Kazino Kombëtare ka shtuar Booongo Wukong

Lajme

2021-10-17

Ethan Tremblay

National Casino ka lançuar një lojë fantastike të quajtur Booongo Wukong. Personazhi kryesor i lojës është një majmun i quajtur Wukong.

Kazino Kombëtare ka shtuar Booongo Wukong

Lojtarët do të shohin fytyrën e Wukong-ut në bobin dhe nëse e shohin fytyrën e Wukong-ut në vendet e duhura, ata do të bekohen me shpërblime.

Përpara se të kaloni në seksionin e Lojërave, këtu është lidhja për njerëzit që duan të kontrollojnë listën e disa prej kazinove më të mira në internet.

Lojë e lojës

Loja e Booongo Wukong nuk është e komplikuar. Në fillim të lojës, qëllimi i lojtarit është të ulet në tre Harqe Qiellore në bobinat 2,3 dhe 4.

Pasi një lojtar të ketë arritur këtë qëllim, ai do të aktivizojë modalitetin e Rrotullimeve të Kazinosë. Pasi të aktivizohet modaliteti, lojtari do të marrë 8 rrotullime. Nëse lojtari nuk ulet në tre harqe të tjera, radha e tij do të përfundojë.

Por ka një mënyrë tjetër për të rritur rrotullimet. Nëse një lojtar merr 6 gurë të çmuar në një përpjekje, ai do të aktivizojë një modalitet të quajtur modaliteti Hold and Win. Në këtë modalitet, lojtari merr gjithashtu 3 rrotullime.

Të kesh më shumë rrotullime është gjithmonë mirë. Sa më shumë rrotullime të bëjë një përdorues, rriten shanset e tij për të zbritur në shumë gurë të çmuar ose elementë mister, gjë që do t'i japë atyre shpërblime. Duke thënë këtë, kjo nuk do të thotë se lojtari nuk mund të marrë shpërblime të mëdha në vetëm 8 rrotullime.

Në fakt, nëse një lojtar merr gurë të çmuar në të 15 lojërat elektronike, ata do të arrijnë Jackpotin e Madh që përfshin 5000x.

Çmimet

Ky seksion do të fokusohet në çmimet e përfshira në Booongo Wukong dhe sasinë e monedhave që përdoruesit mund të përdorin për të vënë një bast.

Për të luajtur këtë lojë, lojtari duhet të përdorë monedha. Këto monedha vlejnë para në botën aktuale. Shuma minimale e monedhave që një lojtar mund të përdorë për të vendosur një bast është 25 monedha. Vlera e tyre është 0,25 dollarë. Shuma maksimale që një lojtar mund të përdorë për bast është 60 dollarë.

Tani me atë të mbuluar, le të flasim për çmimin. Çmimi që lojtarët mund të fitojnë mund të jetë sa pak dollarë. Në anën tjetër të spektrit, lojtari mund të presë të fitojë 5000x.

Lojtarët e marrin këtë shpërblim kur arrijnë Jackpotin e Madh. Se si lojtarët mund të marrin Jackpotin e Madh është përmendur tashmë.

Pyetja e vërtetë është se sa vlen 5000x në botën reale? Epo, le të themi se kushdo që godet Grand Jackpot është një djalë jashtëzakonisht me fat.

Pse? Sepse Grand Jackpot vlen 300,000 dollarë.

Veçoritë

Booongo Wukong ka disa veçori të mrekullueshme. Një nga karakteristikat e mahnitshme është vetë Wukong. Fytyra e Wukong shfaqet në bobina.

Simboli Wukong është simboli më i paguar në lojë. Lojtari që sheh simbole të ndryshme Wukong në slotin e tij, mund të marrë edhe 12x aksione për një kombinim prej pesë. Për më tepër, ky simbol funksionon si një zëvendësues për të ndihmuar në formimin e të gjitha kombinimeve të lojës.

Scatter është një tjetër veçori e mahnitshme e kësaj loje slot. Lojtari që merr 3 scaters fiton 8 rrotullime. Për më tepër, katër bonuset më të ulëta hiqen për të gjitha 8 rrotullimet, kështu që shanset që lojtari të arrijë bonuse pak më të mëdha rriten ndjeshëm.

Tipari i fundit, por jo më pak i rëndësishëm i mahnitshëm në listë është Hold & Win. Lojtarët e aktivizojnë këtë veçori kur vendosin 6 ose më shumë simbole parash. Ai u jep lojtarëve 3 rrotullime. Sa më shumë rrotullime, aq më të mira janë shanset për të fituar shpërblime më të larta.

Por, kjo nuk është e gjitha. Pasi të aktivizohet funksioni Hold & Win, nëse lojtari merr qoftë edhe një simbol parash në një nga 3 rrotullimet, ai rivendos rrotullimet.

Kjo veçori vazhdon të funksionojë derisa lojtari të arrijë Jackpotin e Madh ose t'i mbarojë rrotullimet.

Tema & Dizajni

Loja ka një temë aziatike. Wukong është një personazh shumë i njohur në Kinë. Nga fëmijët te të moshuarit, të gjithë janë të njohur me Wukong. Sa i përket dizajnit, ai është mjaft efektiv dhe tepër i bukur.

Lajmi i fundit

Mënyra të zgjuara për të mbrojtur bankrollin tuaj të kazinosë në internet
2023-01-28

Mënyra të zgjuara për të mbrojtur bankrollin tuaj të kazinosë në internet

Lajme