Rishikimi i kazinosë National - Account

NationalResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
BonusDeri në 1000 € + 100 rrotullime falas
Paneli i lojtarit më të mirë
Dizajn i pastër
Kazino shumëgjuhëshe
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Paneli i lojtarit më të mirë
Dizajn i pastër
Kazino shumëgjuhëshe
National
Deri në 1000 € + 100 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Account

Account

Për t'u bërë anëtar në National Casino duhet të regjistroheni për një llogari fillimisht. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë ku duhet të futni disa të dhëna personale dhe do të mbaroni për disa minuta.

Gjithçka që duhet të bëni për t'u regjistruar për një llogari është të shkoni në faqen zyrtare të kazinosë dhe të klikoni në butonin Regjistrohu për të hapur formularin e regjistrimit. Futni të dhënat tuaja dhe konfirmoni që jeni 18 vjeç e lart dhe keni mbaruar.

Ju lejohet të krijoni vetëm një llogari, dhe nëse krijoni shumë llogari, rrezikoni ta pezulloni atë.

Procesi i verifikimit

Procesi i verifikimit

Përpara përpunimit të pagesave, kazinoja rezervon të drejtën të kontrollojë identitetin e lojtarit. Në disa raste, kompania mund t'ju kërkojë të dërgoni një selfie me kartën tuaj të identitetit dhe një datë, ose të kërkojë verifikim nëpërmjet videotelefonatës së drejtpërdrejtë.

Nëse nuk arrini të kaloni procedurën e verifikimit, nuk do të mund të luani në kazino për para të vërteta. Pasi të verifikohet llogaria juaj, do të njoftoheni me email.

Për të konfirmuar identitetin tuaj, duhet të dërgoni dokumentet e mëposhtme:

  • Pasaporta
  • Patentë shoferi
  • ID kombëtare
  • Për të konfirmuar adresën tuaj, duhet të dërgoni një nga këto dokumente:
  • Pasqyra bankare
  • Faturën e shërbimeve
Pagesa për shërbimin celular

Pagesa për shërbimin celular

Për të konfirmuar mënyrën tuaj të pagesës, duhet të dërgoni dokumentet e mëposhtme:

  • Kopja e emrit të kompanisë
  • Kopje e shumës së paguar
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë
Kërkoni deri në $250 bonus Rifreskoni në National Casino këtë të premte
2023-05-23

Kërkoni deri në $250 bonus Rifreskoni në National Casino këtë të premte

National Casino është një nga faqet kryesore të kazinove në Evropë. Kjo kazino është e famshme për mijëra lojërat e saj me cilësi të lartë dhe furnizimin e pafund të programeve të besnikërisë. Pra, CasinoRank ka monitoruar nga afër kazinonë për të gjetur se çfarë mund të pretendoni këtë fundjavë. Kazino Kombëtare ofron një bonus ringarkimi të së premtes që mund të arrijë 250 dollarë. Ky postim shqyrton çdo aspekt të këtij shpërblimi, duke përfshirë depozitën minimale, kërkesat e basteve, lojërat kualifikuese dhe më shumë. 

Kazino Kombëtare ka shtuar Booongo Wukong
2021-10-17

Kazino Kombëtare ka shtuar Booongo Wukong

National Casino ka lançuar një lojë fantastike të quajtur Booongo Wukong. Personazhi kryesor i lojës është një majmun i quajtur Wukong.