Rishikimi i kazinosë National - Promotions & Offers

NationalResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
BonusDeri në 1000 € + 100 rrotullime falas
Paneli i lojtarit më të mirë
Dizajn i pastër
Kazino shumëgjuhëshe
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Paneli i lojtarit më të mirë
Dizajn i pastër
Kazino shumëgjuhëshe
National
Deri në 1000 € + 100 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Kazino Kombëtare është e mbushur me bonuse dhe promovime për të tërhequr lojtarë të rinj. Në momentin që krijoni llogarinë tuaj dhe bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus shumë bujar mirëseardhjeje për të nisur gjërat. Më vonë, ju mund të shijoni shumë bonuse të ndryshme të ringarkimit.

Bonusi i mirëseardhjes bartet mbi dy depozitat tuaja të para. Herën e parë që bëni një depozitë nuk do t'ju duhet asnjë kod promocional, thjesht bëni depozitën e kërkuar. Herën e dytë që bëni një depozitë, do të duhet të përdorni kodin 2TWO kur të kërkoni bonusin.

Bonusi i Rifreskimit të së Premtes kërkon gjithashtu një kod bonus. Pra, kur dëshironi të kërkoni këtë ofertë, përdorni kodin e bonusit INLOVE kur bëni një depozitë.

Oferta e Regjistrimit

Kur regjistroheni për një llogari të re në National Casino dhe bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus mirëseardhjeje deri në $100 dhe 100 rrotullime falas mbi të. Oferta e rrotullimeve falas është e vlefshme për lojën slot video Avalon: The Lost Kingdom.

Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 20 dollarë. Nëse dëshironi të përfitoni plotësisht nga bonusi, duhet të bëni depozitën e plotë prej $100.

Në momentin që bëni një depozitë të suksesshme, në llogarinë tuaj shtohen 50 rrotullime falas. Do të merrni 50 rrotullimet e tjera ditën tjetër.

Herën e dytë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 200 dollarë dhe 50 rrotullime të tjera falas. Për të përfituar plotësisht nga ky bonus, duhet të depozitoni 400 dollarë.

Përpara se të tërhiqni fitimet tuaja, së pari duhet të plotësoni kërkesat e bastit. Ju duhet të vini bast bonusin dhe depozitën 40 herë, dhe këtë duhet ta bëni brenda 7 ditëve, nga momenti që kërkoni bonusin.

Lojtarët që depozitojnë me një kriptomonedhë nuk mund të kërkojnë bonusin e mirëseardhjes. Ju mund të kërkoni bonusin vetëm një herë.

Basti maksimal që mund të bëni kur luani me fondet e bonusit është i kufizuar në 5 dollarë.

Për të kërkuar rrotullimet falas, gjithçka që duhet të bëni është të aktivizoni rrotullimet falas në skedën për ofertën e bonusit dhe pasi ta bëni këtë, hapni lojën e lojërave elektronike.

Ajo që duhet të keni parasysh është se jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në të njëjtën mënyrë. Lojërat video slot do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve 100%, ndërsa lojërat e tjera do të kontribuojnë me një përqindje më të vogël.

Disa lojëra janë të përjashtuara nga oferta e mirëseardhjes dhe ne ju këshillojmë të qëndroni larg tyre gjatë kohës që luani.

Këtu është një listë e të gjitha lojërave të përjashtuara:

 • Craps
 • Thesar Scarab
 • Zare me raketa
 • Rrotullat e Surfin
 • Wombaroo
 • Dr. Jekyll & Z. Hyde
 • Fruitbat Crazy
 • Max Quest: Zemërimi i Ra
 • Pinoku
 • Spinfinity Njeriu
 • Split Way Royal
 • Sugar Pop
 • Sugar Pop 2: Dyfish i zhytur
 • Super 7 Blackjack
 • Merrni Bankën
 • Merrni Olimpin
 • Merrni dyqanin e Santa
 • Dhjetra ose më mirë
 • Kosherja !
 • Koshere Mistik
 • Rumi me tre letra
 • Poker Triple Edge
 • Vip Ruletë Evropiane
 • WhoSpunIt Plus
 • Ruletë zmadhimi
 • Libri i hijeve
 • Shpërthimi i qershisë së egër
 • 300 Mburoja
 • Jackpot Jester 200000
 • 1429 Dete të paeksploruara
 • Lil Devil (BTG)
 • Mint mbretërore (BTG)
 • Trajtim Baker's
 • Syri i Krakenit
 • Legjenda e Artë
 • Gezuar Hallouinin
 • Hugo 2
 • Mahjong 88
 • MULTIFRUIT 81
 • Perlat e Indisë
 • Të pimpuar
 • Tërbim ndaj pasurisë
 • Maskaradë Mbretërore
 • Gjuetar deti
 • Kërkimi i Kullës
 • Tempulli Diellor (Infingame)
 • Mbretëresha diellore (Infingame)
 • Mbreti diellor (Infingame)
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë
Kërkoni deri në $250 bonus Rifreskoni në National Casino këtë të premte
2023-05-23

Kërkoni deri në $250 bonus Rifreskoni në National Casino këtë të premte

National Casino është një nga faqet kryesore të kazinove në Evropë. Kjo kazino është e famshme për mijëra lojërat e saj me cilësi të lartë dhe furnizimin e pafund të programeve të besnikërisë. Pra, CasinoRank ka monitoruar nga afër kazinonë për të gjetur se çfarë mund të pretendoni këtë fundjavë. Kazino Kombëtare ofron një bonus ringarkimi të së premtes që mund të arrijë 250 dollarë. Ky postim shqyrton çdo aspekt të këtij shpërblimi, duke përfshirë depozitën minimale, kërkesat e basteve, lojërat kualifikuese dhe më shumë. 

Kazino Kombëtare ka shtuar Booongo Wukong
2021-10-17

Kazino Kombëtare ka shtuar Booongo Wukong

National Casino ka lançuar një lojë fantastike të quajtur Booongo Wukong. Personazhi kryesor i lojës është një majmun i quajtur Wukong.