Rishikimi i kazinosë N1 Casino - Games

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
Bonus300% deri në 400 euro
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
N1 Casino
300% deri në 400 euro
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Games

Games

N1 Casino ka shtuar shumë lojëra të ndryshme nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerit për t'i bërë gjërat interesante për lojtarët e tyre. Lajmi i mirë këtu është se ju mund t'i luani lojërat në modalitetin argëtues për të mësuar rregullat pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja. Pasi të ndiheni mjaftueshëm të sigurt, mund të bëni një depozitë dhe të filloni të luani për para të vërteta.

Bakarat

Baccarat është një lojë klasike që mund ta luani në kazino N1. kjo është një lojë shumë e njohur, kështu që nuk është befasi që ka shumë variacione të ndryshme të së njëjtës. Disa nga titujt që mund të gjeni këtu përfshijnë Baccarat Premium, Baccarat 3D, Baccarat Big Win, Baccarat pa komision, Baccarat Gold, Baccarat Punto Banco dhe Mini Baccarat, vetëm për të përmendur disa.

Përpara se të vendosni të luani për para të vërteta, ne ju sugjerojmë të kaloni në fillim rregullat. E mira këtu është se rregullat për lojën janë shumë të thjeshta dhe mund t'i zotëroni ato shumë shpejt.

Gjëja e parë që duhet të bëni është të vendosni një bast dhe më pas tregtari do t'i shpërndajë letrat përballë. Dy letra për lojtarin dhe dy letra për bankierin, dhe cilido që ka një rezultat më afër 9 është fituesi i raundit.

Kartat kanë ndryshuar pak vlera për qëllimin e lojës. Letrat nga 2 deri në 9 kanë vlerën e tyre nominale, kartat 10 dhe figurat kanë një vlerë prej 0 dhe Aces kanë një vlerë prej 1.

Ju mund të vendosni një bast në dorën e lojtarit, dorën e bankierit ose mund të vini bast që të dyja duart do të përfundojnë në barazim. Statistikisht, dora e Banker do të fitojë më shpesh dhe për këtë arsye, ky bast vjen me një komision prej 5%. Basti i barazimit, nga ana tjetër, ofron pagesën më të lartë, por shanset që ky bast të ndodhë janë shumë të vogla.

Nëse secila dorë ka gjithsej 8 ose 9, kjo është një fitore natyrale, dhe kushdo që ka dorën është fituesi. Nëse askush nuk ka një dorë natyrale, loja vazhdon.

Nuk ka asgjë që mund të bëni pasi të merrni kartat tuaja. Baccarat luhet sipas rregullave të paracaktuara dhe tregtari është ai që duhet t'i dijë ato.

Lojtari është i pari që përfundon dorën e tij dhe ata do të tërheqin në një dorë që shënon më pak se 6, dhe ata do të qëndrojnë nëse dora e tyre është 6 ose 7.

Rregullat për bankierin janë pak më të vështira, por siç thamë më parë, tregtari është ai që duhet t'i njohë ato.

 • Kur bankieri ka një dorë që arrin 3, ata do të tërheqin një kartë të tretë nëse letra e tretë e lojtarit ishte 1-2-3-4-5-6-7-9-10, dhe ata do të qëndrojnë nëse makina e tretë e lojtarit ishte 8.
 • Kur bankieri ka një dorë që arrin 4, ata do të tërheqin një kartë të tretë nëse letra e tretë e lojtarit ishte 2-3-4-5-6-7, dhe ata do të qëndrojnë nëse makina e tretë e lojtarit ishte 1-8-9- 10.
 • Kur bankieri ka një dorë që arrin 5, ata do të tërheqin një kartë të tretë nëse letra e tretë e lojtarit ishte 4-5-6-7, dhe ata do të qëndrojnë nëse makina e tretë e lojtarit ishte 1-2-3-8-9- 10.
 • Kur bankieri ka një dorë që arrin gjithsej 3, ata do të tërheqin një kartë të tretë nëse letra e tretë e lojtarit ishte 6-7, dhe ata do të qëndrojnë nëse makina e tretë e lojtarit ishte 1-2-3-4-5-8-9- 10.
 • Kur dora e lojtarit të arrijë 7, ata do të qëndrojnë.
 • Kur dora e lojtarit arrin 8 ose 9, kjo është një dorë e natyrshme dhe ata janë fituesi i raundit.

Slot

Lojëra në internet me video slot janë lojërat më të njohura që mund të gjeni në kazino N1. Përzgjedhja e lojërave këtu është e madhe, kështu që ju mund të gjeni patjetër diçka që do t'ju pëlqejë.

Disa nga lojërat elektronike më të njohura që mund të gjeni këtu përfshijnë Rich Wilde and the Book of Dead, Midas Golden Touch, Buffalo King Megaways, Wolf Gold, Gonzo's Quest Megaways, Money Train 2, Sweet Bonanza, Fruit Party, Mega Moolah, Dazzle Me, Starburst, Rise of Olympus, John Hunter, Wolf Power, Great Rhino Megaways, Zeus, Rainbow Riches, Flaming Hot, Wizard of Oz, Thor Infinity Reels dhe Thunderstruck.

Të mësosh se si të luash lojëra me video slot është shumë e thjeshtë. Ne ju sugjerojmë të filloni me klasikët sepse ato janë shumë të thjeshta dhe më vonë mund të kaloni në ato më komplekse.

Një nga atraksionet kryesore të lojërave slot me video në internet është fakti se ato janë të lehta për t'u luajtur dhe ju mund të merrni një çmim masiv nëse fati i zonjës është në anën tuaj. Megjithatë, ju duhet të kaloni nëpër bazat përpara se të vendosni të luani për para të vërteta.

Ju mund të luani lojëra elektronike në kazinotë tokësore ose në internet, cilado që preferoni. Disa lojtarë kënaqen duke luajtur në një kazino sepse u pëlqen atmosfera, ndërsa të tjerëve u pëlqen të luajnë online sepse shumëllojshmëria e lojërave është shumë më e gjerë.

Numri i linjave të pagesës

Gjëja e parë që duhet t'i kushtoni vëmendje është numri i linjave të pagesës që ofron loja. Shumica e lojërave ofrojnë linja të shumta pagese, por ka të tjera që ofrojnë vetëm disa.

Slotet klasike ofrojnë vetëm një linjë të vetme pagese e cila është e pozicionuar në mes të bobinave. Pra, në këtë pikë, me siguri po pyesni se çfarë do të thotë kur ka shumë linja pagese në një lojë. Epo, është mjaft e thjeshtë, ju mund të arrini disa fitore gjatë të njëjtit raund.

Vendosja e basteve

Përpara se të vendosni bastin tuaj të parë, duhet të kontrolloni tabelën e pagesave dhe të shihni se cilat simbole janë ato që paguajnë më shumë, cilat janë simbolet speciale dhe shumë informacione të tjera të dobishme. Pasi ta keni bërë këtë, mund të zgjidhni vlerën e monedhës. Emërtimi i monedhës së lojërave elektronike është zakonisht më i vogël në krahasim me lojërat e tjera.

Kur luani lojëra progresive, duhet të zgjidhni shumën maksimale të bastit sepse kjo do t'ju bëjë të kualifikuar për xhekpotin progresiv.

Ju gjithashtu mund të gjeni disa veçori të dobishme që do të përmirësojnë përvojën e të luajturit në kazino. për shembull, nëse zgjidhni veçorinë e Rrotullimit të Shpejtë, do të jeni në gjendje ta luani lojën me një ritëm shumë më të shpejtë. Luajtja automatike është një tjetër veçori shumë e dobishme që mund të përdorni, e cila do t'ju lejojë të luani automatikisht përmes një numri të paracaktuar rrotullimesh.

Një tjetër gjë që i bën lojërat me slot video në internet kaq tërheqëse për lojtarët është fakti që ato ofrojnë tema të ndryshme, kështu që ndoshta mund të gjeni diçka që ju pëlqen vërtet. Mos u habitni nëse gjeni një lojë që bazohet në librin, filmin ose shfaqjen tuaj të preferuar televizive.

Paqëndrueshmëria është një tjetër gjë e rëndësishme që duhet t'i kushtoni vëmendje. Për shembull, nëse keni një buxhet, duhet të qëndroni larg lojërave me paqëndrueshmëri të lartë.

Poker

Pokeri është një tjetër lojë klasike mund ta gjeni në kazino N1. nuk është befasi që ka variante të ndryshme pokeri në dispozicion pasi kjo është një lojë shumë e njohur. Disa nga lojërat e pokerit që mund të luani këtu përfshijnë:

 • 4 Llojet e Pokerit Bonus
 • Poker Amerikan II
 • Joker Poker
 • Kazino Stud Poker
 • Poker Karaibe
 • Oasis Poker
 • Poker Triple Edge
 • Trey Poker

Për të fituar në poker, duhet të keni dorën e renditur më të lartë në fund të lojës. Pra, për këtë arsye, ju duhet të mësoni renditjen e duarve, dhe ato janë si më poshtë:

 • Royal Flush - Kjo është dora e rangut më të lartë që përbëhet nga letrat e mëposhtme A, K, Q, J, 10, të gjitha të njëjtat kostum.
 • Straight Flush – Kjo është dora e dytë më e lartë që përbëhet nga pesë letra në një sekuencë të gjitha në të njëjtin kostum.
 • Four of a Kind - Kjo është një dorë që përbëhet nga katër letra të së njëjtës rang.
 • Full House - Kjo është një dorë që përbëhet nga tre të një lloji me një palë.
 • Flush - Kjo është një dorë që përbëhet nga çdo pesë letra të të njëjtit kostum, por jo në një sekuencë.
 • Straight - Kjo është një dorë që përbëhet nga pesë letra në një sekuencë, por jo në të njëjtin kostum.
 • Tre të një lloji - Kjo është një dorë që përbëhet nga tre letra të së njëjtës rang.
 • Dy palë - Kjo është një dorë me dy palë të ndryshme.
 • Çifti - Kjo është një dorë që përbëhet nga dy letra të së njëjtës rang.
 • Karta e Lartë – Kur nuk keni asnjë nga duart e lartpërmendura, atëherë letra më e lartë është letra e vetme me vlerë për ju.

Pokeri fillon me baste të detyruara, Big Blind dhe Small Blind. Pasi të shpërndahen letrat fillestare, lojtarët thirren të veprojnë me radhë. Çdo lojtar mund të kryejë një nga veprimet e mëposhtme:

Ju mund të kontrolloni - të kontrolloni do të thotë të refuzoni mundësinë për të hapur bast. Ky opsion është i disponueshëm kur nuk ka bast gjatë raundit aktual dhe nëse kontrolloni, nuk vendosni bast, por vazhdoni të mbeteni në lojë.

 • Ju mund të vini bast - mund të vini bast nëse asnjë lojtar tjetër nuk ka vendosur një bast më parë nëse e ka bërë, atëherë do t'ju duhet të përputheni me bastin aktual.
 • Ju mund të palosni - kur palosni, ju humbisni letrat tuaja dhe nuk mund të fitoni ose të veproni përsëri në dorën aktuale.
 • Mund të telefononi - kur telefononi, duhet të përputheni me bastin më të lartë të bërë.
 • Ju mund të rrisni - kur bëni ngritje, duhet të përputheni me bastin më të lartë të bërë dhe më pas të bëni një më të madh.

Raundet e basteve mund të jenë të ndryshme, në varësi të variantit që vendosni të luani. Pokeri Omaha dhe Texas Hold'em janë dy lojërat më të njohura që mund të gjeni në çdo kazino, kështu që ne do të shqyrtojmë rregullat për këto lojëra.

Raundi i basteve para-flop fillon sapo të keni marrë letrat tuaja të vrima përpara se të shpërndahen letrat e përbashkëta. Pasi të jenë shpërndarë tre letrat e para të komunitetit, ju duhet të vini bast dhe kjo quhet flop. Pasi të jetë shpërndarë letra e katërt e përbashkët, e cila njihet si radha, pason një raund tjetër bastesh. Lumi është kur shpërndahet letra e pestë e fundit e përbashkët dhe ndodh raundi i fundit i basteve.

Pas bastit përfundimtar, ndodh një përballje dhe lojtari me dorën më të mirë do të fitojë raundin.

Çdo tavolinë ka një kufi bastesh që i referohet shumës që mund të hapni dhe të rrisni. Ekzistojnë tre lloje të limiteve të basteve:

 • Pa kufi - kjo lojë nuk ofron kufizime, kështu që ju mund të bastni dhe rritni sipas dëshirës tuaj.
 • Kufiri i vazove – kjo lojë do t'ju ofrojë mundësinë për të bastuar ose rritur me çdo shumë deri në dhe duke përfshirë madhësinë e totalit të potit në atë kohë.

Kufiri fiks – kjo lojë do t'ju ofrojë mundësinë për të thirrur, bastuar ose ngritur, por vetëm me një shumë fikse. Shuma përcaktohet paraprakisht dhe do të tregohet qartë në tabelë.

Bingo

Bingo është një tjetër lojë e vjetër e preferuar e të gjitha kohërave ju mund të luani në kazino N1. Kjo është një lojë e lehtë për t'u luajtur dhe rregullat bazë do t'i mësoni shumë shpejt. Bingo është një lojë e vjetër që daton në vitet 1500, ku njerëzit shënonin numra nga kartat e tyre kundrejt numrave të nxjerrë nga një thes. Sot, shumëçka ka ndryshuar dhe falë teknologjisë së avancuar mund të luani bingo në internet sa herë të doni.

Ideja pas lojës nuk ka ndryshuar shumë, do t'ju duhet të kryqëzoni numrat që keni në biletat tuaja kur ato të thirren. Avantazhi i të luajturit në internet është se numrat shënohen automatikisht, kështu që ju mund të luani me më shumë letra se zakonisht. Gjithashtu, nëse zgjidhni të luani me më shumë letra, rritni shanset tuaja për të fituar.

Gjëja e parë që duhet të bëni është të zgjidhni lojën që dëshironi të luani dhe të blini sa më shumë bileta që dëshironi. Kur shpallet numri i parë, kjo do të shënojë fillimin e lojës. Numrat do të vazhdojnë të thirren derisa dikush t'i kapërcejë të gjithë numrat.

Kur luani online, mund të përfitoni nga disa nga veçoritë e disponueshme. Më të zakonshmet përfshijnë:

Luajtja automatike – shumica e lojërave kanë një sistem që shënon automatikisht numrat në kartat tuaja, kështu që nuk keni nevojë t'i kërkoni ato.

Renditja më e mirë e kartave – ky opsion do të renditë të gjitha letrat tuaja dhe ato që kanë më shumë shanse për të fituar do të jenë në krye, kështu që ju mund t'i mbani një sy në të.

Theksimi më i mirë i kartës – ky opsion do të nxjerrë në pah kartën që po i afrohet një fitoreje.

Llojet e Bingos

Ka shumë lloje të ndryshme të bingos dhe ato që janë më të zakonshmet përfshijnë:

Bingo me 90 top - ky variant ka 15 numra në çdo biletë bingo me 90 topa, të cilët janë të renditur në një rrjet 9x33. Ka tre mënyra për të fituar, fitimi me 1 rresht, fitimi me 2 rreshta dhe një shtëpi e plotë. Për një fitore me 1 rresht, duhet të mbuloni një vijë të plotë horizontale në kartë. Për një fitore me 2 rreshta, duhet të mbuloni dy vija të plota horizontale. Një fitore e plotë është kur shënoni të gjithë numrat në biletën tuaj.

75 top bingo – në këtë variant ju duhet të kryqëzoni numrat në biletën tuaj. Çdo biletë ka pesë rreshta horizontale dhe pesë kolona ku secila kolonë drejtohet nga një shkronjë që drejton BINGO. Ka mënyra të ndryshme për të fituar edhe këtu. Për kominoshe, duhet të mbuloni të 24 numrat në kartë. Për fitoret e linjës, duhet të mbuloni një vijë të tërë horizontale, vertikale ose diagonale. Për të fituar modelin Bingo ju duhet të mbuloni të gjithë numrat që bëjnë një model të paracaktuar.

Bingo me 80 top - ky variant luhet në një biletë që ka 16 numra të renditur në një rrjet 4x4. Kolonat janë me ngjyra të ndryshme dhe ka shumë mënyra për të fituar. Fitorja e rreshtit është kur shënoni të gjithë numrat në një rresht. Fitimet e modelit janë të njëjta si në bingo me 75 topa ku duhet të shënoni numrat që bëjnë një model të paracaktuar.

Blackjack

Blackjack është ndoshta një nga lojërat më të njohura ju mund të luani në kazino N1. Ka shumë variante të ndryshme të lojës, kështu që do të keni shumë për të zgjedhur.

Para se të vendosni të luani për para të vërteta, ju sugjerojmë të kaloni rregullat bazë të lojës. Gjëja e mirë kur bashkoheni në kazino N1 është fakti që mund të luani Blackjack në modalitetin argëtues. Kjo do të thotë që ju nuk keni nevojë të depozitoni fonde dhe kazino do të shtojë para virtuale në balancën që mund të përdorni për të luajtur lojën dhe për të praktikuar rregullat.

Blackjack njihet edhe si 21, dhe e mira është se rregullat janë mjaft të thjeshta, kështu që mund t'i mësoni ato në asnjë kohë.

Kartat kanë ndryshuar pak vlera për qëllimin e lojës. Letrat nga 1 deri në 10 kanë vlerën e tyre nominale, aset vlerësohen me 1 ose 11 dhe letrat me fytyrë kanë një vlerë prej 10.

Objekti i lojës është të marrësh një dorë që shënon më afër 21, më e lartë se dora e tregtarit pa kaluar mbi 21.

Kur luani online, letrat përzihen automatikisht dhe ju duhet të vendosni një bast përpara se të merrni dy letrat tuaja. Nëse dora jote i kalon 21, do të rrëzohesh dhe do të humbasësh. Nëse keni fatin të merrni dy letra që mblidhen deri në 21, kjo quhet Blackjack Natural dhe ju jeni fituesi i raundit.

Ju do t'i merrni letrat me fytyrë lart, ndërsa tregtari do të marrë një kartë të kthyer lart dhe një kartë me fytyrë poshtë. Pasi të shihni kartat tuaja dhe kartën e lart të tregtarit, duhet të vendosni se cila duhet të jetë lëvizja juaj e ardhshme. Ka shumë opsione në dispozicion që do t'ju ndihmojnë të përmirësoni dorën tuaj. Veprimet më të zakonshme që do të bëni kur luani janë goditja dhe qëndrimi në këmbë.

Kur të goditni, do të merrni një kartë shtesë dhe e mira është se mund të merrni aq letra sa mendoni se është e nevojshme. Kur qëndroni në këmbë, nuk ndërmerrni asnjë veprim të mëtejshëm dhe do të qëndroni me dy letrat që keni marrë fillimisht.

Nëse dy letrat që merrni janë të së njëjtës vlerë, mund ta ndani çiftin dhe ta luani si dy duar të ndara. Ju do të duhet të vendosni një bast shtesë të barabartë me bastin tuaj fillestar kur të ndani çiftet tuaja.

Ju keni një mundësi për të rritur bastin kur dyfishoni. Ju mund të dyfishoni vetëm pasi të keni marrë dy letrat tuaja të para. Vendosni një bast shtesë dhe do të merrni vetëm një kartë.

Kur të përfundoni së luajturi me dorën tuaj, është radha e tregtarit. Ata duhet të ndjekin disa rregulla strikte gjatë gjithë kohës edhe kur shanset janë në favor të tyre. Tregtari do të qëndrojë gjithmonë në një dorë që arrin 17 ose më shumë, dhe ata gjithmonë do të godasin kur dora e tyre arrin 16 ose më pak.

Ruletë

Ruleta është një tjetër lojë klasike ju mund të luani në kazino N1. Përveç ruletës amerikane, franceze dhe evropiane, mund të gjeni tituj të tillë si Roulette Royale, American Vertical Roulette VIP, Premier Roulette Diamond Edition, European Roulette Pro, Immersive Roulette, Lightning Roulette, ose Multi-Ball Roulette. Pra, kjo do të thotë nëse kjo është loja juaj, nuk do të mërziteni kurrë.

Këtu në Kazino N1, mund të gjeni tavolina ruletë me kufij të ndryshëm bastesh, kështu që pa marrë parasysh nëse jeni një rul i lartë apo një rul i ulët, ka diçka për ju.

Ruleta është një lojë e njohur, kështu që nuk është befasi që ka shumë variacione të ndryshme të lojës. Disa nga titujt që mund të gjeni këtu përfshijnë ato të mëposhtme:

