Rishikimi i kazinosë N1 Casino - Promotions & Offers

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
Bonus300% deri në 400 euro
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
N1 Casino
300% deri në 400 euro
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Për t'i bërë gjërat më interesante për lojtarët e tyre, N1 Casino ka shtuar promovime dhe oferta të ndryshme që mund të kërkoni. E vetmja gjë që duhet të bëni është të shkoni në kazino dhe të krijoni llogarinë tuaj nëse nuk e keni tashmë një.

Bonusi i rifreskimit të së hënës është promovimi i parë i disponueshëm për ju, pasi të keni marrë katër bonuset e para të depozitave. Për të kërkuar këtë bonus, ju duhet të bëni depozitën minimale prej të paktën 20 $ dhe do të merrni një bonus depozite prej 25%. Shuma maksimale që mund të merrni nga ky bonus është 100 dollarë. Përpara se të mund të kërkoni një tërheqje, duhet të vendosni bast bonusin të paktën 50 herë.

Si pjesë e këtij promovimi, ju do të merrni 30 rrotullime falas në Book of Aztec nga Amatic. Duhet të aktivizoni rrotullimet falas brenda 3 ditëve pas marrjes së tyre. Basti maksimal që mund të vendosni ndërsa luani me fondet e bonusit është i kufizuar në 5 dollarë. Kodi promocional që duhet të përdorni për të aktivizuar këtë ofertë është RALLY21.

Bonusi i Rrugës së së Premtes është oferta tjetër që mund të kërkoni në Kazino N1. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë ju duhet të bëni një depozitë prej të paktën 20 $ dhe do të merrni një bonus depozite prej 50%. Shuma maksimale e fondeve të bonusit që mund të merrni është e kufizuar në 100 dollarë. Si bonusi ashtu edhe rrotullimet falas duhet të vihen bast 50 herë përpara se të mund të kërkoni një tërheqje. Duhet të aktivizoni rrotullimet falas brenda një dite pas marrjes së tyre.

25 rrotullimet e para falas, do t'i merrni të shtunën, 25 të tjerat do t'i merrni të dielën dhe grupin e fundit të rrotullimeve falas do t'i merrni të hënën. Bonusi i rrotullimeve falas mund të luhet në lojën video slot The Sword and The Grail nga Play'n Go. Nëse ky ofrues nuk është i disponueshëm në vendin tuaj, atëherë rrotullimet falas do t'i shtohen Lucky Lady Moon nga BGaming.

Basti maksimal që mund të vendosni kur luani me fonde bonus është i kufizuar në 5 dollarë dhe për të kërkuar këtë ofertë duhet të përdorni kodin promovues ROUTE75.

Bonusi i regjistrimit

Çdo lojtar i ri në Kazino N1 mund të kërkojë bonusin e mirëseardhjes që do të rrisë në mënyrë drastike balancën e tyre. Mund të merrni deri në 400 dollarë dhe 200 rrotullime falas. Bonusi i mirëseardhjes bartet mbi katër depozitat tuaja të para në mënyrën e mëposhtme:

  • Bonusi i depozitës së parë është një bonus 100% i depozitës deri në 100 dollarë. Do të merrni gjithashtu 150 rrotullime falas, 25 rrotullime falas çdo ditë për një periudhë prej 6 ditësh. Rrotullimet falas ofrohen në Book of Tut dhe John Hunter, të dyja lojëra nga Pragmatic Play.
  • Kazino N1 ka një bonus mirëseardhjeje edhe për rrotullat e larta. Ju mund të përmirësoni bilancin tuaj deri në 1000 dollarë me bonusin e depozitës së ndeshjes prej 50%. Kërkesat e bastit për këtë bonus janë 50 herë, dhe ju duhet t'i përmbushni ato përpara se të mund të kërkoni një tërheqje. Bonusi është i disponueshëm për 30 ditë dhe shuma maksimale që mund të vendosni gjatë lojës me fondet e bonusit është 10 dollarë.
  • Herën e dytë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite prej 75% deri në $100.
  • Herën e tretë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite 100% deri në $100. Këtë herë do të merrni gjithashtu 50 rrotullime falas në John Hunter dhe Book of Tut.
  • Herën e katërt që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 400 dollarë.

Për të kërkuar secilin nga këto bonuse, ju duhet të bëni një depozitë prej të paktën 20 dollarësh dhe 1000 dollarë për rrotullat e larta.

Secili nga katër bonuset duhet të vihet të paktën 50 herë përpara se të kërkoni një tërheqje.

Çdo bonus është i vlefshëm për 14 ditë, dhe rrotullimet falas janë të vlefshme vetëm për 7 ditë.

Duhet të aktivizoni rrotullimet falas brenda 3 ditëve pas marrjes së tyre.

Shuma maksimale që mund të vendosni bast kur luani me fondet e bonusit është e kufizuar në 5 dollarë, ndërsa për bonusin e lartë me rul është e kufizuar në 10 dollarë.

Shuma maksimale që mund të merrni për çdo bonus depozite është 100 dollarë, duke ju dhënë një total prej 400 dollarësh.

Fitimet e rrotullimeve falas duhet të vihen gjithashtu 50 herë përpara se të kërkoni një tërheqje.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë