Rishikimi i kazinosë N1 Casino - Deposits

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
Bonus300% deri në 400 euro
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
N1 Casino
300% deri në 400 euro
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Deposits

Deposits

Bërja e një depozite në llogarinë tuaj të Kazinosë N1 është shumë e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni. Pasi ta bëni këtë, duhet të vendosni shumën që dëshironi të depozitoni dhe të konfirmoni transferimin.

Për të depozituar fonde në llogarinë tuaj, duhet të keni një llogari. Kur hyni në llogarinë tuaj, në portofolin tuaj mund të rishikoni bilancin, depozitoni, tërhiqni dhe shikoni transaksionet.

Nëse dëshironi të bëni një depozitë, duhet të zgjidhni mënyrën e pagesës që ju përshtatet më së miri. Ju do të duhet të shtoni të dhënat e nevojshme për të përfunduar transaksionin. Nëse keni një kod promocional, kjo është një kohë e mirë për ta përdorur atë. Dhe, nëse nuk dëshironi ndonjë bonus, mund ta çaktivizoni ofertën përpara se të konfirmoni transferimin.

Metodat e depozitimit

Ka mënyra të ndryshme pagese në Kazino N1 duke përfshirë ato të mëposhtme:

 • Maestro është një kartë krediti që mund ta përdorni për të bërë një depozitë të menjëhershme. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 4000 dollarë, dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • Visa është një kartë krediti që mund ta përdorni për të bërë një depozitë të menjëhershme. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 4000 dollarë, dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • MasterCard është një kartë krediti që mund ta përdorni për të bërë një depozitë të menjëhershme. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 4000 dollarë, dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • Skrill është një portofol elektronik që mund ta përdorni për të bërë një depozitë të menjëhershme. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 4000 dollarë, dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • Paysafe Card është një kartë me parapagesë që mund ta përdorni për të bërë një depozitë të menjëhershme. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 4000 dollarë, dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • Neteller është një portofol elektronik që mund ta përdorni për të bërë një depozitë të menjëhershme. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 4000 dollarë, dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • Trustly është një portofol elektronik që mund ta përdorni për të bërë një depozitë të menjëhershme. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 4000 dollarë, dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • EcoPayz është një portofol elektronik që mund ta përdorni për të bërë një depozitë të menjëhershme. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 4000 dollarë, dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • Klarna është një portofol elektronik që mund ta përdorni për të bërë një depozitë të menjëhershme. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 4000 dollarë, dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • Zimpler është një portofol elektronik që mund ta përdorni për të bërë një depozitë të menjëhershme. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 4000 dollarë, dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • Skrill Rapid është një portofol elektronik që mund ta përdorni për të bërë një depozitë të menjëhershme. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 4000 dollarë, dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • Neosurf është një portofol elektronik që mund ta përdorni për të bërë një depozitë të menjëhershme. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 4000 dollarë, dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.
 • iDebit është një portofol elektronik që mund ta përdorni për të bërë një depozitë të menjëhershme. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 4000 dollarë, dhe nuk ka asnjë tarifë të përfshirë.

Bonusi i ndeshjes së depozitave

Çdo lojtar i ri në Kazino N1 mund të kërkojë bonusin e mirëseardhjes që do të rrisë drastikisht balancën e tyre. Mund të merrni deri në 400 dollarë dhe 200 rrotullime falas. Bonusi i mirëseardhjes bartet mbi katër depozitat tuaja të para në mënyrën e mëposhtme:

 • Bonusi i depozitës së parë është një bonus 100% i depozitës deri në 100 dollarë. Do të merrni gjithashtu 150 rrotullime falas, 25 rrotullime falas çdo ditë për një periudhë prej 6 ditësh. Rrotullimet falas ofrohen në Book of Tut dhe John Hunter, të dyja lojëra nga Pragmatic Play.
 • Kazino N1 ka një bonus mirëseardhjeje edhe për rrotullat e larta. Ju mund të përmirësoni bilancin tuaj deri në 1000 dollarë me bonusin e depozitës së ndeshjes prej 50%. Kërkesat e bastit për këtë bonus janë 50 herë, dhe ju duhet t'i përmbushni ato përpara se të mund të kërkoni një tërheqje. Bonusi është i disponueshëm për 30 ditë dhe shuma maksimale që mund të vendosni gjatë lojës me fondet e bonusit është 10 dollarë.
 • Herën e dytë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite prej 75% deri në 100 dollarë.
 • Herën e tretë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite 100% deri në $100. Këtë herë do të merrni gjithashtu 50 rrotullime falas në John Hunter dhe Book of Tut.
 • Herën e katërt që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 400 dollarë.

Monedha

Valuta të ndryshme janë në dispozicion në N1 Casino, kështu që ju mund të gjeni atë që ju përshtatet më së miri. Ju mund të zgjidhni nga monedhat e mëposhtme: EUR, USD, NOK, CAD, RUB dhe PLN.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë