Mr Green - Tips & Tricks

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Tips & Tricks

Këtu keni një koleksion këshillash dhe trukesh për lojtarët e rinj dhe me përvojë

Është gjithmonë një ide e mirë t'i përmbaheni buxhetit tuaj kur luani lojëra kazino. Është kaq e lehtë të tërhiqesh kur je duke u argëtuar, ndaj duhet të jesh shumë i përgjegjshëm kur bëhet fjalë për lojërat e fatit. Falë mjeteve të integruara të zotit Green, ju mund ta bëni këtë tani. Ju mund të kontrolloni sjelljen tuaj të lojës, kështu që fituatMadje nuk do të ketë probleme në të ardhmen.

  • Gjëja më e thjeshtë që mund të bëni është të vendosni një alarm. Po, na dëgjuat mirë, vendosni një alarm ashtu si keni vendosur një për t'u zgjuar në mëngjes. Kjo do të funksionojë si një kujtesë se sa kohë keni shpenzuar dhe juDo të dijë kur ta quajmë atë në ditë.

  • Mësoni të pranoni se humbja është gjithashtu pjesë e lojës. Mundohuni të shmangni tundimin për të vazhduar lojën për të ndjekur paratë që keni humbur tashmë.

  • Luaj lojëra kur ndihesh i lumtur ose i emocionuar, mos luaj kurrë kur ndihesh i dëshpëruar. Humori juaj mund të ndikojë në vendimmarrjen tuaj dhe ju mund të jeni të gatshëm të merrni një rrezik që normalisht nuk do ta bënit.

  • Kur ndjeni se eksitimi i të luajturit lojëra kazino po zbehet dhe ndjeni nevojën për të ngritur aksionet vetëm që të mund të riktheni adrenalinën, ndaloni. Kur ndiheni kështu, duhet të dini se është koha për të marrë një pushim nga lojërat e fatit.

  • Asnjëherë mos luani lojëra kur jeni nën ndikimin e alkoolit ose drogës. Ata mund të turbullojnë gjykimin tuaj dhe vendimmarrjen tuaj racionale.

  • Sa herë që besoni se nuk jeni në kontroll të sjelljes suaj të lojërave të fatit, duhet të bëni testin e vetëvlerësimit i cili do t'ju ndihmojë të identifikoni çdo rrezik të mundshëm.

  • Jeta juaj reale është më e rëndësishme se kumari juaj. Mund të duket një mënyrë e mirë për të shpëtuar nga problemet dhe problemet tuaja të jetës, por nuk është ashtu.

  • Kur bëhet fjalë për lojërat e fatit, nuk bëhet fjalë gjithmonë për paratë. Është e vërtetë që nuk duhet të tejkaloni buxhetin që mund të përballoni të humbni, por në të njëjtën kohë duhet të pyesni veten a keni kohë për të luajtur. Jeta juaj personale nuk duhet të vuajë kurrë, as puna juaj, familja dhe miqtë tuaj. Nëse lojërat ndikojnë negativisht në jetën tuaj, atëherë është koha të ndaloni.

Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (6)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Baccarat
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino HoldemKeno
Kriketi
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMA
Motorsport
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportive
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (45)
Argjentina
Austria
Brazili
Côte d'Ivoire
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Gjibraltari
Guajana
Guatemala
Holanda
Honduras
Irlanda
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Letonia
Lituania
Luksemburgu
Mali i Zi
Malta
MaqedoniaMbretëria e Bashkuar
Mianmar
Moldavia
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
San Marino
Serbia
Shqipëria
Sllovakia
Sllovenia
Suedia
Surinami
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (25)