Mummys Gold Rishikimi 2024 - Affiliate Program

Mummys GoldResponsible Gambling
CASINORANK
9.12/10
BonusBonus 500 dollarë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Mummys Gold is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Kur dëshironi t'i bashkoheni programit Mummy's Gold Affiliate, gjithçka që duhet të bëni është të klikoni butonin 'Bashkohu tani' dhe të plotësoni formularin e shkurtër të aplikimit. Ju mund të gjeni të gjitha materialet që ju nevojiten për të promovuar kazinonë të ofruara nga Buffalo Partners.

Duhet të siguroheni që sa herë që përdorni ndonjë material për të promovuar kazinonë, të përfshini numrin tuaj unik të ID-së të filialit. Ju mund të fitoni një komision bazuar në të ardhurat e krijuara nga lojtarët ose mund të shkoni për marrëveshjen CPA dhe të fitoni një tarifë fikse për çdo lojtar të kualifikuar.

Rishikimi i Kazinosë së Mummy's Gold
2021-03-08

Rishikimi i Kazinosë së Mummy's Gold

Kazinoja e Mummy's Gold është në treg që nga viti 2014. Kjo kazino online ofron një shumëllojshmëri lojërash dhe drejton promovime të ndryshme. Për sa i përket pajtueshmërisë ligjore dhe sigurisë së lojtarit, ai plotëson të gjitha kërkesat ndërkombëtare të një kazinoje. Në dritën e këtij fakti, lojtarët e shohin atë të besueshëm dhe të sigurt. Disa pika kryesore në lidhje me kazinonë e Mummy's; konfidencialiteti është i garantuar, lojërat janë të drejta dhe tërheqjet për të gjithë fituesit janë të garantuara, me kusht që të përmbushen kërkesat e basteve.