Rishikimi i kazinosë N1 Casino - Countries

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
Bonus300% deri në 400 euro
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
N1 Casino
300% deri në 400 euro
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Countries

Countries

Kazino N1 është në dispozicion vetëm në vendet ku kumari konsiderohet një aktivitet i ligjshëm. Fatkeqësisht, ka shumë vende që ndalojnë lojërat e fatit dhe nëse banoni në një prej tyre nuk do të mund të krijoni një llogari.

Ofruesit e programeve kompjuterike mund të kenë gjithashtu disa kufizime shtesë. Për shembull, lojërat NetEnt janë të ndaluara në vendet e mëposhtme: Afganistan, Shqipëri, Algjeri, Angola, Australi, Bahamas, Botsvana, Kamboxhia, Ekuador, Etiopi, Gana, Guajana, Hong Kong, Iran, Irak, Izrael Kuvajt, Lao, Myanmar, Namibia, Nikaragua, Koreja e Veriut, Pakistani, Panamaja, Papua Guinea e Re, Filipinet, Sri Lanka, Singapori, Sudani, Siria, Tajvani, Trinidad dhe Tobago, Tunizia, Tajvani, Trinidad dhe Tobago, Tunizia, Uganda, Jemeni, Zimbabve. Territoret e Rregulluara. Lejohet vetëm nëse marrja e një licence nga rregullatori vendas është parë dhe miratuar nga NetEnt (B): Belgjika, Bullgaria, Republika Çeke, Danimarka, Estonia, Franca, Italia, Letonia, Lituania, Meksika, Portugalia, Rumania, Serbia, Spanja , Suedia, Zvicra, Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Mbretëria e Bashkuar.

Jumanji, Emojiplanet, Netent Rocks (Guns N'Roses, Jimi Hendrix, Motorhead, Ozzy Osbourne) nuk janë të disponueshme për Kinën.

Planet of the Apes nuk është i disponueshëm në Azerbajxhan, Kinë, Indi, Malajzi, Katar, Tajlandë, Turqi, Ukrainë dhe Rusi.

Video Slot Vikings nuk disponohet në juridiksionet shtesë: Afganistan, Shqipëri, Algjeri, Angola, Australi, Azerbajxhan, Kamboxhia, Kanada, Kinë, Ekuador, Francë, Guajana, Hong Kong, Indi, Indonezi, Iran, Irak, Izrael, Kuvajt, Laosi, Malajzia, Mianmari, Namibia, Koreja e Veriut, Pakistani, Papua Guinea e Re, Filipinet, Katari, Rusia, Singapori, Koreja e Jugut, Sudani, Siria, Tajvani, Tajlanda, Tunizia, Turqia, Ukraina, Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Uganda.

Moda TV Video Slot nuk ofrohet në vendet e mëposhtme: Kubë, Jordani, Turqi dhe Arabi Saudite.

Narcos Video Slot nuk ofrohet në territoret e mëposhtme: Kinë, Indonezi dhe Korenë e Jugut.

Përbindëshat universalë (Frankenshtajni, nusja e Frankenshtajnit, Drakula, Mumja, Njeriu Ujku, Krijesa nga Laguna e Zezë dhe Njeriu i Padukshëm) lejohen vetëm për territoret e mëposhtme (por gjithsesi janë të ndaluara nëse vendi është renditur në A dhe Seksionet B): Andorra, Armenia, Azerbajxhani, Bjellorusia, Bosnja dhe Hercegovina, Brazili, Gjeorgjia, Islanda, Lihtenshtajni, Moldavia, Monako, Mali i Zi, Norvegjia, Rusia, San Marino, Serbia, Zvicra, Ukraina, Kroacia, Maqedonia, Turqia, Austria , Bullgaria, Qiproja, Republika Çeke, Finlanda, Franca, Gjermania, Greqia, Hungaria, Irlanda, Letonia, Lituania, Luksemburgu, Malta, Holanda, Peruja, Polonia, Sllovakia, Sllovenia dhe Suedia.

Lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk kanë të drejtë të fitojnë asnjë jackpot nga lojërat e çmimeve të ofruara nga NetEnt (të tilla si, por pa u kufizuar në Mega Fortune): Australi, Azerbajxhan, Kinë, Danimarkë, Indi, Izrael, Itali, Japoni, Malajzi, Katar, Rusi , Spanja, Tajlanda, Tunizia, Turqia, Ukraina. Kazino do të bëjë përpjekje të arsyeshme për të parandaluar lojtarët nga këto vende që të arrijnë në lojëra, por nëse lojtarët nga ndonjë prej vendeve të deklaruara do të fitojnë xhekpotin, fitimi i xhekpotit do të anulohet. Lojtarët nga Australia nuk kanë të drejtë të luajnë lojëra nga Amatic.

Video Slot Conan nuk disponohet në territoret e mëposhtme: Kinë.

Sloti video Street Fighter nuk disponohet në territoret e mëposhtme: Anguilla, Antigua & Barbuda, Argjentinë, Aruba, Barbados, Bahamas, Belize, Bermuda, Bolivia, Bonaire, Brazil, British Virgin Islands, Kanada, Ishujt Kajman, Kinë, Kili, Clipperton Ishulli, Kolumbia, Kosta Rika, Kuba, Curacao, Dominika, Republika e Dominikës, El Salvador, Grenlanda, Grenada, Guadelupe, Guatemala, Guajana, Haiti, Honduras, Xhamajka, Japonia, Martinika, Meksika, Montserrat, Ishulli Navassa, Paraguaj, Peru, Puerto Rico, Saba, Saint Barthelemy, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Pierre and Miquelon, Saint Vincent and the Grenadines, Sint Eustatius, Sint Maarten, Suriname, Turks and Caicos Islands, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Uruguai , Ishujt e Virgjër të SHBA dhe Venezuela.

Lojërat Jackpot të bashkuara nuk ofrohen në Azerbajxhan, Kinë, Curacao, Danimarkë, Indi, Itali, Japoni, Malajzi, Katar, Rusi, Spanjë, Tajlandë, Turqi, Emiratet e Bashkuara Arabe dhe Ukrainë.

 • Lojtarët nga Australia nuk kanë të drejtë të luajnë lojëra nga Amatic.
 • Lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk kanë të drejtë të luajnë lojëra nga Microgaming: SHBA, Singapori, Italia, Danimarka, Afrika e Jugut, Franca, MB, Spanja, Belgjika, Australia, Tajvani, Filipinet.
 • Lojtarët nga Kanadaja nuk kanë të drejtë të luajnë lojëra nga Nyx(nextgen).
 • Lojtarët nga Suedia nuk kanë të drejtë të luajnë lojëra nga Playngo dhe Pragmatic.
 • Lojtarët nga Zvicra nuk kanë të drejtë të luajnë lojëra nga Play'n GO.

Vendet e kufizuara

Këtu është një listë e plotë e vendeve të kufizuara për kazinonë N1:

Afganistani

Anguilla

Australia [8]

 • Territori i Kryeqytetit Australian
 • Uellsi i Ri Jugor
 • Territori Verior
 • Queensland
 • Australia e Jugut
 • Tasmania
 • Victoria
 • Australia perëndimore

Belgjika

Republika Çeke

Danimarka

Estonia

Franca

Guiana Franceze

Polinezia Franceze

Gjermania [1]

 • Schleswig-Holstein

Gjibraltarit

Greqia

Guadelupe

Irani

Irlanda

Izraeli

Italia

Xhersi

Lituania

Martinika

majota

Kaledonia e Re

Porto Riko

Rumania

Réunion

Shën Martin

Sllovakia

Sllovenia

Spanja

Suedia

Zvicra

Turqia

Mbretëria e Bashkuar

Shtetet e Bashkuara [55]

 • Alabama
 • Alaska
 • Samoa amerikane
 • Arizona
 • Arkansas
 • Kaliforni
 • Kolorado
 • Konektikat
 • Delaware
 • Distrikti i Kolumbisë
 • Florida
 • Gjeorgji (SHBA)
 • Guam
 • Havai
 • Idaho
 • Illinois
 • Indiana
 • Iowa
 • Kansas
 • Kentaki
 • Luiziana
 • Maine
 • Maryland
 • Massachusetts
 • Michigan
 • Minesota
 • Misisipi
 • Misuri
 • Montana
 • Nebraska
 • Nevada
 • New Hampshire
 • New Jersey
 • Mexico ri
 • Nju Jork
 • veri Carolina
 • Dakota e Veriut
 • Ishujt Mariana Veriore
 • Ohajo
 • Oklahoma
 • Oregon
 • Pensilvani
 • Rhode island
 • Karolina e Jugut
 • Dakota e Jugut
 • Tenesi
 • Teksas
 • Ishujt e Virgjër të SHBA
 • Juta
 • Vermont
 • Virxhinia
 • Uashington
 • Virxhinia Perëndimore
 • Wisconsin
 • Wyoming
 • Wallis dhe Futuna
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë