Pin-Up Casino Rishikimi 2024 - Countries

Pin-Up CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus $5,300 + 250 rrotullime falas
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Countries

Countries

Kur regjistroheni për një llogari në Pin-Up Casino, ju konfirmoni se nuk jeni rezident i një prej vendeve të mëposhtme: Lituania, Letonia, Britania e Madhe, Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe territoret përkatëse, Armenia, Holanda, Spanja, Italia, Kanada, Curacao, Francë, Danimarkë, Qipro, Aruba, Bonaire, St.Maarten, St Eustatius dhe Saba, Afganistan, Shqipëri, Algjeri, Angola, Kamboxhia, Ekuador, Guajana, Hong Kong, Indonezi, Iran, Irak, Izrael, Kuvajt, Lao, Myanmar, Namibia, Nikaragua, Koreja e Veriut, Pakistani, Panama, Papua Guinea e Re, Filipinet, Singapori, Koreja e Jugut, Sudani, Siria, Tajvani, Uganda, Jemeni dhe Zimbabve.

Ka disa kufizime shtesë që nënkuptojnë edhe ofruesit e softuerit. Për shembull, kazino NetEnt kufizon lojtarët nga vendet e mëposhtme: Shtetet e Bashkuara, Mbretëria e Bashkuar, Spanja, Franca dhe Italia.

NetEnt ka gjithashtu territore në listën e zezë që përfshijnë vendet e mëposhtme: Afganistan, Shqipëri, Algjeri, Angola, Australi, Bahamas, Botsvana, Kamboxhia, Ekuador, Etiopi, Gana, Guajana, Hong Kong, Iran, Irak, Izrael, Kuvajt, Lao, Myanmar , Namibia, Nikaragua, Koreja e Veriut, Pakistani, Panamaja, Papua Guinea e Re, Filipinet, Singapori, Sri Lanka, Sudani, Siria, Tajvani, Republika e Trinidad dhe Tobago, Tunizi, Uganda, Jemeni, Zimbabve, Belgjika, Bullgaria, Republika Çeke, Danimarka, Estonia, Franca, Italia, Letonia, Lituania, Meksika, Portugalia, Rumania, Serbia, Spanja, Suedia, Zvicra, Britania e Madhe dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Disa lojëra janë të ndaluara në vende të caktuara si Guns & Roses, Jimi Hendrix & Motörhead nuk mund të ofrohen në vendet e mëposhtme: Afganistan, Shqipëri, Algjeri, Angola, Kamboxhia, Ekuador, Guajana, Hong Kong, Indonezi, Iran, Irak, Izrael, Kuvajti, Lao, Myanmar, Namibia, Nikaragua, Koreja e Veriut, Pakistani, Panamaja, Papua Guinea e Re, Filipinet, Singapori, Koreja e Jugut, Sudani, Siria, Tajvani, Uganda, Jemeni, Zimbabve, Belgjika, Bullgaria, Kanadaja, Danimarka, Estonia, Franca, Italia, Letonia, Lituania, Meksika, Portugalia, Rumania, Spanja, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar, Australia, Azerbajxhani, Kina, India, Malajzia, Katari, Rusia, Tajlanda, Tunizia, Turqia dhe Ukraina.

Monsters Universal (Frankenstein, Nusja e Frankenshtajnit, Drakula, Mumja, Njeriu Ujku, Krijesa nga Laguna e Zezë dhe Njeriu i Padukshëm) mund të luhen vetëm në vendet e mëposhtme: Andorra, Armenia, Bjellorusia, Belgjika, Bosnja dhe Hercegovina , Brazili, Bullgaria, Kroacia, Qipro, Republika Çeke, Danimarka, Estonia, Finlanda, Gjeorgjia, Gjermania, Greqia, Hungaria, Islanda, Irlanda, Letonia, Lihtenshtajni, Lituania, Luksemburgu, Malta, Moldavia, Monako, Mali i Zi, Holanda, Norvegjia, Peruja, Polonia, Portugalia, Rumania, Rusia, San Marino, Serbia, Sllovakia, Sllovenia, Suedia dhe Zvicra.

Xhekpoti i bashkuar nuk mund të luhet në vendet e mëposhtme: Australi, Azerbajxhan, Kinë, Danimarkë, Indi, Izrael, Itali, Japoni, Malajzi, Katar, Rusi, Spanjë, Tajlandë, Tunizi, Turqi, Emiratet e Bashkuara Arabe dhe Ukrainë.