Rishikimi i kazinosë National - Affiliate Program

NationalResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
BonusDeri në 1000 € + 100 rrotullime falas
Paneli i lojtarit më të mirë
Dizajn i pastër
Kazino shumëgjuhëshe
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Paneli i lojtarit më të mirë
Dizajn i pastër
Kazino shumëgjuhëshe
National
Deri në 1000 € + 100 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Affiliate Program

Affiliate Program

Kur dëshironi të bëheni anëtar i Programit Affiliate, duhet të plotësoni një aplikim. Kompania do të shqyrtojë aplikimin tuaj dhe ju do të njoftoheni nëse jeni pranuar apo jo. Vendimi i shoqërisë është përfundimtar dhe nuk i nënshtrohet ankimimit.

Pasi të bëheni anëtar i Programit Affiliate, do të filloni të fitoni një komision. Ju do të merrni pagesa çdo muaj dhe shuma minimale që mund të tërhiqni është e kufizuar në 20 dollarë.

Cili është programi i filialeve të Kazinosë Kombëtare?

Cili është programi i filialeve të Kazinosë Kombëtare?

Programi i filialeve të Kazinosë Kombëtare quhet PlayAmo Partners.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë
Kërkoni deri në $250 bonus Rifreskoni në National Casino këtë të premte
2023-05-23

Kërkoni deri në $250 bonus Rifreskoni në National Casino këtë të premte

National Casino është një nga faqet kryesore të kazinove në Evropë. Kjo kazino është e famshme për mijëra lojërat e saj me cilësi të lartë dhe furnizimin e pafund të programeve të besnikërisë. Pra, CasinoRank ka monitoruar nga afër kazinonë për të gjetur se çfarë mund të pretendoni këtë fundjavë. Kazino Kombëtare ofron një bonus ringarkimi të së premtes që mund të arrijë 250 dollarë. Ky postim shqyrton çdo aspekt të këtij shpërblimi, duke përfshirë depozitën minimale, kërkesat e basteve, lojërat kualifikuese dhe më shumë. 

Kazino Kombëtare ka shtuar Booongo Wukong
2021-10-17

Kazino Kombëtare ka shtuar Booongo Wukong

National Casino ka lançuar një lojë fantastike të quajtur Booongo Wukong. Personazhi kryesor i lojës është një majmun i quajtur Wukong.