Rishikimi i kazinosë N1 Casino - Live Casino

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
Bonus300% deri në 400 euro
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
N1 Casino
300% deri në 400 euro
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Live Casino

Live Casino

Kazino N1 ofron më shumë se 2000 lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë që mund t'i luani sa herë që dëshironi. Thjesht klikoni në skedën Live dhe një bollëk lojërash do të hapen para jush. Ju mund të zgjidhni të luani lojëra aftësish si Blackjack, Baccarat, Poker ose Ruletë, dhe nëse jeni duke kërkuar për një lojë të thjeshtë për të testuar fatin, drejtohuni në Rrotën e Fatit.

Baccarat live

Nëse ju pëlqen Baccarat, atëherë do të jeni të lumtur të dëgjoni se loja është gjithashtu e disponueshme drejtpërdrejt. Ka shumë variacione të ndryshme të lojës dhe ju mund të luani ato të mëposhtmet këtu në Kazino N1:

 • Speed Baccarat B
 • Bakarat rrufeje
 • Salon Prive Baccarat
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Baccarat i personit të parë
 • Baccarat B pa shpejtësi komunikimi
 • Baccarat pa shpejtësi komunikimi C
 • Salloni Prive Baccarat B
 • Baccarat me shpejtësi A
 • Baccarat me shpejtësi C
 • Speed Baccarat D
 • Speed Baccarat E
 • Speed Baccarat F
 • Speed Baccarat G
 • Speed Baccarat J
 • Speed Baccarat K
 • Speed Baccarat L
 • Speed Baccarat M
 • Speed Baccarat N
 • Speed Baccarat O
 • Speed Baccarat P
 • Bakarat A
 • Bakarat B
 • Bakarat C
 • Shtrydhje e kontrolluar e Baccarat
 • Shtrydhje Baccarat
 • Speed Baccarat I
 • No Comm Speed Baccarat A
 • Bakarat rrufeje

Baccarat është një lojë e lehtë për t'u luajtur dhe ne ju sugjerojmë të kaloni rregullat përpara se të vendosni të luani për para të vërteta.

Ka tre mënyra për të bërë një bast në tryezën Baccarat. Ju mund të vini bast për bankierin, për lojtarin dhe mund të vendosni një bast në një barazim. Basti Banker do të fitojë më shpesh se çdo bast tjetër, kështu që për këtë arsye, ky bast vjen me një komision prej 5%. Basti i barazimit ofron pagesën më të lartë, por ky bast ndodh rrallë, kështu që ne ju sugjerojmë të qëndroni larg tij, veçanërisht nëse jeni fillestar.

Dora që arrin gjithsej më afër 9 fiton. Disa nga kartat kanë vlera paksa të ndryshme për qëllimin e lojës. Letrat nga 2 deri në 9 kanë vlerën e tyre nominale, 10-tat dhe letrat e fytyrës vlerësohen me 0 dhe Aces vlerësohen me 1.

Baccarat luhet duke ndjekur disa rregulla të paracaktuara, dhe në disa raste, është e mundur që ju të merrni një kartë të tretë. Kur dy letrat tuaja janë midis 0 dhe 5, ju do të merrni një kartë të tretë. Kur dora juaj arrin 6 ose 7, ju do të qëndroni në këmbë.

Rregullat për bankierin janë pak më të vështira, por lajmi i mirë është që nuk duhet t'i njihni ato për të pasur një raund të suksesshëm.

Kur lojtari qëndron në 6 ose 7, bankieri do të tërheqë një total midis 0 dhe 5, dhe do të qëndrojë në 6, 7, 8 dhe 9.

Kur lojtari nuk merr një kartë të tretë, bankieri do të qëndrojë në 6.

Kur lojtari merr një kartë të tretë, këtu rregullat bëhen më komplekse. Nëse doni të dini se çfarë po ndodh para jush, ne do të kalojmë mbi rregullat:

 • Kur dy letrat e para të bankierit arrijnë në 3, ata do të tërheqin një kartë të tretë kur letra e tretë e lojtarit është 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 ose 10, dhe do të qëndrojnë kur letra e tretë e lojtarit është një 8.
 • Kur dy letrat e para të bankierit gjithsej 4, ata do të tërheqin një kartë të tretë kur letra e tretë e lojtarit është 2, 3, 4, 5, 6, 7, dhe do të qëndrojnë kur letra e tretë e lojtarit është 1, 8, 9 ose 10 .
 • Kur dy letrat e para të bankierit arrijnë në 5, ata do të tërheqin një kartë të tretë kur letra e tretë e lojtarit është 4, 5, 6, 7 dhe do të qëndrojnë kur letra e tretë e lojtarit është 1, 2, 3, 8, 9 ose 10. .
 • Kur dy letrat e para të bankierit arrijnë në 6, ata do të tërheqin një kartë të tretë kur letra e tretë e lojtarit është 6, 7 dhe do të qëndrojnë kur letra e tretë e lojtarit është 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9 ose 10. .
 • Kur dy kartat e para të bankierit gjithsej 7, ato do të qëndrojnë.

Blackjack live

Blackjack është një lojë emocionuese që mund të mësoni ta luani në një kohë të shkurtër. Pasi të mësoni rregullat bazë, mund të zhvilloni një strategji më komplekse që do t'ju ndihmojë të përmirësoni shanset tuaja për të fituar.

Loja luhet me një paketë standarde me 52 letra, por disa variacione përdorin disa kuverta. Ideja e lojës është të mposhtni tregtarin duke marrë një numërim afër 21, pa kaluar.

Kartat kanë vlera paksa të ndryshme për qëllimin e lojës. Letrat nga 2 deri në 10 kanë vlerën e tyre nominale, kartat e fytyrës kanë një vlerë prej 10 dhe Aces vlerësohen me 1 ose 11.

Kur të keni vënë bast, tregtari do t'ju japë një kartë me fytyrë lart, dhe më pas ata do t'i japin vetes një kartë ballë lart. Pason raundi i dytë i marrëveshjes, ku ju do të merrni kartën tuaj me fytyrë lart, por karta e tregtarit do të jetë me fytyrë poshtë.

Nëse jeni me fat që merrni dy letra që gjithsej 21, një ACE dhe një 10 letra, atëherë kjo quhet dorë natyrale dhe ju jeni fituesi i raundit. I njëjti rregull vlen edhe për tregtarin. Nëse askush nuk ka një dorë natyrale, atëherë loja vazhdon.

Kur të shihni letrat tuaja dhe kartën lart të tregtarit, duhet të vendosni se cila duhet të jetë lëvizja juaj. Në shumicën e rasteve, lojtarët zgjedhin të godasin ose të qëndrojnë. Kur të goditni, do të merrni një kartë shtesë dhe mund të merrni aq letra sa mendoni se është e nevojshme. Kur qëndroni në këmbë, nuk do të merrni asnjë kartë të re.

Kur dy letrat që merrni janë të së njëjtës vlerë, mund t'i ndani çiftet dhe t'i luani si dy duar të veçanta. Ju do të duhet të vendosni një bast tjetër, të barabartë me bastin tuaj fillestar për të vazhduar të luani. Kur ndani asin, do të merrni vetëm një kartë shtesë për çdo as dhe nuk do të lejoheni të tërheqni përsëri.

Një tjetër opsion i shkëlqyeshëm që është i disponueshëm kur luani Blackjack është Doubling Down. Ju dyfishoni bastin tuaj kur dy letrat që keni marrë gjithsej 9, 10 ose 11. Dileri do t'ju japë vetëm një kartë shtesë.

Ju gjithashtu mund të blini sigurim, kur karta e sipërme e tregtarit është një Ace, ka një shans të madh që karta e tij poshtë është një kartë me vlerë 10. Në këtë rast, ju mund të blini sigurim, i cili është një bast anësor që tregtari ka një Blackjack. Kur të keni bërë bastin e sigurimit, tregtari do të kontrollojë kartën e tij poshtë dhe nëse ata kanë një Blackjack, ju do të merrni një pagesë për bastin tuaj anësor, por do të humbni bastin tuaj origjinal.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është një lojë intriguese që luhet në shumë kazino të ndryshme dhe mund ta gjeni këtu edhe në kazinonë N1. nuk është befasi që ka shumë variacione të ndryshme të lojës pasi kjo është një lojë klasike shumë e njohur. Këtu mund të gjeni të mëposhtmet:

 • Ruletë live 24/7
 • Auto Roulette Classic 1
 • Auto Roulette Classic 2
 • Shpejtësia automatike e ruletës 1
 • Shpejtësia automatike e ruletës 2
 • Auto Roulette VIP
 • Ruletë Rrufeja
 • VIP Auto Roulette Live
 • Ruleta Live
 • Roulette Blaze Live
 • Speed Roulette Live
 • Ruletë autentike
 • Ruleta e Madhe
 • Ruletë Kensington
 • Ruletë në dysheme të kazinosë
 • Ruletë Hollandeze
 • Ruletë salloni 1
 • Ruletë e menjëhershme
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë Arabe
 • Auto-Rulette La Partage
 • Ruletë Rrufeja e Personave të Parë
 • Ruletë Frankofone
 • Ruletë zhytëse
 • Deutsches Roulette
 • Ruletë VIP
 • Roulette Blaze
 • Ruletë automatike me shpejtësi
 • Kazino Grand Hippodrome
 • Ruletë me top të dyfishtë
 • Ruletë e kazinosë në Maltë
 • Ruletë e Londrës
 • Ruletë Hollandeze
 • Ruletë Norsk
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Salloni Prive Ruletë
 • Ruletë Svensk
 • DUO Auto Roulette
 • Ruletë japoneze
 • Ruletë e personit të parë
 • Ruletë autentike të kazinosë mbretërore

Përpara se të vendosni të luani për para të vërteta, ne ju inkurajojmë të kaloni rregullat bazë të lojës. Do të duhet pak kohë për të mësuar rregullat, por pasi t'i bëni, mund të merrni vendime më të informuara dhe të ndiheni më të sigurt kur luani.

Gjëja e parë që duhet t'i kushtoni vëmendje janë llojet e ndryshme të basteve që mund të vendosni. Kur i njihni bastet, do të ndiheni më të sigurt dhe mund të merrni vendime më të informuara.

Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë janë krijuar me idenë për të rikrijuar përshtypjen autentike të lojës me një tregtar të drejtpërdrejtë. Kjo ishte diçka që ishte e vështirë të imagjinohej në të kaluarën, por sot në epokën e internetit me shpejtësi të lartë është e pamundur të imagjinohet një kazino që nuk ofron lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Biseda me hostin dhe lojtarët e tjerë do të shtojë elementin social në lojë.

Kazino N1 përdor softuer të sigurt që është i licencuar dhe i testuar, kështu që ju mund të jeni të sigurt se koha juaj në kazino është e sigurt dhe e drejtë.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë