Rishikimi i kazinosë N1 Casino - Account

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
Bonus300% deri në 400 euro
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
N1 Casino
300% deri në 400 euro
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Account

Account

Përpara se të luani në Kazino N1 për para të vërteta, duhet të krijoni një llogari fillimisht. Ky është një proces i thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Ju duhet t'i jepni kazinosë disa informacione bazë dhe pasi të rishikojnë llogarinë tuaj, do t'ju dërgojnë një email konfirmimi.

Nëse kjo është hera e parë që përpiqeni të krijoni një llogari, nuk ka asgjë për t'u shqetësuar. Ne do t'ju udhëzojmë gjatë procesit dhe ju do të përfundoni në asnjë kohë. Gjëja e parë që duhet të bëni është të shkoni në faqen zyrtare të kazinosë dhe të klikoni në butonin Regjistrohu Tani.

Ju do të duhet të vendosni disa informacione personale për të krijuar llogarinë tuaj. sigurohuni që të gjitha detajet që futni të jenë të sakta sepse do t'ju duhet të verifikoni llogarinë tuaj më vonë. Përpara se të dorëzoni të dhënat tuaja, duhet të kontrolloni dy herë nëse informacioni juaj është i saktë dhe më pas të klikoni për të konfirmuar që jeni dakord me termat dhe kushtet e kazinosë.

Kazinoja pranon lojtarë vetëm nga vendet ku kumari lejohet me ligj. Është përgjegjësia juaj e vetme të njihni ligjet dhe rregulloret ekzistuese të lojërave të fatit të juridiksionit të caktuar.

Lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk mund të hapin një llogari në Kazino N1: Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Australi, Belgjikë, Mbretëria e Bashkuar, Irlanda, Estonia, Italia, Franca, Turqia, Spanja, Sllovakia, Anguilla, Guadeloupe, Martinique, Franceze Guiana, Réunion, Mayotte, Polinezia Franceze, Wallis dhe Futuna, Kaledonia e Re, Saint Martin dhe Republika Çeke.

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Kur krijoni llogarinë tuaj, do t'ju duhet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik që do t'ju duhet të përdorni sa herë që dëshironi të identifikoheni në llogarinë tuaj.

Bonusi i llogarisë së re

Herën e parë që bëni një depozitë në llogarinë tuaj, mund të kërkoni një bonus mirëseardhjeje që do të përmirësojë në mënyrë drastike bilancin tuaj. Oferta e mirëseardhjes bartet në katër depozitat tuaja të para dhe në këtë mënyrë ju mund të merrni deri në 600 dollarë dhe 200 rrotullime falas.

Për të aktivizuar bonusin e depozitës së parë, duhet të depozitoni të paktën 30 dollarë. Ky është një bonus depozite 100% që shkon deri në 150 dollarë. Do të merrni gjithashtu 150 rrotullime falas, 25 rrotullime falas çdo ditë për një periudhë prej 6 ditësh.

Depozita e dytë është një bonus depozite prej 75% që do të rrisë bilancin tuaj deri në 150 dollarë. Herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni 150 dollarë dhe 50 rrotullime falas, dhe ky është gjithashtu një bonus depozite 100% përputhëse. Herën e katërt që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 150 dollarë.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë