Rishikimi i kazinosë N1 Casino - Payments

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
Bonus300% deri në 400 euro
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
N1 Casino
300% deri në 400 euro
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Payments

Payments

Kazino N1 ka shtuar mënyra të ndryshme pagese që mund t'i përdorni si për depozita ashtu edhe për tërheqje. Një nga më të përdorurat janë Skrill dhe Neteller dhe lajmi i mirë është se ato janë të disponueshme këtu. Mbani në mend se metodat mund të ndryshojnë në varësi të vendndodhjes suaj, kështu që duhet të kontrolloni me Mbështetjen e Klientit përpara se të provoni të depozitoni ose tërhiqni.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni gjatë një jave është e kufizuar në 5000$ dhe 15000$ në muaj.

Përpara se të mund të kërkoni një tërheqje, duhet të kaloni procedurën e verifikimit. Ky është një hap i detyrueshëm dhe për të verifikuar identitetin tuaj, do t'ju duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë