Mr Green Rishikimi 2024 - Support

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus 1200 $ + 200 rrotullime falas
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Mr Green is not available in your country. Please try:
Support

Support

Ka mënyra të ndryshme që mund të kontaktoni kazinonë në rast se jupo merren me disa çështje. Më i përshtatshmi është biseda e drejtpërdrejtë e cila është e disponueshme 24/7. Opsione të tjera janë megjithatë në dispozicion

Në rast se biseda e drejtpërdrejtë nuk është e dukshme për ju, atëherë kjo do të thotë që të gjithë agjentët janë të zënë, kështu që duhet të keni pak durim dhe dikush do t'ju kontaktojë sa më shpejt të jetë e mundur. Ju mund të kontaktoni kazinonë me telefon dhe linjat e tyre telefonike janë gjithashtu të disponueshme 24/7. Mund t'i kontaktoni në numrin e mëposhtëm +44 207 197 14 44, por mbani mend se mund të zbatohen tarifa ndërkombëtare. Z. Green ka gjithashtu një linjë ndihme 1-855-222-5542 dhe email: customerservice-canada@mrgreen.com

Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush
2023-08-01

Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush

I themeluar në vitin 2008, Mr Green është ndër markat më të respektuara të kazinove online në Evropë. Kazinoja është e njohur për gamën e saj të gjerë të lojërave, duke përfshirë jackpote të shumta progresive. Kjo kazino me shumë çmime ka gjithashtu disa bonuse dhe promovime për lojtarët e rinj dhe besnikë.