Mr Green Rishikimi 2024 - Live Casino

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus 1200 $ + 200 rrotullime falas
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Mr Green is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Tregtari në internet është një nga elementët më të mirë që një kazino mund të ofrojë. Në Mr Green, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë luhen përmes përdorimit të sistemit të komunikimit video dhe audio. Kjo i lejon lojtarit të shohë tregtarin në çdo kohë. Mund të flisni edhe me tregtarin nëse dëshironi dhe meqenëse furnizimet janë drejtpërdrejt, mund të bëni pyetje në çdo kohë.

Si të luani lojëra kazino live?

Si të luani lojëra kazino live?

Duhet të jeni mbi 18 vjeç dhe të krijoni një llogari në mënyrë që të filloni të luani në Mr Green. Thjesht duhet të zgjidhni lojën që dëshironi të luani dhe atëështë ajo. Loja do të fillojë pasi të gjithë lojtarët të ulen në tryezën virtuale. Lojtarët mund të shohin gjithçka që ka rëndësi për ta, si kuvertën e letrave, rrotën e ruletës, në varësi të lojës që keni zgjedhur për të luajtur. Këto janë lojërat e mëposhtme me tregtarë të drejtpërdrejtë nga të cilat mund të luani te Mr Green Lojëra evolucionare:

 • Blackjack
 • Ruletë
 • Bakarat
 • Kazino Hold'em
 • Poker me 3 letra
 • Pokeri i Karaibeve
 • Marrëveshje ose pa marrëveshje
 • Tigri i Dragoit
 • Studio futbolli
 • Zare rrufeje të gjalla
 • Side Bet City
 • Super Sic Bo
 • Texas Hold'em Bonus Poker
 • Ultimate Texas Hold'em
 • Ëndrra tërheqëse

Këto janë lojërat e mëposhtme nga Lojëra autentike:

 • Ruletë ndërkombëtare të kazinosë
 • Turbo Ruletë
 • Ruletë në dysheme të kazinosë
 • Ruletë ndërkombëtare Duo
 • Ruletë e kazinosë platinum
 • Ruletë me top me fat
 • Ruletë origjinale
 • Ruletë profesionale
 • Duo St Vincent
 • Roulette Royal Casino
 • Roulette kazino Foxwoods
 • Auto Roulette Classic 1/2
 • Duo Auto Roulette
 • Shpejtësia automatike e ruletës 1/2
 • Auto Roulette VIP
 • Blaze Auto Roulette

Këto janë lojërat e mëposhtme nga NetEnt:

 • Blackjack
 • Ruletë

Blackjack live

Blackjack është gjithmonë një zgjedhje e mirë pasi loja është shumë argëtuese dhe nëse dëshironi të gjithë përvojën, duhet të zgjidhni versionin live. Falë transmetimit me definicion të lartë, do të ndiheni sikur po luani në një kazino të vërtetë me bazë tokësore. Ju mund të ndërveproni me tregtarin dhe me lojtarët e tjerë në tryezën tuaj virtuale. Operatorë të ndryshëm ofrojnë një përvojë live blackjack, por më të mirët me siguri janë ata që vijnë nga NetEnt dhe Evolution Gaming. Ata të dy ofrojnë lojëra blackjack me cilësi të lartë me tregtarë profesionistë, video dhe zë me cilësi të lartë, dhe për më tepër, një mbështetje të përsosur për pajisjet mobile. Janë disa gjëra që i ndajnë të dy. Në lojërat e NetEnt do të gjeni statistikat mbi të gjitha duart e fundit të lojtarit, ndërkohë që ky opsion nuk është i disponueshëm në lojërat e Evolution. Evolution nga ana tjetër u ofron lojtarëve që nuk janë ulur në tavolinë të bastojnë në duart e lojtarëve të tjerë. Për më tepër, Evolution ka mbështetje për deri në 4 tavolina të ndryshme të kazinosë live që do të luhen në të njëjtën dritare.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Nëse dëshironi të ndani argëtimin me tregtarët e drejtpërdrejtë dhe lojtarët e tjerë nga komoditeti i shtëpisë tuaj, atëherë ruleta live është loja perfekte për ju. Këtu mund të shijoni të njëjtën atmosferë si do të luanit në një kazino të vërtetë tokësore. Përsëri, shumë zhvillues ofrojnë ruletë live, por më të vlefshmet janë ata që vijnë nga NetEnt dhe Evolution.

Bast live

Ka shumë ngjarje sportive ku mund të merrni pjesë, si futbolli, hokej mbi akull dhe tenisi. Kjo është vetëm një formë tjetër emocionuese bastesh për të gjithë sportdashësit atje. Këtu mund të vini bast për gjëra të ndryshme, jo vetëm në bastet tradicionale sportive para ngjarjeve. Për shembull, mund të vini bast se kush do të marrë kartonin e kuq të radhës ose cili ekip do të marrë penalltinë e radhës për të thënë.

Lojëra të drejtpërdrejta

Ideja pas dizajnimit të lojërave të drejtpërdrejta ishte të lejonte njerëzit që për ndonjë arsye mundenNuk hyni në një kazino me bazë tokësore për të përjetuar atë që në të vërtetë ka për të ofruar. Çdo lojë që ofrohet këtu luhet në të njëjtën mënyrë si do të luhej në kazino. Lojërat më të njohura janë Live Baccarat, Live Roulette dhe Live Blackjack.

Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush
2023-08-01

Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush

I themeluar në vitin 2008, Mr Green është ndër markat më të respektuara të kazinove online në Evropë. Kazinoja është e njohur për gamën e saj të gjerë të lojërave, duke përfshirë jackpote të shumta progresive. Kjo kazino me shumë çmime ka gjithashtu disa bonuse dhe promovime për lojtarët e rinj dhe besnikë.