Rishikimi i kazinosë Mr Green - Support

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusDeri në 1200 dollarë + 200 rrotullime falas
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Mr Green
Deri në 1200 dollarë + 200 rrotullime falas
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Support

Support

Ka mënyra të ndryshme që mund të kontaktoni kazinonë në rast se jupo merren me disa çështje. Më i përshtatshmi është biseda e drejtpërdrejtë e cila është e disponueshme 24/7. Opsione të tjera janë megjithatë në dispozicion

Në rast se biseda e drejtpërdrejtë nuk është e dukshme për ju, atëherë kjo do të thotë që të gjithë agjentët janë të zënë, kështu që duhet të keni pak durim dhe dikush do t'ju kontaktojë sa më shpejt të jetë e mundur. Ju mund të kontaktoni kazinonë me telefon dhe linjat e tyre telefonike janë gjithashtu të disponueshme 24/7. Mund t'i kontaktoni në numrin e mëposhtëm +44 207 197 14 44, por mbani mend se mund të zbatohen tarifa ndërkombëtare. Z. Green ka gjithashtu një linjë ndihme 1-855-222-5542 dhe email: customerservice-canada@mrgreen.com

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë