Rishikimi i kazinosë National - About

NationalResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
BonusDeri në 1000 € + 100 rrotullime falas
Paneli i lojtarit më të mirë
Dizajn i pastër
Kazino shumëgjuhëshe
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Paneli i lojtarit më të mirë
Dizajn i pastër
Kazino shumëgjuhëshe
National
Deri në 1000 € + 100 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
About

About

National Casino operohet nga TechSolutions Group NV, i cili është i bazuar në Curacao, dhe i licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Curacao që nga viti 2018. National ofron një përzgjedhje të gjerë lojërash në kategori të ndryshme, të cilat mund të lundrohen lehtësisht në faqen e tyre intuitive dhe miqësore për përdoruesit.

Lojërat mund të luhen në kompjuterë desktop dhe në pajisje të dorës iOS dhe Android pasi National është plotësisht i optimizuar për lojërat e fatit celular.

Kazino Kombëtare është krijuar nga entuziastë të kazinove që posedojnë pasion dhe përvojë në lojërat e fatit në internet. Si rezultat, një kazino është një vend ku mund të relaksoheni dhe asgjë nuk do t'ju shpërqendrojë të shijoni aktivitetin tuaj të preferuar, duke luajtur lojëra.

Për këtë arsye, ata kanë rekrutuar specialistë të mbështetjes së klientit të klasit botëror dhe kanë dizajnuar bonuset më miqësore për lojtarët.

Pronari dhe CEO

National Casino është në pronësi dhe operuar nga TechSolutions (CY) Group Limited me numër regjistrimi HE 377018. Drejtoresha e tyre aktuale është Tracy Damestani.

Numri i Licencës

National Casino është një kazino e licencuar me një numër licence 8048/JAZ2017-067.

Ku është e bazuar Kazino Kombëtare?

National Casino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme Parthenonos 5, Flat 103, 2020, Nicosia, Qipro.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë
Kërkoni deri në $250 bonus Rifreskoni në National Casino këtë të premte
2023-05-23

Kërkoni deri në $250 bonus Rifreskoni në National Casino këtë të premte

National Casino është një nga faqet kryesore të kazinove në Evropë. Kjo kazino është e famshme për mijëra lojërat e saj me cilësi të lartë dhe furnizimin e pafund të programeve të besnikërisë. Pra, CasinoRank ka monitoruar nga afër kazinonë për të gjetur se çfarë mund të pretendoni këtë fundjavë. Kazino Kombëtare ofron një bonus ringarkimi të së premtes që mund të arrijë 250 dollarë. Ky postim shqyrton çdo aspekt të këtij shpërblimi, duke përfshirë depozitën minimale, kërkesat e basteve, lojërat kualifikuese dhe më shumë. 

Kazino Kombëtare ka shtuar Booongo Wukong
2021-10-17

Kazino Kombëtare ka shtuar Booongo Wukong

National Casino ka lançuar një lojë fantastike të quajtur Booongo Wukong. Personazhi kryesor i lojës është një majmun i quajtur Wukong.