësh, dhe gjithashtu veçoria e bisedës do t'ju lejojë të flisni edhe me lojtarët e tjerë.

Ka disa lojëra të ndryshme që mund të gjeni në seksionin Live Dealer, duke përfshirë lojërat ruletë, blackjack, poker, baccarat dhe zare. E vetmja pengesë është se ju nuk mund t'i luani këto lojëra në modalitetin demo dhe do t'ju duhet të bëni një depozitë për të luajtur.

Por sapo ta bëni, mund të shijoni disa tituj të mrekullueshëm si Crazy Time, Monopoly Live, Dream Catcher, Deal or No Deal, Lightning Roulette, American Roulette, French Roulette, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, No Commission Baccarat, Super Sic Bo , Lightning Dice dhe Blackjack pa bast, vetëm për të përmendur disa.