Pin-Up Casino Rishikimi 2024 - Games

Pin-Up CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus $5,300 + 250 rrotullime falas
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Games

Games

Pin Up Casino ka bashkëpunuar me shumë ofrues softuerësh për të sillni lojërat më të mira në rrugën tuaj. Pavarësisht se cila është shija juaj në lojëra, ne jemi të sigurt që mund të gjeni diçka që ju pëlqen. Për më tepër, së pari mund t'i luani lojërat në modalitetin argëtues për të mësuar rregullat ose për të zhvilluar një strategji përpara se të vendosni të luani për para të vërteta.

Bakarat

Baccarat është një lojë e lehtë për t'u luajtur dhe çdo adhurues i saj do të jetë i lumtur të zbulojë se ka variacione të ndryshme të lojës në Pin-Up Casino duke përfshirë:

 • Baccarat Pro
 • Baccarat Pro - Kufiri i ulët
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Baccarat me limit të lartë
 • Baccarat Gold
 • Seria Baccarat Profesionale
 • Baccarat - Punto Banco
 • Komisioni Baccarat Zero
 • Bakarat 3D
 • Bakarat 777
 • Baccarat Deluxe

Loja u luajt për herë të parë në Francën e shekullit të 19-të dhe njihej si Punto Banco. Ju nuk keni nevojë për aftësi teknike për të luajtur lojën dhe i vetmi objekt i lojës është të vendosni një bast në dorën që besoni se do të fitojë. Disa letra kanë një vlerë të ndryshme në këtë lojë. Pra, letrat nga 2 deri në 9 kanë vlerën e tyre nominale, Aces vlerësohen me 1 dhe 10 dhe letrat me fytyrë vlerësohen me zero. Dora më e mirë konsiderohet ajo që ka një vlerë totale prej 8 ose 9, dhe nëse keni vënë një bast pikërisht në atë dorë do të fitoni. Nëse jeni bankieri për të marrë dy karta që mblidhen deri në një vlerë dyshifrore, atëherë numri i dytë konsiderohet si numri i dorës. Për shembull, nëse dy letrat që merrni janë një 9 dhe një 6, që mblidhen deri në 15, atëherë vlera totale e dorës suaj do të jetë 5.

Ka tre rezultate të mundshme në këtë lojë, pra tre baste të mundshme që mund të vendosni. Mund të vini bast se dora juaj do të fitojë, se dora e bankierit do të fitojë ose se raundi do të përfundojë në barazim. Basti i bankierit dhe basti i lojtarit ofrojnë pagesa 1 me 1, dhe basti i barazimit ofron pagesa 8 me 1, e cila në disa kazino shkon deri në 9 me 1. Ky mund të duket si një bast tërheqës pasi ofron pagesën më të lartë, por ne do t'ju këshillonim të qëndroni larg tij sepse ky bast do të ndodhë rrallë.

Arsyeja pse baccarat është një lojë kaq e lehtë dhe relaksuese është se nuk keni nevojë të mësoni ndonjë rregull kur bëhet fjalë për të. Loja luhet sipas rregullave të paracaktuara dhe nuk ka asgjë që mund të kontrolloni në lidhje me të pasi të merrni letrat tuaja. E vetmja gjë që mund të kontrolloni është basti që vendosni dhe nëse dëshironi të luani të sigurt, atëherë ju këshillojmë të vendosni bastin e Banker-it sepse ky bast do të ndodhë më shpesh se çdo bast tjetër. Por, meqenëse kjo është një lojë fati dhe nëse zorra juaj ju thotë ndryshe, duhet të shkoni për të dhe të vendosni bast që besoni se do të fitojë.

Pra, le të shohim se sipas çfarë rregullash luhet loja. Çdo herë që lojtari do të përfundojë dorën i pari dhe në varësi të lojës së tij, Bankeri do të përfundojë gjithashtu dorën e tij.

Lojtari do të qëndrojë në një dorë me një vlerë totale prej 6 dhe 7.

Lojtari do të tërheqë një kartë të tretë me një vlerë totale midis 0 dhe 5.

Rregullat për bankierin janë të njëjta nëse lojtari nuk tërheq një kartë të tretë. Ata do të qëndrojnë në një vlerë totale prej 6 ose 7 dhe do të tërheqin një vlerë totale midis 0 dhe 5. Por, nëse lojtari tërheq një kartë të tretë, atëherë bankieri ka një sërë rregullash të ndryshme që duhet të ndjekin. Lajmi i mirë është se nuk duhet t'i dini këto rregulla për të luajtur. Por, nëse doni të dini se çfarë po ndodh para jush kur luani Baccarat, ne do t'ju thjeshtojmë rregullat dhe ato janë si më poshtë:

· Kur dora e bankierit arrin në 3, ata do të tërheqin një kartë të tretë kur letra e tretë e lojtarit është 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10 dhe do të qëndrojnë nëse letra e tretë e lojtarit është 8 .

· Kur dora e bankierit arrin 4, ata do të tërheqin një kartë të tretë kur letra e tretë e lojtarit është 2, 3, 4, 5, 6, 7, dhe do të qëndrojnë nëse letra e tretë e lojtarit është 1, 8, 9, 10.

· Kur dora e bankierit arrin në 5, ata do të tërheqin një kartë të tretë kur letra e tretë e lojtarit është 4, 5, 6, 7 dhe do të qëndrojë nëse letra e tretë e lojtarit është 1, 2, 3, 8, 9, 10.

· Kur dora e bankierit arrin 6, ata do të tërheqin një kartë të tretë kur letra e tretë e lojtarit është 6, 7, dhe do të qëndrojnë nëse letra e tretë e lojtarit është 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10 .

Slot

Slots janë ndër lojërat më të njohura që mund të gjeni në Pin-Up Casino. Të gjitha lojërat që mund të gjeni këtu janë unike dhe do të sjellin shumë argëtim në rrugën tuaj, dhe gjithashtu disa fitore të mira. Për më tepër, ju mund të luani lojëra me video slot në internet në kazino Pin-Up edhe pa regjistrim falas. Kjo është një mundësi e shkëlqyeshme për të mësuar se për çfarë bëjnë lojërat dhe pasi të ndiheni mjaftueshëm të sigurt, mund të filloni të luani për para të vërteta.

Slots janë ndoshta lojërat më të lehta që mund të luani pasi nuk ka rregulla të ndërlikuara, megjithatë, nëse jeni fillestar, duhet të njiheni me lojën. Një nga gjërat më të rëndësishme që duhet t'i kushtoni vëmendje është numri i linjave të pagesës. Numri i linjave të pagesës korrespondon me numrin e kombinimeve fituese. Në ditët e mëparshme, lojërat elektronike kishin vetëm 1 linjë pagese e cila ishte e pozicionuar në mes të rrotullave. Në ditët e sotme, lojërat moderne mund të kenë qindra linja pagese. Në këtë pikë, me siguri po pyesni se çfarë do të thotë kjo për ju dhe si mund të ndryshojë lojën tuaj. Epo, e shihni, kur zgjidhni të luani një lojë që ofron më shumë linja pagese, shanset për të shënuar disa fitore gjatë të njëjtit raund janë më të larta.

Nga ana tjetër, disa lojëra nuk kanë linja fitimi, dhe në vend të kësaj, ju duhet të vendosni simbole identike nga e majta në të djathtë, duke filluar nga bobina e parë.

Një tjetër gjë që duhet të dalloni kur bëhet fjalë për lojërat e lojërave elektronike në internet është se ka lojëra që ofrojnë jackpot fikse dhe ka lojëra që ofrojnë jackpote progresive. Është shumë e rëndësishme të vendosni një bast maksimal kur zgjidhni të luani xhekpote progresive, sepse kjo është mënyra e vetme që mund të aktivizoni bonusin. Edhe pse ky nuk është rasti me çdo lojë progresive jackpot, kështu që për këtë arsye ne do t'ju këshillojmë të kontrolloni rregullat e lojës përpara se të vendosni të luani.

Lojërat online me video slot kanë bërë një rrugë të gjatë që kur u shpikën. Ka ende shumë lojtarë nostalgjikë që preferojnë të luajnë lojëra klasike me video slot, por lojërat e reja moderne ofrojnë shumë veçori që mund të përmirësojnë më shumë lojën tuaj. Për shembull, mund të zgjidhni veçorinë e centrifugimit të shpejtë që do t'ju lejojë ta luani lojën më shpejt, ose mund të përfitoni nga veçoria e "Luajtjes automatike" që do të lejojë që loja të luajë automatikisht përmes disa rrotullimeve që ju duhet të zgjidhni.

Poker

Pokeri është një lojë interesante që do t'ju mbajë të argëtuar për orë të tëra. Ka shumë variacione të ndryshme të lojës dhe ju mund t'i gjeni ato të mëposhtme në Pin-Up Casino:

 • Poker me tre letra
 • Texas Hold'em Bonus Poker
 • Pokeri i Karaibeve

Video pokeri është versioni më i lehtë i pokerit ku duhet të luani vetëm. Në varësi të versionit që luani, fillimisht do të merrni pesë letra dhe duhet të vendosni se cilat letra të mbani dhe cilat letra të hidhni. Nuk do të duhet të dini renditjen e duarve kur dëshironi të luani lojën sepse nuk dëshironi të hidhni një kartë të mirë. Kjo lojë është një kombinim i lojërave poker dhe video slot dhe është kaq e lehtë për t'u luajtur. Kjo është arsyeja pse njerëzit priren të luajnë këtë formë të pokerit më shpesh. Përsëri, ka edhe variacione të ndryshme të lojës: Jacks or Better, Tens or Better, Double Joker Poker, Aces and Faces, All American Video Poker, Bonus Deuces Wild, Multihand Bonus Poker, Pyramid Double Bonus, vetëm për të përmendur disa.

Kur bëhet fjalë për pokerin, lojën me letra, ka disa gjëra që duhet t'i merrni parasysh përpara se të vendosni të luani për para të vërteta. Kjo është një lojë e thjeshtë për t'u luajtur, por disa rregulla mund të jenë sfiduese për fillestarët. Pra, për këtë arsye, është shumë e rëndësishme të mësoni bazat e lojës përpara se të vendosni të luani për para të vërteta. Për të filluar gjërat, duhet të mësoni bazat e Texas Hold'em. Kjo lojë është një hap për të gjitha variacionet e tjera të lojës dhe gjithashtu është ajo që luhet në turne.

Qëllimi i lojës është të përdorni kartën tuaj të vrimës dhe në kombinim me letrat e komunitetit për të bërë dorën më të mirë të mundshme të pokerit.

Ju do të merrni 2 letra me fytyrë poshtë, ato njihen si 'karta vrima'. Do të ketë disa raunde bastesh dhe pesë letra të tjera do të shpërndahen përballë në mes të tabelës. Këto letra quhen 'karta të komunitetit' dhe ato mund të përdoren nga të gjithë lojtarët. Për të qenë të saktë, kartat e komunitetit shpërndahen në tre faza:

· Flop është kur trajtohen tre letrat e para të komunitetit.

· Turn është kur trajtohet karta e katërt e komunitetit.

· Lumi është kur trajtohet karta e pestë dhe e fundit e komunitetit.

Ideja është të formoni dorën më të mirë të pokerit duke përdorur 2 letrat tuaja dhe pesë letrat e përbashkëta. Ju mund të përdorni të dyja kartat tuaja dhe tre kartat e komunitetit, ose mund të përdorni një nga kartat tuaja dhe katër kartat e komunitetit, cilado që mendoni se është më e mira.

Ajo që duhet t'i kushtoni vëmendje në vijim është renditja e duarve dhe ato janë si më poshtë:

· Royal Flush është kur keni pesë letra të të njëjtit kostum të renditur deri në dhjetë, në mënyrën e mëposhtme A, K, Q, J dhe 10.

· Straight Flush është kur keni pesë letra të të njëjtit kostum në rend të njëpasnjëshëm.

· Four of a Kind është kur keni katër letra të së njëjtës rang.

· Full House është kur keni tre letra të së njëjtës rang.

· Flush është kur keni pesë letra të të njëjtit kostum.

· Straight është kur keni pesë letra në rend të njëpasnjëshëm.

· Tre të një lloji është kur keni tre letra të së njëjtës rang.

· Dy palë është kur keni dy letra të së njëjtës rang dhe dy letra të tjera të së njëjtës rang.

· Një palë është kur keni dy letra të së njëjtës rang.

· Një kartë e lartë është kur keni 5 letra të pakrahasueshme dhe letra juaj më e lartë konsiderohet më e rëndësishmja.

Bingo

Bingo është një lojë shumë e njohur në mesin e lojtarëve dhe për këtë arsye, ju mund të gjeni shumë variacione të ndryshme në kazino Pin-Up duke përfshirë:

 • Viking Runecraft Bingo
 • Makinë Bingo
 • Bingo magjike e pyjeve të shiut
 • Rio Bingo
 • Bingo Soccer
 • Elektro Bingo
 • Bingo Bonanza
 • Samba Bingo
 • 88 Bingo 88
 • Bingo Maja
 • Super Bonus Bingo
 • Faraoni Bingo
 • Vetëm një Bingo
 • Bingo e shpejtë
 • Parku Bing
 • Bingo e nxehtë
 • Zgjidh 6 Bingo
 • Cupcakes Bingo
 • Sweet Alkimi Bingo

Ju do të duhet të zgjidhni midis tre llojeve të mënyrave të lojës kur dëshironi të luani Bingo, bingo me 75 topa, bingo me 80 topa dhe bingo me 90 topa. Për të luajtur, duhet të blini të paktën një biletë dhe lajmi i mirë këtu është se në momentin që një lojë përfundon, një tjetër do të fillojë.

Blackjack

Blackjack është një lojë shumë e njohur që do t'ju pëlqente ta luanit sapo t'i bashkoheni familjes së kazinove Pin-Up. Ka variacione të ndryshme në dispozicion, kështu që ju mund të zgjidhni një nga lojërat e mëposhtme këtu:

 • Blackjack Pro (3 kuti)
 • Blackjack Pro (3 kuti) - Kufiri i ulët
 • Classic Blackjack Gold
 • Evropian Blackjack Gold
 • Gold Redeal Blackjack Evropian
 • Vegas Single Deck Blackjack Gold
 • Blackjack me shumë duar
 • Limiti i Lartë Blackjack Evropian
 • Vegas Strip Blackjack
 • Spanjisht 21 Blackjack
 • Atlantic City Blackjack Gold
 • Atlantic City BlackJack me shumë dorë
 • Multi Vegas Downtown Blackjack Gold
 • Premier Blackjack Hi Lo Gold
 • Hi-Lo 13 Evropian Blackjack Gold
 • Multihand Classic Blackjack Gold
 • Premier Multi-Hand Bonus Blackjack
 • Spanjisht Blackjack Gold

Loja është mjaft e lehtë për t'u kuptuar. Objektivi i lojës është që të ketë një dorë që arrin gjithsej 21, më e lartë se dora e tregtarit pa u dëmtuar. Pasi të vendosni bast, si ju ashtu edhe tregtari do të merrni nga 2 letra secili. Të dyja letrat do të jenë të drejtuara lart, ndërsa tregtari do të ketë një kartë të kthyer lart dhe një kartë me fytyrë poshtë. Pasi të shihni letrat tuaja dhe kartën e fundit të tregtarit, do të duhet të merrni një vendim se cila duhet të jetë lëvizja juaj e ardhshme.

Nëse jeni me fat që merrni dy letra që janë një ACE dhe një kartë me dhjetë vlera, atëherë kjo dorë quhet 'natyrale' dhe është fituesi i raundit. Dhe nëse nuk e bëni, atëherë raundi vazhdon në mënyrën normale. Ju keni mundësinë të qëndroni, nëse jeni të kënaqur me letrat që ju janë shpërndarë, ose mund të kërkoni një kartë shtesë. Disa variacione të blackjack-ut do t'ju lejojnë të dyfishoni, dhe për këtë, ju do të merrni vetëm një kartë shtesë. Nëse keni dy letra me të njëjtën vlerë, mund ta ndani dorën dhe ta luani atë si dy duar të ndara. Ju gjithashtu do të duhet të vendosni një bast tjetër të barabartë me atë fillestar.

Pasi të keni mbaruar, është radha e tregtarit. Ata duhet të qëndrojnë në një dorë me një vlerë totale prej 17 ose më shumë, dhe të godasin në 16 ose më pak.

Kur letra e sipërme e tregtarit është një ACE, ju mund të vendosni një bast anësor që tregtari të ketë një Blackjack. Nëse vendosni një bast sigurimi, tregtari do të kontrollojë kartën me fytyrë poshtë dhe nëse është dhjetë, atëherë do të merrni një pagesë, dhe nëse nuk është, loja vazhdon në mënyrën e zakonshme.

Strategjia Bazë

Ka shumë strategji Blackjack në dispozicion, por duhet të pranojmë se nuk ka asnjë të vetme që do të funksionojë sa herë që luani. Nëse jeni fillestar, ju sugjerojmë të mësoni përmendësh strategjinë bazë për të luajtur lojën. Më vonë, kur të mësoni se si ta luani lojën me të vërtetë, mund të zhvilloni lojën tuaj dhe të merrni një ndjenjë se çfarë duhet të bëni në një situatë të caktuar.

Si fillim, nëse përdorni strategjinë bazë të blackjack-ut, mund të arrini lojën optimale dhe t'i jepni vetes shanset më të mira për të fituar. Ideja pas kësaj strategjie është t'ju ndihmojë të maksimizoni shanset tuaja për të fituar. Le të jemi realistë, nuk mund të fitosh gjatë gjithë kohës.

Ka disa gjëra që duhet të keni parasysh. Para së gjithash, duhet të mësoni rregullat e lojës. Në kazino Pin-Up ju mund të luani në një mënyrë argëtuese dhe kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të mësuar rregullat dhe për të praktikuar strategjinë tuaj.

Në fillim, duhet të luani pak. Mos vendosni baste me aksione të larta nëse ende nuk ndiheni mjaftueshëm të sigurt për të luajtur lojën. Mendoni në këtë mënyrë, nëse përfundoni duke shpenzuar shumë para, rrezikoni të merrni të kundërtën e asaj që dëshironit në radhë të parë. Ju duhet të luani më shumë në anën e sigurt dhe mund të rrisni bastet tuaja vetëm nëse fitoni dhe të ktheheni në bastin tuaj origjinal nëse humbni.

Ruletë

Nëse jeni duke kërkuar për një lojë që është argëtuese dhe gjithashtu do të sjellë disa fitore të mira në rrugën tuaj, atëherë ju duhet të provoni Ruletën. Në Pin-Up Casino mund të gjeni tre versionet klasike të lojës, ruletën evropiane, franceze dhe amerikane, si dhe shumë variacione të ndryshme të së njëjtës. Statistikisht, ruleta evropiane ofron shanse më të mira për të fituar, kështu që nëse jeni fillestar, ju këshillojmë t'i përmbaheni këtij versioni të lojës.

Loja luhet në një rrotë të madhe që përmban 37 xhepa në ruletën franceze dhe evropiane dhe 38 xhepa në ruletën amerikane. Ka numra nga 1 deri në 36 në të dy rrotat, dhe ka një zero të vetme në ruletën evropiane dhe franceze dhe një zero të vetme dhe zero të dyfishtë në versionin amerikan të lojës.

Pasi të vendosni bast në paraqitjen e tryezës, tregtari do të rrotullojë një top në buzën e jashtme të timonit dhe topi përfundimisht do të bjerë në një nga xhepat e numëruar. Ideja pas lojës është të vendosni një bast dhe të parashikoni se në cilin numër do të zbresë topi.

Ju mund të vendosni baste të ndryshme kur luani ruletë, por një gjë e rëndësishme është të vendosni se si dëshironi ta luani lojën. Nëse jeni fillestar, atëherë duhet të filloni ngadalë, duke vendosur baste të vogla derisa të arrini lojën. Siç thamë më parë ruleta evropiane është një hap i shkëlqyeshëm për të gjithë ata që ende nuk kanë mësuar lojën dhe gjithashtu që duan të luajnë në anën e sigurt.

Ekzistojnë dy lloje kryesore të basteve në ruletë, baste brenda dhe jashtë. Bastet e jashtme ofrojnë pothuajse një shans 50-50 për të fituar, ndërsa bastet e brendshme ofrojnë pagesa më të larta, por shanset për të fituar janë drastikisht më të vogla. Ju mund të shkoni në çdo lojë ruletë dhe t'i vendosni paratë tuaja në të kuqe në të zezë, që është një nga bastet më të njohura në ruletë, por ju sugjerojmë që është një ide e mirë të mësoni bastet përpara se të vendosni të luani lojën. Në këtë mënyrë ju do të përmirësoni shanset tuaja për të fituar në planin afatgjatë. Pra, ne do të fillojmë me bastet e brendshme:

· Bast me një numër - Ju mund të vendosni një bast në një numër të vetëm duke vendosur patate të skuqura sipër numrit për të cilin dëshironi të vini bast. Shanset që ju të fitoni këtë bast janë të vogla, por nëse fitoni, pagesa është e mirë.

· Bast i ndarë – Ju mund të vendosni një bast në dy numra dhe nëse topi bie në cilindo numër ju do të fitoni.

· Bast Rruga – Ju mund të vendosni një bast në çdo rresht me 3 numra dhe nëse ndonjë nga tre numrat fiton, basti do të paguajë 11 me 1.

· Bast katror – Mund të vini bast në katër numra që formojnë një katror në tryezën e ruletit. Vendosni çipat tuaja në pikën e ndarë nga të katër numrat dhe nëse një nga katër numrat fiton, do të merrni një pagesë prej 8 deri në 1.

· Bast me gjashtë rreshta - Ju mund të bastni në dy rreshta ngjitur me tre numra secila. Vendoseni këtë bast duke vendosur çipat tuaja në kryqëzimin midis dy vijave përgjatë anës së tabelës.

· Bast Top Line – Ky është një bast shtesë i disponueshëm në ruletën amerikane. Ky është një bast në pesë numra 0-00-1-2-3, dhe konsiderohet si një nga pjesët më të këqija sepse ka një avantazh të lartë shtëpie prej 7.9%.

Bastet e jashtme, nga ana tjetër, fokusohen larg numrave individualë në tabelë. Këto baste janë më pak të rrezikshme sepse shanset për të fituar këto baste janë pothuajse 50-50, dhe ato përfshijnë bastet e mëposhtme:

· Bastet në kolonë – Ju mund të bastni në cilëndo nga tre kolonat që mbulojnë 12 numra.

· Dozen Baste – Ju mund të bastni në një nga tre grupet me 12 numra. Kolona e parë përfshin numrat nga 1 deri në 12, kolona e dytë përfshin bastet nga 13 deri në 24 dhe kolona e tretë përfshin numrat nga 25 deri në 36.

· Bastet tek/çift – Mund të vini bast ose në numra tek ose çift.

· Bastet Kuq/Zi – Mund të vini bast për ngjyrën dhe nëse fiton ndonjë numër i ngjyrës për të cilën vendosni bast, do të fitoni gjithashtu.

· Bastet e ulëta/të larta – Mund të vini bast ose në të gjithë numrat e ulët, nga 1 në 18, ose në të gjithë numrat e lartë, nga 19 në 36.

Lojëra Jackpot

Një tjetër lloj loje që merr shumë vëmendje nga lojtarët janë lojërat progresive të jackpot-it. Arsyeja pas kësaj është e qartë, ata ofrojnë çmime të mëdha dhe nëse Lady Luck është në anën tuaj, ju mund të shkoni në shtëpi fituese. Disa nga lojërat progresive të jackpot-it që mund të luani në kazino Pin-Up përfshijnë Diamond Progressive, Platoon Wild Progressive, Super Multitimes Progressive, Deuce Wild Progressive, Joker Poker Progressive, European Roulette Progressive dhe Tens or Better Progressive, vetëm për të përmendur disa.

Fatkeqësisht, jo të gjitha lojërat progresive jackpot janë të disponueshme në platformën celulare. Në këtë pikë, ju mund të luani vetëm 2 lojëra, Platoon Wild Progressive dhe Super Multitimes Progressive, por kjo nuk do të thotë se kjo do të qëndrojë përgjithmonë kështu. Ata ndoshta do të shtojnë më shumë tituj në platformën e tyre celulare.

Baste sportive

Në kazino Pin-Up ju mund të bastni për ngjarjet sportive aktuale ose të ardhshme që po zhvillohen në të gjithë botën. Ka baste të ndryshme që mund të vendosni dhe ato përfshijnë sa vijon:

· Basti i vetëm është kur vini bast mbi rezultatin për një ngjarje.

· Një bast Acumulator është kur bastni në rezultatet e disa ngjarjeve të pavarura. Ju mund ta fitoni këtë bast nëse parashikoni rezultatin e të gjitha ngjarjeve të përfshira. Numri maksimal i ngjarjeve ku mund të vendosni një bast është 30.

· Multi Bet është një kombinim i basteve akumuluese për një numër të paracaktuar ngjarjesh. Numri maksimal i ngjarjeve për të cilat mund të vini bast është 16.

Vetëm lojtarët që pajtohen me rregullat e vendosura nga kazino do të mund të vendosin baste në ngjarje sportive.

Të gjitha bastet duhet të vendosen përpara fillimit të ngjarjes. Përjashtimi i vetëm këtu janë bastet live. Ju madje mund të vendosni baste në minutën e fundit përpara se të përcaktohet rezultati i ngjarjes. Të gjitha bastet e vendosura pas përcaktimit të ngjarjes do të konsiderohen të pavlefshme dhe të pavlefshme.

Kur një bast konsiderohet i pavlefshëm, të gjitha bastet u kthehen lojtarëve.

Nëse një ngjarje është shtyrë për jo më shumë se 72 orë, bastet mbahen, dhe nëse zgjat më shumë se 72 orë, atëherë bastet janë të rimbursueshme.

Fitimi maksimal i mundshëm i një basti nuk mund të shkojë më shumë se 75,000 dollarë.

Vetëm lojtarët që janë në moshë madhore për të luajtur mund të vënë baste.

Basti minimal për një bast të vetëm dhe bast akumulues është 0,5 dollarë dhe basti minimal për baste të shumëfishta është 0,02 dollarë.

Basti maksimal është i ndryshëm për çdo ngjarje dhe përcaktohet nga shërbimi i basteve. Nëse basti i shumëfishtë përfshin disa ngjarje me kufizime të ndryshme në bastin maksimal, atëherë basti maksimal vendoset i barabartë me vlerën minimale.

Lojëra me para të vërteta

Pin-Up Casino nuk ka qenë shumë përreth, por ata ende kanë arritur të mbledhin një përzgjedhje të madhe lojërash. Ata ofrojnë lojërat e tyre në të dy modalitetin demo dhe ju gjithashtu mund të luani për para të vërteta. E vetmja gjë që duhet të bëni është të krijoni një llogari në kazino, të shikoni përreth dhe nëse ju pëlqen ajo që shihni, bëni një depozitë dhe shijoni disa nga lojërat që ato ofrojnë dhe luani për para të vërteta.

Slots janë pa dyshim disa nga më të njohurat, dhe për këtë arsye edhe lojërat më të bollshme. Për më tepër, mund të gjeni më shumë se 3000 tituj në kazino që vijnë nga disa prej ofruesve më të njohur të softuerit si Microgaming, Play'n GO, Mr. Slotty, Quickspin dhe Platipus, vetëm për të përmendur disa. Mund të jetë pak dërrmuese se cilën lojë të zgjidhni, kështu që ne mund t'ju ndihmojmë edhe me këtë. Ju mund të luani një nga këto lojëra Crazy Monkey, Fruit Cocktail, Flaming Fruit, Pirate's Map, Monedha Aztec, Asgardians, Book of Egypt, Euphoria, Quest to the West, Golden Tree dhe Majestic Megaways, për të filluar.

Seksioni tjetër i lojërave ka të bëjë me lojërat e tavolinës. Mund të gjeni më shumë se 100 lojëra në Pin-Up Casino duke përfshirë Poker me 3 Karta, Caribbean Hold'em, Caribbean Stud Oasis Poker, Texas Hold'em dhe Trey Poker, vetëm për të përmendur disa.

Tifozët e Blackjack do të jenë gjithashtu të lumtur të zbulojnë se ka shumë variacione të ndryshme të lojës popullore duke përfshirë Blackjack Surrender, Blackjack Multihand, Blackjack Evropian, Blackjack Amerikan, Super 7 Blackjack dhe Blackjack Single Deck.

Tifozët e Ruletës mund të luajnë një nga titujt e mëposhtëm Roulette Diamond, Gold Roulette, Sapphire Roulette, American Roulette, European Roulette dhe Cashout Roulette.

Dhe nëse Baccarat është më shumë loja juaj e zgjedhur, mund të luani një nga titujt e mëposhtëm Baccarat Zero Commission, Baccarat 3D, Big Win Baccarat. Ka edhe disa lojëra të tjera tavoline që mund të shijoni si Rocket Dice, Vodoo Dice, Ancient Troy Dice, Roll the Dice, Poker Dice, Irish Lucky Dice, 100 Spinning Dice, Pontoon, Three Card Rummy, Wild Texas, Red Dog, Pai Gow, 4 i një Mbreti dhe shumë të tjera.

Video Poker është një tjetër lojë shumë interesante që mund të luani në kazino Pin-Up. Kjo është një lojë e lehtë që është një kombinim i lojërave poker dhe video slot. Loja nuk bazohet vetëm në rastësi, por kërkon edhe aftësi dhe njohuri. Në këtë pikë, ka edhe 120 lojëra që mund të luani në Pin-Up Casino duke përfshirë Jacks or Better, Tens or Better, Double Joker Poker, Aces and Faces, All American Video Poker, Bonus Deuces Wild, Multihand Bonus Poker, Pyramid Double Bonus , vetëm për të përmendur disa.

Lojërat Jackpot tërheqin gjithashtu shumë lojtarë, kryesisht sepse ato ofrojnë shuma që ndryshojnë jetën. Ideja për të arritur një jackpot është shumë emocionuese dhe për këtë arsye, shumë zgjedhin të luajnë këto lloj lojërash. Mund ta provoni fatin duke luajtur një nga lojërat e mëposhtme: Diamond Progressive, Platoon Wild Progressive, Super Multitimes Progressive, Deuce Wild Progressive, Joker Poker Progressive, European Roulette Progressive dhe Tens or Better Progressive.

Lojërat e Kazinosë Live janë shumë të njohura në Pin-Up Casino sepse ato synojnë të përsërisin një përvojë të kazinosë me bazë tokësore. Ju keni mundësinë të luani kundër një tregtari të vërtetë në kohë reale në vend që të luani kundër një sistemi softuerësh. Në Pin-Up Casino ka disa lojëra live që mund të luani duke përfshirë Crazy Time, Monopoly Live, Dream Catcher, Deal or No Deal, Lightning Roulette, American Roulette, French Roulette, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, No Commission Baccarat, Super Sic Bo, Lightning Dice, Blackjack Bast Falas dhe shumë të tjera. E vetmja pengesë është se nuk mund t'i luani këto lojëra në modalitetin demo dhe do t'ju duhet të bëni një depozitë për të luajtur.