Rishikimi i kazinosë National - Bonuses

NationalResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
BonusDeri në 1000 € + 100 rrotullime falas
Paneli i lojtarit më të mirë
Dizajn i pastër
Kazino shumëgjuhëshe
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Paneli i lojtarit më të mirë
Dizajn i pastër
Kazino shumëgjuhëshe
National
Deri në 1000 € + 100 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Me një listë bonusesh dhe promovimesh, National Casino e bën anëtarësimin e çdo lojtari ekstra shpërblyes. Anëtarët e rinj të kazinosë marrin një bonus 100% të depozitës së parë dhe në depozitën e tyre të dytë, ata gëzojnë një bonus 50%.

Këto bonuse depozitash vijnë gjithashtu rrotullime falas për lojëra elektronike të caktuara. Plus, çdo nivel i programit VIP të kazinosë vjen me shpërblimet e veta.

Për t'i nisur gjërat siç duhet, ju do të merrni një bonus bujar mirëseardhjeje që bartet në dy depozitat tuaja të para. Herën e parë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite 100% deri në 500 dollarë dhe 100 rrotullime falas në slotin Avalon: The Lost Kingdom.

Herën e dytë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 1000 dollarë dhe 50 rrotullime falas në lojën slot video Johnny Cash.

 • Çdo të premte, ju mund të përfitoni nga një bonus ringarkimi, i cili është një bonus depozite 50% që shkon deri në 250 dollarë dhe 100 rrotullime falas në Book of Cats.

 • Çdo të hënë, ju mund të merrni deri në 100 rrotullime falas në Flirt të Udhëtimit.

 • Ju mund të rrotulloni deri në 500 dollarë dhe 500 rrotullime falas në Garën Mystery Slot.

 • Ju mund të luani lojëra tavoline për të fituar 1500 dollarë çdo tre ditë në Betejën e Tavolinës së Mbretëreshës.

Bonusi i besnikërisë

Bonusi i besnikërisë

Kumarxhinjtë që luajnë rregullisht në National Casino mund të marrin pjesë në një program besnikërie shumë bujare që do t'i lejojë ata të rrisin shanset e tyre për të bërë një fitim.

Programi VIP në National Casino është përtej mbresëlënës dhe përbëhet nga 9 nivele. Dhe, pasi të keni arritur nivelin e nëntë, duhet të prisni shumë shpërblime. Në momentin që bëni depozitën tuaj të parë, ju bëheni pjesë e programit të besnikërisë së Kazinosë Kombëtare.

Në këtë pikë, me siguri po pyesni se çfarë duhet të bëni për të ngjitur nivelet dhe përgjigja është e thjeshtë, gjithçka që duhet të bëni është të luani lojërat tuaja të preferuara. Për çdo $12,5 që vendosni në baste, do të merrni 1 pikë. Pasi të grumbulloni pikë të mjaftueshme, mund t'i ndërroni ato me para të vërteta. Shkëmbimi do të varet nga niveli në të cilin jeni në atë pikë.

Të gjitha çmimet vijnë me një kërkesë për bast 3x, dhe fondet nga pikët plotësuese i nënshtrohen kërkesave të bastit 1x. Dhe sa herë që ngjitni një nivel do të merrni disa shpërblime:

 • Niveli VIP 1 – Do të merrni 25 rrotullime falas për slotin Platinum Lightning me 25 pikë kompliment.

 • Niveli VIP 2 – Do të merrni 50 rrotullime falas për slotin Lucky Lady's Clover me 50 pikë kompliment.

 • Niveli VIP 3 – Do të merrni 10 dollarë dhe 20 rrotullime falas për slotin Spin and Spell me 500 pikë kompliment.

 • Niveli 4 VIP – Do të merrni 20 dollarë dhe 40 rrotullime falas për slotin Aztec Magic Delux me 1200 pikë falas.

 • Niveli VIP 5 – Do të merrni 50 dollarë dhe 3000 pikë plotësuese.

 • Niveli VIP 6 – Do të merrni 100 dollarë dhe 10.000 pikë plotësuese.

 • Niveli VIP 7 – Do të merrni 200 dollarë dhe 25.000 pikë plotësuese.

 • Niveli VIP 8 – Do të merrni 500 dollarë dhe 50.000 pikë plotësuese.

Bonusi i ringarkimit

Bonusi i ringarkimit

Çdo të premte, ju keni një shans për të rritur paratë tuaja për fundjavë falë bonusit të rimbushjes në dispozicion. Për t'u kualifikuar për këtë bonus, duhet të depozitoni të paktën 20 dollarë dhe do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 250 dollarë dhe 100 rrotullime falas që mund t'i përdorni në slotin e Book of Cats.

Ju do të merrni 50 rrotullimet e para menjëherë dhe 50 rrotullimet e mbetura falas do të kreditohen në llogarinë tuaj ditën tjetër. Fitimet e fituara me rrotullimet falas kanë kërkesa për bast 40 herë.

Bonusi i ndeshjes

Bonusi i ndeshjes

Kur regjistroheni për një llogari të re në National Casino, ju keni të drejtë për një bonus shumë bujar mirëseardhjeje. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për çdo lojtar të ri pasi do të rrisë ekuilibrin tuaj dhe do t'ju lejojë të zgjasni lojën tuaj.

Bonusi i mirëseardhjes bartet mbi dy depozitat e para që bëni në mënyrën e mëposhtme:

 • Herën e parë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 100 dollarë dhe 100 rrotullime falas në lojën e lojërave elektronike Avalon "The Lost Kingdom".

 • Herën e dytë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 200 dollarë dhe 50 rrotullime falas në lojën slot video Johnny Cash. Për të kërkuar këtë ofertë, duhet të përdorni kodin e bonusit 2TWO.

Lojërat video slot do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve, ndërsa lojërat e tjera do të kontribuojnë me një përqindje më të vogël.

Bonus pa depozitë

Bonus pa depozitë

Kur depozitoni në National Casino, do të merrni një bonus mirëseardhjeje dhe disa rrotullime falas që vijnë me të. Për më tepër, çdo të premte mund të pretendoni rrotullimet tuaja falas për lojën slot video Book of Cats. Çdo bonus në National Casino kërkon që ju të bëni një depozitë.

Herë pas here, kazinoja do t'ju shpërblejë me një bonus pa depozitë dhe ju do të njoftoheni.

Lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk kanë të drejtë për një bonus pa depozitë:

 • Izraeli
 • Shtetet e Bashkuara të Amerikës
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Franca dhe territoret e saj jashtë shtetit (Guadeloupe, Martinique, Guiana Franceze, Réunion, Mayotte, St. Martin, Polinezia Franceze, Wallis dhe Futuna, Kaledonia e Re)
 • Holanda
 • Malta
 • Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Turqia
 • Letonia, Inditë perëndimore holandeze
 • Estonia
 • Bjellorusia
 • Lituania
 • Gjibraltarit
 • Xhersi
 • Ukrainë
 • Curacao
Kodet e bonusit

Kodet e bonusit

Shumica e bonuseve në National Casino transferohen në llogarinë tuaj sapo të bëni një depozitë të suksesshme. Megjithatë, ka disa bonuse që kërkojnë që ju të përdorni një kod bonus. Këto janë kodet e bonusit që ju nevojiten për disa bonuse këtu:

 • Për depozitën e dytë, do t'ju duhet kodi i mëposhtëm i bonusit: 2TWO

 • Për rrotullimet falas të së hënës, do t'ju duhet kodi i mëposhtëm: SPINME

 • Për ringarkimin e së premtes, do t'ju duhet kodi i mëposhtëm: INLOVE

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Kur luani me fondet e bonusit, do t'ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të jeni në gjendje të tërheqni fitimet tuaja.

Shuma maksimale që do t'ju lejohet të tërhiqni nga një bonus pa depozite është i kufizuar në 50 dollarë.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë
Kërkoni deri në $250 bonus Rifreskoni në National Casino këtë të premte
2023-05-23

Kërkoni deri në $250 bonus Rifreskoni në National Casino këtë të premte

National Casino është një nga faqet kryesore të kazinove në Evropë. Kjo kazino është e famshme për mijëra lojërat e saj me cilësi të lartë dhe furnizimin e pafund të programeve të besnikërisë. Pra, CasinoRank ka monitoruar nga afër kazinonë për të gjetur se çfarë mund të pretendoni këtë fundjavë. Kazino Kombëtare ofron një bonus ringarkimi të së premtes që mund të arrijë 250 dollarë. Ky postim shqyrton çdo aspekt të këtij shpërblimi, duke përfshirë depozitën minimale, kërkesat e basteve, lojërat kualifikuese dhe më shumë. 

Kazino Kombëtare ka shtuar Booongo Wukong
2021-10-17

Kazino Kombëtare ka shtuar Booongo Wukong

National Casino ka lançuar një lojë fantastike të quajtur Booongo Wukong. Personazhi kryesor i lojës është një majmun i quajtur Wukong.