 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë zhytëse
 • Ruleta En Vivo
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë Rrufeja e Personave të Parë
 • Ruletë franceze
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë evropiane
 • Auto-ruletë
 • Auto-Roulette VIP
 • Auto-Rulette La Partage
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë me top të dyfishtë
 • Ruleta e Kazinosë Hipodrom
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë e kazinosë në Maltë
 • Kazino Grand Hippodrome
 • Vendpushimet në Atlantic City
 • Ruletë
 • Ruletë automatike me shpejtësi
 • Ruletë japoneze
 • Auto Roulette Duo
 • Kazino Bad Homburg
 • DUO Auto Roulette
 • Ruleta Grand Live
 • Ruletë Kensington
 • Lojë lobi
 • Ruletë autentike të kazinosë mbretërore
 • Ruletë me Track
 • Ruletë Globe
 • Ruletë luksoze
 • Rouleta Evropiane e Kurorës Mbretërore
 • Ruletë me çip të artë
 • Ruletë mbretërore
 • Ruletë virtuale
 • Zmadhimi i Ruletës Evropiane Ruletë
 • Pllakë loje Deutsches Roulette
 • Pllakë lojë dinamike të tabelave të pagave Roulette
 • Ruletë e Londrës
 • Roulette Lobi
 • Ruletë Norsk
 • Ruletë Frankofone
 • Suomalainen Ruletti
 • Ruletë Svensk
 • Ruletë turke

Por, para se të vendosni të luani ruletë për para të vërteta, ju sugjerojmë të kaloni pak kohë duke mësuar rregullat. Mund të mbështeteni te fati juaj, ky është gjithmonë një opsion pasi kjo është një lojë fati. Por, pasi të mësoni rregullat dhe të gjitha bastet e ndryshme që ofron ruleta, do të përmirësoni në mënyrë drastike shanset tuaja për të fituar.

Loja përbëhet nga një tavolinë dhe një rrotë. Ju duhet të vendosni bastin tuaj në tavolinë dhe më pas tregtari do të hedhë topin e bardhë në rrotën tjerrëse. Kur rrota ndalon së rrotulluari, topi do të bjerë në një nga xhepat dhe nëse godet numrin tuaj, do të merrni një pagesë.

Ajo që e bën ruletën një lojë kaq interesante është numri i basteve që ofron. Dhe, lajmi i mirë është se të gjitha bastet bazë janë të njëjta për të gjitha format e ruletit.

Bastet më të lehta në ruletë janë bastet me para. Ju keni pothuajse një shans 50-50 për të fituar këto baste, kështu që ju sugjerojmë që nëse jeni fillestar, duhet të filloni këtu.

 • Kuq/Zi – ky është një bast që topi do të bjerë në xhepin e kuq ose të zi, pavarësisht nga numri.
 • Çift/Tek – ky është një bast që topi do të bjerë në një numër çift ose në një numër tek.
 • I ulët/i lartë – ky është një bast që topi do të bjerë ose në një numër të ulët, i cili përfshin numrat nga 1 deri në 18, ose në një numër të lartë, që përfshin numrat nga 19 deri në 36.

Më pas, ne kemi bastet që ofrojnë pagesa 2 deri në 1 dhe ato përfshijnë ato në vijim:

 • Bast Dozen – ky bast përfshin tre baste të ndryshme: 1-12, 2-12 dhe 3-12.
 • Bast në kolonë – ky bast gjithashtu përfshin tre baste të ndryshme, kolonën e parë, kolonën e dytë dhe kolonën e tretë që secila përmban 12 numra.

Seksioni i fundit i basteve janë ato që ofrojnë shanse më të gjata. Këto baste ofrojnë pagesa të mëdha, por shanset për ta fituar janë shumë më të vogla në krahasim me bastet e tjera.

 • Bast linjë - ky është një bast në 6 numra që janë në dy rreshta me tre numra.
 • Bast këndor – ky është një bast që mbulon 4 numra që formojnë një katror në tryezë.
 • Bast në rrugë – ky është një bast që mbulon një rresht me tre numra.
 • Bast i ndarë – ky është një bast që mbulon dy numra ngjitur në tryezë.
 • Bast i drejtpërdrejtë – ky është një bast që mbulon vetëm një numër.

Lojëra Jackpot

Lojërat Jackpot tërheqin një audiencë të madhe pasi ato ju ofrojnë mundësinë për të fituar një shumë parash marramendëse. Disa nga lojërat më të njohura të jackpot-it që mund të gjeni në kazinonë N1 përfshijnë Mega Moolah, Treasure Nile, Tunzamunni, Divine Fortune, vetëm për të përmendur disa. Ajo që duhet të mbani mend kur bëhet fjalë për lojërat e jackpot-it është se duhet të vini gjithmonë bast maksimal për t'u kualifikuar për çmimin e madh.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë