Mummys Gold Rishikimi 2024 - Withdrawals

Mummys GoldResponsible Gambling
CASINORANK
9.12/10
BonusBonus 500 dollarë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Mummys Gold is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Të bësh një tërheqje në Mummy's Gold është shumë e thjeshtë. Ata e dinë se kjo është pjesa që çdo lojtar parashikon, kështu që ata e kanë thjeshtuar të gjithë procedurën vetëm për hir tuaj.

Opsione të ndryshme të tërheqjes janë në dispozicion në Mummy's Gold duke përfshirë:

 • Viza
 • Debitimi i vizave
 • Visa Electron
 • Maestro
 • Solo
 • Entropay
 • Neteller
 • Moneybookers
 • EcoCard
 • Entropay

Një gjë që duhet të keni parasysh është se duhet të kaloni procedurën e verifikimit. Kjo është për sigurinë tuaj dhe ju gjithashtu dëshironi të dini se kazinoja të cilës i besoni informacionet tuaja bën gjithçka për të mbrojtur ju dhe klientët e tjerë të tyre. Disa nga dokumentet që mund t'ju kërkohet të dërgoni përfshijnë:

 • Kopje e patentës së shoferit.
 • Kopja e një faturë të shërbimeve si ujë, gaz, telefon, etj.
 • Kopje e kartës suaj të kreditit, mbrapa dhe përpara, nëse keni bërë depozita duke përdorur kartën tuaj të kreditit.
Koha e tërheqjes

Koha e tërheqjes

Pagesat e shpejta janë të garantuara në Mummys Gold Casino. Ata e dinë se lojtarët duan që fitimet e tyre të reflektohen në llogaritë e tyre sa më shpejt të jetë e mundur, kështu që ata po bëjnë gjithçka që është në fuqinë e tyre për ta bërë këtë. Koha e tërheqjes varet gjithashtu nga mënyra e pagesës që përdorni, kështu që do të duhet të jeni të kujdesshëm kur zgjidhni mënyrën se si bëni depozitat dhe tërheqjet. Për këtë çështje, këto janë kohët tipike të tërheqjes:

 • Për kuletat elektronike, koha e tërheqjes është e menjëhershme.
 • Për kartat e kreditit dhe debitit, koha e tërheqjes është nga 1 deri në 5 ditë pune.
 • Për transfertën bankare, koha e tërheqjes është nga 2 deri në 3 ditë pune.
 • Për transfertë bankare të çastit, koha e tërheqjes është nga 1 deri në 5 ditë.
Bonusi i tërheqjes

Bonusi i tërheqjes

Kur kërkoni bonusin tuaj në Mummy's Gold Casino, duhet të keni parasysh se fondet e bonusit janë subjekt i kërkesave për bast. Në këtë rast, kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes janë 50 herë. Nëse kjo është diçka për të cilën dëgjoni për herë të parë, atëherë do të përpiqemi t'ju shpjegojmë shkurtimisht. Bonusi i mirëseardhjes në Mummy's Gold Casino është një depozitë 100% ndeshje. Kjo do të thotë që kazinoja do të dyfishojë shumën që depozitoni deri në 500 dollarë. Pra, le të themi se ju depozitoni 100 dollarë dhe kazino do të shtojë 100 dollarë të tjerë në fonde bonus për ju. Do të përfundoni me 200 dollarë në total për të luajtur lojërat tuaja të preferuara në kazino. 100 dollarët që keni marrë në paratë e bonusit kanë kërkesa për bast 50 herë. Kështu që do t'ju duhet të luani 50 herë më shumë se fondet e bonusit, 50 x 100 dollarë = 5000 dollarë. Pasi të keni përmbushur kërkesat e basteve, mund të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja. Ne ju sugjerojmë të merrni këtë ofertë dhe të përmirësoni ekuilibrin tuaj. Kjo do t'ju lejojë të zgjasni lojën tuaj dhe të provoni edhe më shumë lojëra në kazino.

Si të tërhiqeni?

Si të tërhiqeni?

Për të tërhequr fitimet tuaja në Mummys Gold Casino, mund të përdorni disa mediume bankare. Drejtohuni te arkëtari dhe hapni seksionin e Tërheqjes. Zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës dhe shkruani shumën që dëshironi të tërhiqni. Pasi të kërkoni një tërheqje, do të duhen 24-48 orë që paratë të lëshohen në llogarinë tuaj bankare.

Monedhat

Monedhat

Ju mund të përdorni monedha të ndryshme për të bërë një tërheqje. Mbani në mend se ju zgjidhni monedhën tuaj të preferuar në momentin që krijoni llogarinë tuaj dhe kjo është monedha që do të përdorni për të gjitha depozitat dhe tërheqjet tuaja të ardhshme. Ne sugjerojmë të zgjidhni monedhën tuaj vendase, por nëse nuk është e disponueshme, atëherë mund të zgjidhni monedhën që preferoni. Këto janë të gjitha monedhat e disponueshme në Mummy's Gold Casino për tërheqje, real brazilian, dollar kanadez, franga zvicerane, euro evropiane, rupi indiane, jen japonez, korona norvegjeze, dollari i Zelandës së Re, zloti polak, rubla ruse dhe dollari i Shteteve të Bashkuara.

Rishikimi i Kazinosë së Mummy's Gold
2021-03-08

Rishikimi i Kazinosë së Mummy's Gold

Kazinoja e Mummy's Gold është në treg që nga viti 2014. Kjo kazino online ofron një shumëllojshmëri lojërash dhe drejton promovime të ndryshme. Për sa i përket pajtueshmërisë ligjore dhe sigurisë së lojtarit, ai plotëson të gjitha kërkesat ndërkombëtare të një kazinoje. Në dritën e këtij fakti, lojtarët e shohin atë të besueshëm dhe të sigurt. Disa pika kryesore në lidhje me kazinonë e Mummy's; konfidencialiteti është i garantuar, lojërat janë të drejta dhe tërheqjet për të gjithë fituesit janë të garantuara, me kusht që të përmbushen kërkesat e basteve.