Pin-Up Casino Rishikimi 2024 - FAQ

Pin-Up CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus $5,300 + 250 rrotullime falas
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
FAQ

FAQ

Lexoni koleksionin e pyetjeve të bëra shpesh që hasin lojtarët Pin-Up.

Si të regjistroheni për një llogari në Pin-Up Casino?

Regjistrimi për një llogari në Pin-Up Casino është shumë i lehtë. Thjesht duhet të ndiqni disa hapa të thjeshtë dhe jeni gati të shkoni. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te faqja e internetit dhe të klikoni në butonin Sign-Up që ndodhet në këndin e sipërm djathtas.

Çfarë duhet të bëj pasi të marr emailin e konfirmimit?

Pasi të keni marrë emailin e konfirmimit, thjesht duhet të klikoni në lidhjen e verifikimit. Nëse nuk mund ta shihni emailin nga kazinoja, kontrolloni gjithashtu dosjen tuaj të Spam-it. Nëse nuk merrni një email nga kazinoja, sigurohuni që fillimisht të keni futur adresën e duhur të emailit dhe nëse e keni marrë dhe problemi vazhdon, atëherë duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit.

Cilat monedha mund të përdor?

Shumë monedha të ndryshme janë në dispozicion në Pin-Up Casino. Kur krijoni llogarinë tuaj, kazinoja do të sugjerojë monedhën që ata besojnë se është më e përshtatshme për ju, në varësi të vendndodhjes tuaj. Nëse dëshironi të përdorni një monedhë tjetër, atëherë mund të bëni depozitën tuaj të parë duke përdorur monedhën që preferoni, dhe që atëherë e tutje ajo do të jetë monedha e lidhur me llogarinë tuaj. Mbani në mend se pasi të bëni një depozitë dhe të përdorni një monedhë, nuk mund ta ndryshoni më vonë.

A mund të kem më shumë se një llogari?

Nuk ju lejohet të keni shumë llogari në kazino. Ju mund të keni vetëm një llogari, dhe për të qenë i sinqertë nuk keni nevojë për më shumë. Lojtarët që krijojnë llogari të shumta për të përfituar nga promovimet e bonusit, janë kundër rregullave të kazinosë dhe rrezikojnë t'u pezullohen llogaritë e tyre.

A mund të luaj në kazino edhe pse nuk jam ende 18 vjeç?

Vetëm lojtarët që janë në moshë madhore për të luajtur kumar mund të krijojnë një llogari në kazino Pin-Up.

Si të rikuperoj fjalëkalimin tim?

Nëse harroni fjalëkalimin tuaj dhe nuk mund të hyni në llogarinë tuaj, nuk ka asgjë për t'u shqetësuar sepse mund ta rikuperoni lehtësisht. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të klikoni në lidhjen e harruar fjalëkalimin që mund ta gjeni në dritaren e hyrjes. Futni emailin tuaj dhe kazino do t'ju dërgojë udhëzime se si të rikuperoni emailin tuaj. Dhe, nëse keni përdorur telefonin tuaj celular për t'u regjistruar në kazino, atëherë fjalëkalimi juaj i ri do të dërgohet me mesazh me tekst.

Çfarë ndodh nëse nuk marr një email rikuperimi?

Nëse nuk mund të shihni një email nga kazinoja, duhet të kontrolloni dosjen Spam. Nëse nuk ka asgjë atje, sigurohuni që të keni futur adresën e saktë të emailit. Ju duhet të ktheheni në kazino dhe të përsërisni hapat. Nëse problemi vazhdon, atëherë duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit.

Çfarë ndodh nëse harroj adresën time të emailit?

Nëse ndodh të harroni adresën tuaj të emailit, atëherë duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit për ndihmë shtesë.

Çfarë ndodh nëse ndryshoj adresën time të emailit?

Kur ndryshoni adresën tuaj të emailit, konsiderohet njësoj si ndryshimi i pronarit të llogarisë. Pra, për këtë arsye, ne ju këshillojmë të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ndoshta do t'ju duhet të dërgoni disa dokumente për të vërtetuar pronësinë.

Kam futur të dhëna të pasakta gjatë regjistrimit. Cfare duhet te bej?

Nëse ndodh të futni detaje të pasakta kur regjistroheni, duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit, përndryshe rrezikoni të pezulloni llogarinë tuaj.

Si të bëni një depozitë?

Ka mënyra të ndryshme pagese të disponueshme në Pin-Up Casino, kështu që ju mund të zgjidhni atë që është më e përshtatshme për ju. Për ta bërë këtë, duhet të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni, të futni shumën që dëshironi të depozitoni dhe të klikoni në konfirmim. Mbani në mend se depozita minimale që duhet të bëni është të paktën 10 dollarë.

Çfarë lloj bonusesh mund të kërkoj në Pin-Up Casino?

Ka mijëra bonuse të ndryshme në dispozicion sapo të bashkoheni në kazino Pin-Up. Për të nisur gjërat, mund të kërkoni bonusin e mirëseardhjes herën e parë që bëni një depozitë dhe kjo do të përmirësojë në mënyrë drastike bilancin tuaj. Më vonë, kur të bëheni të rregullt në kazino, mund të përfitoni nga shumë promovime të ndryshme.

Çfarë ndodh nëse depozita ime nuk kreditohet?

Nëse fondet që keni depozituar nuk pasqyrohen në llogarinë tuaj, ka disa gjëra që duhet të kontrolloni. Gjëja e parë është të kontaktoni bankën tuaj për të parë nëse transaksioni ishte i suksesshëm. Nëse ishte, atëherë do t'ju duhet të dërgoni vërtetimin e pagesës në Mbështetjen e Klientit dhe ata do ta shqyrtojnë atë.

A ka ndonjë tarifë të përfshirë kur bëni një depozitë?

Pin-Up Casino nuk ngarkon komision për depozita ose tërheqje. Megjithatë, mund të ketë një komision kur konvertoni fitimet tuaja në monedhën tuaj të zgjedhur.

A mund të përdor e-Wallets për të depozituar në Pin-Up Casino?

Po, ju mund të përdorni disa kuleta elektronike të ndryshme për të bërë depozita dhe tërheqje në Pin-Up Casino.

Si të bëni një tërheqje?

Tërheqja e fitimeve tuaja në Pin-Up Casino është shumë e thjeshtë. Duhet të shkoni te arkëtari dhe të klikoni mbi tërheqjet. Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe mbani në mend se duhet të përdorni të njëjtën metodë që keni përdorur për të bërë një depozitë. Vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni dhe klikoni në Konfirmo.

A ka ndonjë gjë që duhet të bëj përpara se të kërkoj tërheqje?

Është shumë e rëndësishme që llogaria juaj të verifikohet përpara se të kërkoni një tërheqje. Për ta bërë këtë, do t'ju duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore për të vërtetuar identitetin tuaj, adresën dhe mënyrën e pagesës që planifikoni të përdorni.

Sa kohë do t'i duhet kazinosë për të përpunuar tërheqjen time?

Në momentin që kazinoja merr kërkesën tuaj për tërheqje, ata do ta përpunojnë atë sa më shpejt të jetë e mundur. Nuk duhet të zgjasë më shumë se 24 orë. Mbani në mend se duhet të verifikoni llogarinë tuaj për të kërkuar një tërheqje. Nëse nuk e keni bërë, atëherë kjo do të zgjasë tërheqjen. Kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë në çdo kohë.

Çfarë lloje bastesh mund të vendos kur bast për sportet?

Ka baste të ndryshme që mund të vendosni dhe ato janë si më poshtë:

· Një bast i vetëm është një bast vetëm për një ngjarje.

· Bast akumulues është një bast mbi rezultatet e disa ngjarjeve që janë të pavarura nga njëra-tjetra. Numri maksimal i ngjarjeve për të cilat mund të vini bast është 30.

· Një bast i shumëfishtë është një bast që është një kombinim i akumuluesve të një madhësie të caktuar nga një numër i paracaktuar ngjarjesh. Numri maksimal i ngjarjeve është 16.

Si të vendosni një bast të drejtpërdrejtë?

Kur të hyni në llogarinë tuaj, duhet të klikoni në skedën Live. Duhet të dini se të gjitha ngjarjet në seksionin e basteve live ndodhin në kohë reale. Ju duhet të zgjidhni një ngjarje, të vendosni shumën e bastit dhe të klikoni në butonin e bastit për të vendosur bastin tuaj.

Si të vendosni një bast akumulues?

Ju do të duhet të zgjidhni dy ose më shumë rezultate të ngjarjeve në kuponin tuaj të bastit dhe të siguroheni që skeda 'Akumulatori' të jetë zgjedhur kur ta bëni këtë. Futni shumën që dëshironi të vini bast dhe klikoni në butonin 'Bëni një bast'.

A mund të anuloj një bast që kam bërë gabimisht?

Pasi të vendosni një bast, ai konsiderohet i vlefshëm dhe nuk mund të anulohet. Duhet të jeni të kujdesshëm me bastin e radhës që vendosni dhe ta kontrolloni dy herë përpara se të konfirmoni bastin tuaj.

Çfarë ndodh nëse një bast shlyhet gabimisht?

Ekzistojnë rregulla bazë për pranimin e basteve dhe ju mund t'i kontrolloni ato nëse besoni se basti juaj është shlyer gabimisht. Sipas rregullores thuhet se një ngjarje konsiderohet e zhvilluar nëse ndërpritet, nuk përfundon brenda 24 orëve ose nëse luhet të paktën:

· Futboll - 70 minuta;

· Basketboll NBA - 40 minuta;

· Basketboll evropian - 35 minuta;

· Hokej NHL - 54 minuta;

· Hokej evropian - 50 minuta;

· bejsbolli MLB - 5 radhë;

· Futbolli amerikan - 50 minuta;

· Floorball - 60 minuta,

Çfarë është një bast falas?

Një bast falas është një bonus që ju merrni nga kazino. Kur bëni këtë bast, nuk rrezikoni asnjë nga paratë tuaja.

Çfarë është një bilanc bonus?

Kur merrni një bonus në kazino, fondet e bonusit vendosen në llogarinë tuaj të bonusit dhe paratë tuaja reale, paratë që keni depozituar vendosen në llogarinë reale. Pasi të plotësoni kërkesat e bastit, paratë e bonusit do të transferohen në llogarinë tuaj reale dhe ju mund të bëni një tërheqje nëse dëshironi.

A mund t'i shoh bastet e mia?

Po, ju mund të kontrolloni të gjitha bastet tuaja të mëparshme në seksionin Historia e basteve. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni periudhën dhe statusin e basteve që dëshironi të shikoni dhe klikoni në butonin Trego.

A mund të luaj lojëra falas në Pin-Up Casino?

Po, Pin-Up Casino ofron një modalitet demo për shumicën e lojërave të tyre, duke i lejuar lojtarët t'i provojnë ato falas pa vënë bast para të vërteta. Megjithatë, disa lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe lojëra elektronike progresive jackpot mund të mos jenë të disponueshme në modalitetin demo. Mësoni rreth opsioneve të lojrave falas në rishikimin tonë të Pin-Up Casino.

A është e sigurt Pin Up Casino?

Pin-Up Casino konsiderohet e sigurt, duke mbajtur një licencë të vlefshme për lojërat e fatit dhe duke zbatuar masa sigurie standarde të industrisë. Megjithatë, është thelbësore të praktikoni lojërat e fatit të përgjegjshëm dhe të bëni një hulumtim të plotë përpara se të angazhoheni me ndonjë kazino në internet.