Mr Green Rishikimi 2024 - Promotions & Offers

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus 1200 $ + 200 rrotullime falas
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Mr Green is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Kodi promovues Mr Green ofron deri në 100 dollarë bonus kazino falas. Ju duhet vetëm të klikoni mbi ofertën dhe pasi oferta të zbulohet klikoni për t'u bashkuar. Për të marrë paratë e bonusit, duhet së pari të bëni një depozitë dhe të vendosni bast 20 dollarë ose më shumë për të zhbllokuar 100 rrotullime falas. Kjo nuk është e gjitha kur bëhet fjalë për këtë bonus, ju gjithashtu do të merrni 5 rrotullime falas çdo ditë në periudhën prej 20 ditësh.

Si të përdorni kodin promovues të Mr Greens?

Ka disa hapa të thjeshtë që duhet të ndiqni për të kërkuar kodet promovuese të kazinosë:

  • Zgjidhni kodin dhe regjistrohuni si përdorues i ri
  • Futni kodin
  • Shtoni detajet e pagesës dhe bëni një depozitë prej të paktën 20 dollarë.
  • Bast 20 dollarë në lojëra elektronike për të zhbllokuar 100 rrotullime falas dhe 5 rrotullime shtesë bonus çdo ditë gjatë 20 ditëve të ardhshme.

Duhet të mbani mend se çdo ofertë promovimi përdor një kod unik, kështu që është shumë e rëndësishme të vendosni kodin e saktë në faqen e duhur të regjistrimit.

Oferta e re për klientët (Nuk është e vlefshme në Gjermani)

Nëse jeni një klient i ri në Mr Green, ju keni 3 oferta regjistrimi për të zgjedhur.

· Bonusi i kazinosë – Nëse zgjidhni këtë ofertë, do të merrni depozitë 100% që shkon deri në 100 dollarë dhe 100 rrotullime falas. Për më tepër, mund të aktivizoni 20 ditë me 5 rrotullime bonus në ditë.

· Bonus sportiv – Kur vendosni të paktën 20 dollarë të depozitës suaj në një ngjarje sportive me koeficient 2/1, kazino do të ofrojë dy baste falas prej 10 dollarësh.

· Bonusi i Kazinosë Live – Kur bëni një depozitë prej 20 dollarësh ose më shumë, dhe vendosni bast depozitimin tuaj në lojërat e kazinosë live, në rast se humbni paratë, do të merrni 50% të depozitës suaj.

Ofertë mirëseardhjeje (vetëm Gjermania)

Ofertë mirëseardhjeje 100% Sportsbook deri në 100 €

Nëse nuk dëshironi të merrni ndonjë nga këto bonuse të mirëseardhjes, ju keni mundësinë të mos zgjidhni asnjë dhe thjesht të luani vetëm me paratë tuaja.

Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush
2023-08-01

Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush

I themeluar në vitin 2008, Mr Green është ndër markat më të respektuara të kazinove online në Evropë. Kazinoja është e njohur për gamën e saj të gjerë të lojërave, duke përfshirë jackpote të shumta progresive. Kjo kazino me shumë çmime ka gjithashtu disa bonuse dhe promovime për lojtarët e rinj dhe besnikë.