Rishikimi i kazinosë National - Withdrawals

NationalResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
BonusDeri në 1000 € + 100 rrotullime falas
Paneli i lojtarit më të mirë
Dizajn i pastër
Kazino shumëgjuhëshe
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Paneli i lojtarit më të mirë
Dizajn i pastër
Kazino shumëgjuhëshe
National
Deri në 1000 € + 100 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Withdrawals

Withdrawals

Kazino Kombëtare metodat e tërheqjes pasqyrojnë të tyren metodat e depozitimit. Prandaj, lojtarët mund t'i tërheqin fitimet e tyre me lehtësi dhe lehtësi nëpërmjet transfertave bankare ose bankare, kuletave elektronike ose sistemeve të pagesave në internet.

Koha e përpunimit varet nga mënyra e përdorur e tërheqjes. Tërheqjet në kuletat elektronike, për shembull, janë të menjëhershme, ndërsa metodat e tjera mund të zgjasin deri në disa ditë.

Ka shumë mënyra të ndryshme tërheqjeje në dispozicion që mund t'i përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Disa prej tyre përfshijnë:

 • Viza
 • Kuletat elektronike
 • Ecopayz
 • Skrill
 • Neteller
 • eZeeWallet
 • Jeton
 • transferte bankare
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Ethereum

Shuma minimale që mund të depozitoni dhe tërhiqni është e kufizuar në 15 dollarë. Kur përdorni transfertë bankare, shuma minimale është e kufizuar në 500 dollarë.

Koha e tërheqjes

Koha e tërheqjes

Koha e tërheqjes varet kryesisht nga mënyra e pagesës që përdorni. Disa mënyra pagese ofrojnë tërheqje pothuajse të menjëhershme, ndërsa të tjerat mund të zgjasin pak, deri në disa ditë pune.

 • Kur përdorni Kartat bankare, koha e tërheqjes është nga 1 deri në 5 ditë pune.
 • Kur përdorni Interac, koha e tërheqjes është midis 0 dhe 48 orë.
 • Kur përdorni Skrill, koha e tërheqjes është e menjëhershme.
 • Kur përdorni Neteller, koha e tërheqjes është e menjëhershme.
 • Kur përdorni MiFinity, koha e tërheqjes është e menjëhershme.
 • Kur përdorni ecoPayz, koha e tërheqjes është e menjëhershme.
 • Kur përdorni AstroPay, koha e tërheqjes është e menjëhershme.
 • Kur përdorni Jeton, koha e tërheqjes është e menjëhershme.
 • Kur përdorni Bitcoin, koha e tërheqjes është e menjëhershme.
 • Kur përdorni Litecoin, koha e tërheqjes është e menjëhershme.
 • Kur përdorni Ethereum, koha e tërheqjes është e menjëhershme.
Monedhat

Monedhat

Valuta të ndryshme janë në dispozicion në National Casino që mund t'i përdorni për të bërë një tërheqje.

Ju mund të zgjidhni nga monedhat e mëposhtme:

EUR, USD, CAD, AUD, NZD, PLN, CZK, NOK, ARS, BGN, BRL, CHF, CLP, CNY, HUF, INR, IQD, JPY, MXN, MYR, NOK, PEN, PKR, PLN, RUB, THB, UAH dhe VND.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë
Kërkoni deri në $250 bonus Rifreskoni në National Casino këtë të premte
2023-05-23

Kërkoni deri në $250 bonus Rifreskoni në National Casino këtë të premte

National Casino është një nga faqet kryesore të kazinove në Evropë. Kjo kazino është e famshme për mijëra lojërat e saj me cilësi të lartë dhe furnizimin e pafund të programeve të besnikërisë. Pra, CasinoRank ka monitoruar nga afër kazinonë për të gjetur se çfarë mund të pretendoni këtë fundjavë. Kazino Kombëtare ofron një bonus ringarkimi të së premtes që mund të arrijë 250 dollarë. Ky postim shqyrton çdo aspekt të këtij shpërblimi, duke përfshirë depozitën minimale, kërkesat e basteve, lojërat kualifikuese dhe më shumë. 

Kazino Kombëtare ka shtuar Booongo Wukong
2021-10-17

Kazino Kombëtare ka shtuar Booongo Wukong

National Casino ka lançuar një lojë fantastike të quajtur Booongo Wukong. Personazhi kryesor i lojës është një majmun i quajtur Wukong.