Rishikimi i kazinosë N1 Casino - Withdrawals

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
Bonus300% deri në 400 euro
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
N1 Casino
300% deri në 400 euro
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Withdrawals

Withdrawals

Për të bërë një tërheqje nga llogaria juaj, gjithçka që duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në seksionin Tërheqje. Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni. Një gjë që duhet të keni parasysh këtu është se duhet të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë në llogarinë tuaj.

Kazino N1 ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese në portofolin e tyre që mund t'i përdorni për të tërhequr fitimet tuaja.

  • Visa është një kartë krediti që mund ta përdorni për të bërë një tërheqje. Shuma minimale që mund të tërhiqni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 4000 dollarë, dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
  • MasterCard është një kartë krediti që mund ta përdorni për të bërë një tërheqje. Shuma minimale që mund të tërhiqni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 4000 dollarë, dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
  • Skrill është një portofol elektronik që mund ta përdorni për të bërë një tërheqje. Shuma minimale që mund të tërhiqni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 4000 dollarë, dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
  • Neteller është një portofol elektronik që mund ta përdorni për të bërë një tërheqje. Shuma minimale që mund të tërhiqni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 4000 dollarë, dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
  • Trustly është një portofol elektronik që mund ta përdorni për të bërë një tërheqje. Shuma minimale që mund të tërhiqni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 4000 dollarë, dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
  • EcoPayz është një portofol elektronik që mund ta përdorni për të bërë një tërheqje. Shuma minimale që mund të tërhiqni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 4000 dollarë, dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
  • Neosurf është një portofol elektronik që mund ta përdorni për të bërë një tërheqje. Shuma minimale që mund të tërhiqni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 4000 dollarë, dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.

Bonusi i tërheqjes

Kur merrni një bonus nga kazinoja, duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të mund të kërkoni një tërheqje. Kërkesat e bastit do të varen nga bonusi që pretendoni. Për këtë arsye, ne ju sugjerojmë të kontrolloni termat dhe kushtet e një bonusi të caktuar edhe përpara se ta kërkoni atë.

Monedhat

Kazino N1 ka shtuar monedha të ndryshme në mënyrë që të gjeni atë që ju përshtatet më së miri. Ju mund të zgjidhni nga ato të mëposhtmet: EUR, USD, NOK, CAD, RUB dhe PLN.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë