Mummys Gold Rishikimi 2024 - Deposits

Mummys GoldResponsible Gambling
CASINORANK
9.12/10
BonusBonus 500 dollarë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Mummys Gold is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Nëse dëshironi të depozitoni para në llogarinë tuaj Mummys Gold, duhet të shkoni te arkëtari. Zgjidhni një nga metodat e shumta të depozitimit që kazinoja ka për të ofruar. Përfshirë të preferuarat e lojtarëve:

 • Transfertat bankare
 • Viza; Mastercard
 • Neteller
 • Paysafecard
  dhe shume te tjere.

Depozita minimale që mund të bëni në Mummy's Gold është vetëm 10 dollarë. Kazino ofron opsione të ndryshme depozitash për të zgjedhur, duke përfshirë:

 • Kartat e kreditit - Visa dhe Mastercard
 • Debitimi i vizave
 • Visa Electron
 • Maestro
 • Solo
 • Mastercard
 • Entropay
 • Neteller
 • PaySafeCard
 • Moneybookers
 • EcoCard
 • Entropay
 • Kalaja
 • kontroll elektronik
 • Instadebit
 • Teleingreso
 • Multibanko
 • Flexepin
Ndeshja e depozitave

Ndeshja e depozitave

Herën e parë që krijoni llogarinë tuaj dhe bëni një depozitë, do të merrni një ofertë të mahnitshme bonus që do të përmirësojë bilancin tuaj. Ju do të merrni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 500 dollarë.

Kufiri i depozitave

Kufiri i depozitave

Kufijtë e depozitave në Mummy's Gold do të ndryshojnë në varësi të promovimit që pretendoni. Bonusi i mirëseardhjes që do të merrni në momentin që regjistroheni në kazino dhe bëni depozitën tuaj të parë është i kufizuar në një minimum prej $10. Kjo mund të ndryshojë sipas monedhës që përdorni dhe mënyrës së pagesës gjithashtu.

Depozitë pa bankë

Depozitë pa bankë

Lojtarët që nuk kanë llogari bankare ose nuk duan t'i përdorin të tyret për ndonjë arsye, mund të luajnë ende në Mummy's Gold Casino. Ata mund të bëjnë një depozitë duke përdorur një nga metodat e mëposhtme Flexepin Eco Card, Entro Pay dhe Paysafecard.

Rishikimi i Kazinosë së Mummy's Gold
2021-03-08

Rishikimi i Kazinosë së Mummy's Gold

Kazinoja e Mummy's Gold është në treg që nga viti 2014. Kjo kazino online ofron një shumëllojshmëri lojërash dhe drejton promovime të ndryshme. Për sa i përket pajtueshmërisë ligjore dhe sigurisë së lojtarit, ai plotëson të gjitha kërkesat ndërkombëtare të një kazinoje. Në dritën e këtij fakti, lojtarët e shohin atë të besueshëm dhe të sigurt. Disa pika kryesore në lidhje me kazinonë e Mummy's; konfidencialiteti është i garantuar, lojërat janë të drejta dhe tërheqjet për të gjithë fituesit janë të garantuara, me kusht që të përmbushen kërkesat e basteve.