Rishikimi i kazinosë N1 Casino - FAQ

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
Bonus300% deri në 400 euro
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
N1 Casino
300% deri në 400 euro
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
FAQ

FAQ

A keni pyetje rreth kazinosë N1? Mos u shqetësoni më, këtu mund të gjeni pyetjet më të shpeshta që mund t'ju ndihmojnë të gjeni përgjigje.

A mund të luaj për para të vërteta në Gjermani?

Po, lojtarët nga Gjermania kanë të drejtë të krijojnë një llogari në Kazino N1 dhe të luajnë për para të vërteta.

Si të luani në kazino N1?

Për të luajtur për para të vërteta në Kazino N1, duhet të krijoni një llogari fillimisht. kjo është një procedurë e thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Gjatë procedurës së regjistrimit do t'ju duhet të vendosni disa të dhëna personale. Sigurohuni që të gjitha detajet që futni të jenë të sakta sepse më vonë do t'ju duhet të kaloni një procedurë verifikimi.

Çfarë ndodh nëse harroj fjalëkalimin tim?

Është e mundur të harroni fjalëkalimin tuaj dhe këtu nuk ka vend për panik. Mund të përdorni lidhjen e harruar fjalëkalimin dhe të ndiqni udhëzimet e thjeshta atje. Nëse hasni ndonjë problem, mund të kontaktoni Mbështetjen e Klientit nëpërmjet Live Chat ose t'u dërgoni një email në support@n1casino.com.

A janë të drejta lojërat në kazino N1?

Kazino N1 punon duke ndjekur standardet më të larta për të ofruar një mjedis të sigurt dhe të sigurt për lojtarët e saj. Për më tepër, të gjitha lojërat e tyre kanë certifikata të gjeneratorit të numrave të rastësishëm.

A mund të luaj pa depozitë?

Po, shumica e lojërave në N1 Casino janë të disponueshme në modalitetin argëtues, kështu që ju mund të luani pa pasur nevojë të bëni një depozitë. Kazinoja do t'ju shpërblejë me para virtuale që mund t'i përdorni për të luajtur, e vetmja pengesë këtu është se nuk mund të tërhiqni fitimet tuaja në fund të seancës. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të mësuar se si funksionon një lojë dhe për të praktikuar rregullat dhe për të zhvilluar një strategji.

Çfarë ndodh nëse një lojë ngrin në mes të një sesioni?

Kur loja ngrin ndërsa jeni duke luajtur, në shumicën e rasteve raundi juaj do të mbetet i papërfunduar. herën tjetër që do të hyni, do të vazhdoni nga ku keni lënë.

A janë të sigurta të dhënat e mia personale në kazino?

N1 Casino përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit për t'u siguruar që të gjitha detajet tuaja personale dhe financiare janë të sigurta.

Si të dorëzoj dokumentet e mia?

Kur dëshironi të verifikoni llogarinë tuaj, do t'ju duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore. Për ta bërë këtë, thjesht shkoni te profili juaj personal dhe klikoni në skedën Dokumentet. Madhësia e skedarit nuk duhet të kalojë 2MB dhe formatet e pranuara përfshijnë pdf, gif, jpeg, jpg, bmp, png dhe tif. Kur ngarkoni dokumentet tuaja, do t'ju duhet të prisni që kazino t'i shqyrtojë ato dhe të verifikojë llogarinë tuaj.

A mund ta mbyll llogarinë time për një periudhë të caktuar kohore?

Po, nëse besoni se kumari po dëmton jetën tuaj, atëherë duhet të konsideroni mbylljen e llogarisë tuaj për një periudhë të caktuar kohe. ka veçori të ndryshme që mund t'i gjeni të dobishme këtu. ne ju sugjerojmë të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe t'u tregoni arsyet tuaja, në mënyrë që ata t'ju ndihmojnë të merrni një vendim më të informuar.

Çfarë është një bonus kazino?

Një bonus kazino është një mënyrë që kazinoja shpërblen lojtarët e saj. Ka mënyra të ndryshme që kazinoja do t'ju shpërblejë dhe në shumicën e rasteve, bonusi është në formën e rrotullimeve falas ose fondeve në para.

Pse një kazino shton bonuse?

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyer për të tërhequr klientë të rinj dhe në të njëjtën kohë për të mbajtur të interesuar të vjetër. Industria e lojërave të fatit në internet është shumë konkurruese, kështu që kazinotë duhet të jenë krijuese dhe bujare ndaj lojtarëve të tyre.

Çfarë ndodh nëse nuk i plotësoj kërkesat e bastit?

Nëse nuk arrini të përmbushni kërkesat e bastit të bonusit, atëherë bonusi juaj do të anulohet.

A mund të refuzoj një bonus?

Po, nëse nuk dëshironi të merrni një bonus, atëherë lehtë mund ta anuloni atë. Disa lojtarë shmangin bonusin e mirëseardhjes sepse ai vjen me kërkesat e basteve. por, ju sugjerojmë të pranoni bonusin e mirëseardhjes sepse do të rrisë balancën tuaj dhe ju mund të luani lojën tuaj të preferuar më gjatë ose mund të provoni më shumë lojëra se zakonisht.

A mund të tërheq fitimet nga rrotullimet falas?

Ne ju këshillojmë të kontrolloni termat dhe kushtet e çdo bonusi para se ta pranoni atë. Në shumicën e rasteve, çdo bonus vjen me kërkesat e bastit që duhet të plotësoni përpara se të kërkoni një tërheqje.

A është kazino N1 një kazino e ligjshme në internet?

Po, Kazino N1 ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar. Pra, mund të jeni të sigurt se informacioni juaj personal dhe financiar është i sigurt këtu në kazino.

A do të marr ndonjë bonus tjetër si lojtar i rregullt?

Po, sapo të bëheni të rregullt në kazino, do të merrni edhe bonuse të tjera. Nëse nuk doni të humbisni asgjë, ju sugjerojmë të shkoni herë pas here në faqen e Promocioneve dhe të shihni se çfarë ju pret atje.

A ofron kazino N1 ndonjë opsion vetëpërjashtimi nëse keni probleme me lojërat e fatit?

Po, N1 Casino është i vetëdijshëm se kumari mund të shkaktojë varësi te disa lojtarë, prandaj për këtë arsye ata ofrojnë veçori të ndryshme që do t'ju ndihmojnë të përballeni me këtë çështje. Një prej tyre është vetë-përjashtimi që do t'ju ndalojë të hyni në llogarinë tuaj dhe të depozitoni fonde. Gjatë kësaj periudhe, kazino nuk do t'ju dërgojë as materiale promocionale.

Në cilat gjuhë disponohet Kazino N1?

Përveç anglishtes, ju mund të zgjidhni gjuhët e mëposhtme në Kazino N1: gjermanisht, finlandisht, rusisht, norvegjez, polonisht, frëngjisht dhe gjithashtu anglisht kanadeze.

A ofron kazino një bonus pa depozitë?

Në këtë pikë, Kazino N1 nuk ofron një bonus pa depozitë. Nëse diçka ndryshon në të ardhmen, do të njoftoheni në kohën e duhur.

A më duhet një kod bonus për të aktivizuar bonusin e mirëseardhjes?

Nuk do t'ju duhet asnjë kod bonus për të aktivizuar bonusin e mirëseardhjes në Kazino N1. E vetmja gjë që duhet të bëni është të bëni depozitën e kërkuar dhe fondet e bonusit do të transferohen automatikisht në llogarinë tuaj.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë