Rishikimi i kazinosë N1 Casino - Responsible Gaming

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
Bonus300% deri në 400 euro
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
N1 Casino
300% deri në 400 euro
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Responsible Gaming

Responsible Gaming

Varësia nga kumari është një çështje serioze që nuk duhet neglizhuar. Nëse ju ose dikush që njihni është duke u marrë me një varësi nga bixhozi, atëherë duhet të ndërmerrni hapa të menjëhershëm. Gjëja e parë që mund të bëni është të kontaktoni një nga organizatat e mëposhtme për udhëzime dhe këshilla:

Gjëja e parë që ne inkurajojmë lojtarët, në momentin që ata krijojnë llogarinë e tyre është të kufizojnë depozitat e tyre. Në këtë mënyrë do të keni më shumë kontroll mbi lojërat tuaja të fatit. Ju mund të ndryshoni kufijtë në çdo kohë që dëshironi në seksionin "Kufijtë Personal".

Një ulje e kufirit do të hyjë në fuqi menjëherë, ndërsa një rritje mund të ndodhë vetëm pas konfirmimit me email. Kjo është bërë në mënyrë që të shmangni vendimet e nxituara. Ju mund të vendosni një kufi për një ditë, një javë ose një muaj.

Vendosja e një kufiri humbjeje mund të jetë paksa e ndërlikuar sepse vendosni një kufi humbjeje në depozitën tuaj fillestare. le të themi se bëni një depozitë prej 50 dollarësh dhe vendosni një kufi humbjeje prej 10 dollarësh. Ndërsa luani, mund të fitoni, le të themi se fitoni $1000. Kufiri i humbjes është ende $10, kështu që ju mund të humbni më shumë se $10 nga balanca $1000 sepse kufiri i humbjes bazohet në depozitën fillestare.

Vetëpërjashtimi

Kur zgjidhni të vetëpërjashtoheni nga llogaria juaj, kazinoja e di se duhet të marrë të gjitha masat për të bllokuar hyrjen në llogarinë tuaj dhe të sigurohet që të mos merrni asnjë material promovues gjatë kësaj kohe. Gjatë vetë-përjashtimit, nuk do të jeni në gjendje të financoni llogarinë tuaj dhe të luani për para të vërteta.

Nëse keni nevojë për një pushim më të shkurtër nga lojërat e fatit, atëherë mund të vendosni një periudhë ftohjeje për 1 javë, 1 muaj, 3 muaj ose 6 muaj. Periudha e ftohjes vendoset menjëherë në llogarinë tuaj dhe pasi të përfundojë periudha kohore, llogaria juaj do të riaktivizohet automatikisht.

Lojëra me përgjegjësi

Bixhozi është një aktivitet që duhet ta konsideroni vetëm kur keni pak kohë për të lënë. Nëse e shihni lojën e fatit si një formë argëtimi nuk do të keni probleme. Por ka njerëz që e shohin lojën e fatit si një mënyrë për të fituar të ardhura dhe sapo realiteti i ashpër i godet, ata tashmë janë thellë në telashe.

Nëse e gjeni veten duke shpenzuar më shumë para sesa mund të përballoni, është koha për të ndërmarrë veprime. Mund të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do t'ju ndihmojnë të vendosni se çfarë hapi tjetër duhet të bëni.

Kontroll i realitetit

Bixhozi është një aktivitet argëtues dhe është e mundur që të kapeni dhe të humbisni ndjenjën e kohës. Për këtë arsye, mund të vendosni njoftime për orë që do t'ju kujtojnë se sa kohë keni kaluar duke luajtur.

Mbrojtja e të miturve

Vetëm lojtarët që janë në moshë madhore për të luajtur bixhoz mund të krijojnë një llogari në Kazino N1. për këtë arsye, çdo lojtar duhet të dërgojë kopje të dokumenteve ligjore për të vërtetuar se janë të paktën 18 vjeç.

Ne e dimë se interneti aksesohet kaq lehtë nga të miturit, dhe ata ende mund të regjistrohen dhe të luajnë në një kazino online. Për këtë arsye, ne inkurajojmë prindërit që të bashkëpunojnë për të mbrojtur fëmijët e tyre nga qasja në faqet e lojërave. Është një ide e mirë të instaloni softuer special për t'ju ndihmuar. Ju mund të kontrolloni një nga faqet e mëposhtme të internetit:

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë