10 Kazinotë në internet më të vlerësuarat që pranojnë FastPay

FastPay është një metodë depozitimi në kazino që aktualisht është e disponueshme vetëm për banorët e Irakut. Është një mjet shumë i sigurt dhe popullor për depozitimin e parave në kazinotë online.

FastPay është rritur me shpejtësi për t'u bërë një nga shërbimet kryesore të portofolit celular dhe pagesave elektronike në Irak. Ai është pjesërisht për shkak të rrjetit të madh të agjentëve që ka arritur të ndërtojë në vetëm pak vite. Ai gjithashtu përfiton nga të paturit e një aplikacioni të njohur që është i lehtë për t'u përdorur dhe nga efekti i rrjetit që vjen nga shumë përdorues.

FastPay po rritet me shpejtësi në popullaritet dhe është një nga mënyrat më të lehta për adhuruesit e kazinove online në Irak që të bëjnë një depozitë në kazinonë e tyre të zgjedhur në internet dhe të fillojnë të shijojnë argëtimin e lojërave elektronike, lojërave të kazinove tavoline dhe të gjitha të preferuarave të tjera të tyre.

10 Kazinotë në internet më të vlerësuarat që pranojnë FastPay
Depozitoni me FastPayFillimi me FastPay në kazinotë në internet
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Depozitoni me FastPay

Hapi i parë për duke bërë një depozitë në kazino në internet me FastPay duhet të regjistroheni për këtë llogari. Për ta bërë këtë, klientët do të kenë nevojë për një telefon celular me një numër celular irakian. Pasi të kenë shkarkuar aplikacionin dhe të kenë filluar procesin e regjistrimit, do t'u duhet të japin një ID të qeverisë, kartë identiteti, pasaportë ose kartë qëndrimi. Ata mund të bëjnë një foto të saj duke përdorur telefonin e tyre dhe të fusin detajet në aplikacion.

Paratë mund të depozitohen në FastPay duke përdorur një sërë agjentësh në të gjithë Irakun. Shumica e tyre funksionojnë jashtë dyqaneve ushqimore ekzistuese ose dyqaneve të tjera që ofrojnë shërbime financiare.

Aplikacioni ka detaje të plota mbi rrjetin e agjentëve që është i disponueshëm dhe e bën të lehtë për përdoruesit të gjejnë agjentin që është më afër tyre. Përdoruesit duhet të sjellin me vete të njëjtën ID që kanë përdorur për t'u regjistruar në shërbim sa herë që bëjnë një depozitë ose tërheqje.

Fillimi me FastPay në kazinotë në internet

Për momentin, numri i kazinove online që ofrojnë depozita në FastPay është relativisht i ulët.

  1. Pasi një përdorues ka gjetur një kazino që ofron këtë shërbim, është e rëndësishme që të ketë të instaluar në dorë pajisjen e tij celulare me aplikacionin FastPay, në mënyrë që të përfundojë shpejt depozitimi. Është gjithashtu e rëndësishme që përdoruesit të sigurohen që ata të kenë tarifuar aplikacionin FastPay me shumën që dëshirojnë të depozitojnë në kazino online përpara se të përpiqen të bëjnë depozitimin në internet. Nëse një përdorues nuk e ka bërë ende këtë, aplikacioni FastPay ua lehtëson atyre që të gjejnë agjentin e tyre më të afërt që mund të përpunojë shpejt depozitën.

  2. Kur përdoruesi ka zgjedhur shërbimin FastPay në kazinonë e tij të zgjedhur në internet, ai do të promovohet për të futur shumën që dëshiron të depozitojë.

  3. Pasi ta kenë bërë këtë, një kod QR do të shfaqet në ekranin e pajisjes së tyre. Përdoruesi thjesht duhet ta skanojë këtë me telefonin ku është instaluar aplikacioni FastPay në mënyrë që të përfundojë transaksionin dhe të depozitojë paratë në kazino.

Në shumicën e rrethanave, transaksioni do të jetë pak a shumë i menjëhershëm dhe paratë do të jenë të disponueshme në kazino shumë shpejt.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi