Mr Green Rishikimi 2024 - Withdrawals

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus 1200 $ + 200 rrotullime falas
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Mr Green is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Si të bëni një tërheqje?

Ka shumë metoda të tërheqjes në dispozicion në Mr Green. Ju mund të përdorni transfertën bankare, Neteller, PayPal, Visa Electron, Visa, Entropay dhe Skrill.

Tërhiqet herë

Tërhiqet herë

Koha e tërheqjes mund të ndryshojë në varësi të metodës që përdorni.

 • Kur përdorni kartë krediti, koha e tërheqjes mund të jetë nga 1 deri në 5 ditë pune
 • Kur përdorni transfertë bankare, koha e tërheqjes mund të jetë nga 1 deri në 5 ditë pune
 • Kur përdorni Trustly, koha e tërheqjes mund të jetë ndërmjet 3 dhe 5 ditë pune.
 • Kur përdorni Skrill, koha e tërheqjes zakonisht përpunohet brenda disa minutave, por ndonjëherë mund të zgjasë deri në 2 orë.
 • Kur përdorni Neteller, koha e tërheqjes zakonisht përpunohet brenda disa minutave, por ndonjëherë mund të zgjasë deri në 2 orë.
 • Kur përdorni Paypal, tërheqja zakonisht përpunohet brenda disa minutave, por ndonjëherë mund të zgjasë deri në 2 orë.
 • Kur përdorni Paysafecards, tërheqja zakonisht përpunohet brenda disa minutave, por ndonjëherë mund të zgjasë deri në 2 orë.

Bonusi i tërheqjes

Kur luani me paratë tuaja të bonusit, keni disa kërkesa për bast që duhet të plotësohen përpara se të bëni një tërheqje. Në çdo kohë mund të kontrolloni kërkesat tuaja për bast në seksionin "Bonusi aktiv".

Në Mr Green kërkesat e basteve janë 35x. Kjo do të thotë që nëse keni marrë bonus prej 100 dollarësh, atëherë duhet të vendosni bast atë shumë 35 herë, që në total është 3,500 dollarë. Pasi të keni mbaruar, mund të tërhiqni sa të doni. Duhet të mbani mend se lojëra të ndryshme kontribuojnë në mënyra të ndryshme ndaj çdo kërkese bastesh.

 • Slots kontribuojnë 100%
 • Live Dream Catcher kontribuon me 50%
 • Ruleta Live dhe Blackjack Live kontribuojnë 10%
 • Të gjitha Lojërat e tjera të Kazinosë Live kontribuojnë 10%
 • Të gjitha lojërat e tavolinës kontribuojnë me 5%
 • Bastet sportive, Keno dhe Jackpot kontribuojnë 0%

Si të bëni një tërheqje?

Është shumë e lehtë të bësh një tërheqje në kazinonë Mr Green. Ju duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj dhe të gjeni "tërheqje" në listën e menysë dhe të zgjidhni një mënyrë pagese. Futni shumën që dëshironi të tërhiqni dhe konfirmoni tërheqjen. Nëse kërkesa juaj ka qenë e suksesshme, atëherë ekipi i Pagesave do ta shqyrtojë kërkesën sa më shpejt të jetë e mundur. Gjithmonë duhet të zgjidhni të njëjtin opsion tërheqjeje që keni zgjedhur si metodë depozitimi. Në rast se mënyra e zgjedhur e depozitës nuk është e disponueshme, atëherë duhet të zgjidhni transfertën bankare.

Tërheqja e monedhave në dispozicion

Z. Green lejon tërheqje në monedhat e mëposhtme

 1. CAD
 2. EUR
 3. USD
 4. SEK
 5. NOK
 6. PLN
 7. CZK
Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush
2023-08-01

Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush

I themeluar në vitin 2008, Mr Green është ndër markat më të respektuara të kazinove online në Evropë. Kazinoja është e njohur për gamën e saj të gjerë të lojërave, duke përfshirë jackpote të shumta progresive. Kjo kazino me shumë çmime ka gjithashtu disa bonuse dhe promovime për lojtarët e rinj dhe besnikë.