Mr Green Rishikimi 2024 - Games

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus 1200 $ + 200 rrotullime falas
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Mr Green is not available in your country. Please try:
Games

Games

Mr Green ofron një gamë të gjerë lojërash me aftësi dhe pa aftësi. Ju lutemi lexoni më poshtë për ofertën e tyre të plotë.

Bakarat

Bakarat

Nëse doni një lojë që është e lehtë për t'u mësuar dhe ofron emocione në formën e argëtimit të thjeshtë, atëherë Baccarat është zgjedhja perfekte për ju. Nëse nuk e keni luajtur lojën më parë, thjesht uluni dhe relaksohuni pasi ne do t'ju mësojmë se si funksionon loja.
Ka 3 seksione të ndryshme në tryezë për të vendosur baste: banka, lojtari dhe barazimi. Përpara se letrat të shpërndahen, duhet të vendosni një bast nëse mendoni se banka ose lojtari do të fitojë ose loja do të përfundojë në barazim.
Pasi të jetë vendosur basti, dy letra i shpërndahen bankës dhe dy letra lojtarit. Ideja është që të kemi 2 letra që në total bëjnë një shumë prej 9. Acet vlejnë 1, letrat midis 2 dhe 9 kanë vlerën e tyre dhe të gjitha 10-tat kanë një vlerë 0. Kur shuma e letrave bëhet më e madhe se 9, atëherë shuma zbritet me 10. Për shembull, nëse keni dy 7, ato do të japin një shumë prej 4 në vend të 14.
Dora që është më afër 9 është fituese. Kur të dyja duart, ajo e lojtarit dhe e bankës, tregojnë të njëjtën shumë, atëherë është barazim. Përjashtim bëhet vetëm kur banka ka dorën 8 ose 9, në atë rast banka është fituese. Kur një kartë e tretë i jepet lojtarit, atëherë vlera e letrave do të shtohet dhe krahasohet.
Kështu që ju mund të shihni se Baccarat është një lojë shumë e thjeshtë për t'u luajtur. Nuk keni nevojë të mësoni ndonjë rregull shtesë kur bëhet fjalë për kartën e tretë, sepse ajo do të shtohet automatikisht në lojë.

Slots

Ka kohë që kohët kur mund të luanit lojëra elektronike dhe të fitonit një pije ose një paketë çamçakëz kanë kaluar. Sot, vetëm një rrotullim në makinë mund t'ju bëjë milioner. Slotet online janë bërë një nga lojërat më të njohura të kazinosë në botë për një arsye. Ato janë kaq të lehta për t'u luajtur, të shpejta, emocionuese dhe për të mos harruar se mund të sjellin shuma që ndryshojnë jetën në ekuilibrin tuaj. Për më tepër, ato janë kaq të lehta për t'u luajtur dhe nuk ka rregulla që duhet të mësoni.
Në ditët e sotme ka kaq shumë ofrues të ndryshëm që specializohen në lojëra elektronike, kështu që sigurohuni që të gjeni një që është i përsosur për ju. Ju keni zgjedhjen të zgjidhni një nga lojërat më të vjetra klasike ose të provoni fatin tuaj me një nga lojërat më komplekse dhe të mbushura me veçori.

Si të luani lojëra elektronike në internet

Të luash lojëra elektronike është kaq e lehtë, por vetëm për hir të argumentit, ne do të kalojmë nëpër disa rregulla bazë në rast se jeni fillestar. Përpara se të filloni të luani, duhet të rregulloni nivelin e bastit dhe vlerën e monedhës. Lojëra të ndryshme kanë numër të ndryshëm linjash pagese. Disa nga këto linja pagese janë fikse, kështu që ju duhet të vendosni një bast në secilën linjë pagese dhe disa jo. Nëse dëshironi të njiheni më shumë me lojën dhe të shihni se çfarë paguan secili simbol ose çfarë lloj bonusesh ofron loja, mund t'i gjeni të gjitha këto informacione në tabelën e pagave.

Ka simbole të ndryshme që e bëjnë secilën lojë unike, por ato që dëshironi të shihni më shpesh janë Scatters dhe Wilds. Fitoret që përfshijnë simbolin Wild zakonisht janë ato që paguajnë fitimin më të lartë të mundshëm. Simbolet Wild zëvendësojnë të gjitha simbolet e tjera përveç Scatters dhe ato plotësojnë një linjë fituese. Në disa lojëra simbolet Wild mund të veprojnë ndryshe, për shembull ata do të ngjiten në rrotullat për rrotullimin tjetër, do të shumëfishojnë fitoren tuaj ose madje do të lëvizin përgjatë rrotullave.

Scatters nga ana tjetër janë çelësat e veçorive të ndryshme që një lojë ka për të ofruar. Kur arrini të zbarkoni 3 scatter, ata do të zhbllokojnë një raund bonus dhe për më tepër, ata nuk duhet të jenë në një linjë pagese aktuale, ato mund të shfaqen kudo në bobina.

Paqëndrueshmëria e lojërave slot

Kur zgjidhni një lojë slot, duhet të gjeni atë që i përshtatet edhe xhepave tuaj. E shihni, lojëra të ndryshme sillen në mënyra të ndryshme kur bëhet fjalë për frekuencën dhe madhësinë e pagesave. Ky ndryshim quhet paqëndrueshmëri dhe ekzistojnë 3 kategori të ndryshme të paqëndrueshmërisë që slotet grupohen në: të ulët, të mesëm dhe të lartë. Pra, nëse doni të luani pak më gjatë, duhet të zgjidhni lojëra me paqëndrueshmëri të ulët, sepse ato ofrojnë fitime më të vogla, por pagesa më shpesh. Lojërat me paqëndrueshmëri të lartë ofrojnë fitore që do t'ju ndryshojnë jetën në një sekondë, por ato nuk paguajnë aq shpesh, kështu që do t'ju duhet buxhet më i madh për të luajtur këto lloj lojërash. Lojërat me paqëndrueshmëri të mesme janë diçka në mes të këtyre të dyjave. Nëse dëshironi të zbuloni paqëndrueshmërinë e një slot, duhet të kontrolloni tabelën e pagesave dhe të shihni pagesat për simbolet. Nëse simboli më i paguar është 200 monedha, atëherë kjo është një lojë me paqëndrueshmëri të ulët, por nëse simboli me pagesë më të lartë është 4.500 monedha, atëherë do të dini se keni një lojë me paqëndrueshmëri të lartë përpara jush.

Çdo slot përmban një çmim të parë. Disa jackpot fiksohen ku ju merrni pagesën më të lartë të mundshme nga loja, dhe lojëra të tjera ofrojnë një çmim të parë progresiv. Këto lojëra elektronike don`nuk keni shumë fikse xhekpoti, por në vend të kësaj shuma vazhdon të rritet derisa dikush të fitojë. Me çdo rrotullim që bën një lojtar, një përqindje i shtohet shumës dhe kur dikush fiton përfundimisht, shuma mund të jetë e tepërt, le të themi 10.000.000 $.

Poker

Historia e pokerit është e panjohur deri më sot. Loja është krahasuar me disa lojëra të tjera me letra si 'Poque' që luhej në Kinë ose 'Brelan' që është një lojë që përdor bllof. E vetmja gjë që dimë me siguri është se pokeri u bë i njohur në mesin e shekullit të 18-të dhe luhej në lumenj lumenjsh kumari në Misisipi. I vetmi ndryshim në atë kohë ishte se disa nga duart më të vlefshme sot nuk ishin në përdorim në atë kohë. Koncepti i straight dhe i flush u shtua në vitet 1850.
Loja u luajt gjatë Luftës Civile nga ushtarët që donin të merrnin mendjen nga realiteti që i rrethonte. Loja vazhdoi të rritet në popullaritet edhe në shekullin e 20-të. Kjo është kur Benny Binnion pa potencialin e lojës dhe vendosi të ftojë 7 nga miqtë e tij për të luajtur kundër njëri-tjetrit në kazinonë e tij. Ky moment konsiderohet si fillimi i Serisë Botërore të Pokerit. Nuk ka kufi Mbaje `em u zgjodh si rregulli i vendosur për lojën, kështu që ju mund të imagjinoni se sa nervoz mund të bëhet loja pasi aksionet janë të larta.

Poker online

Evolucioni tjetër i lojës filloi me epokën e internetit. Pokeri ishte një lojë e zakonshme për t'u luajtur mes miqsh dhe në festa, kështu që me suksesin e madh që pati loja, nuk është çudi që luhej shumë shpejt për para të vërteta. Në vitin 2003, një burrë i quajtur Chris Moneymaker u kualifikua për WSOP nëpërmjet internetit. Ai pagoi 86 dollarë për të hyrë në lojë dhe u largua me 2.5 milionë dollarë. Kjo histori frymëzuese krijoi një bum të ri të lojtarëve të pokerit në internet në mbarë botën. Tregje të reja kanë filluar të shfaqen kur bëhet fjalë për pokerin në internet dhe vende të reja po bashkohen për ta bërë lojën edhe më popullore sot.

Rregullat e pokerit

Pokeri nuk është loja më e lehtë për t'u luajtur, ka disa rregulla që duhet të ndiqni dhe strategji që duhet të zotëroni. Ka variante të ndryshme të lojës, por ne do të fillojmë me Hold `em poker pasi është shumë i drejtpërdrejtë.
Loja fillon me secilin lojtar që merr dy letra me fytyrë poshtë dhe pesë letra të shpërndara në mes të tabelës, të njohura si letra të përbashkëta, të cilat janë të kthyera lart. Letrat e përbashkëta shpërndahen në rendin e mëposhtëm: 3 letra fillimisht të njohura si 'flop', letra e katërt 'turn' dhe letra e pestë e njohur si 'lum'.
Janë katër raunde gjithsej, i pari është para flop-it, i dyti është pas 'flopit', i treti pas 'turn-it' dhe raundi i katërt pason 'lumin'. Raundi i fundit është vendi ku secili lojtar përfundon bastet e tij dhe tregon letrat e tij. Lojtari me dorën e rangut më të lartë fiton lojën. Këtu është një listë e duarve më të mira të pokerit:

 • Flush mbretëror – Kjo është kur keni 10, J, Q, K, A të të njëjtit kostum.
 • Drejt Flush – Kjo është kur keni pesë letra radhazi të të njëjtit kostum.
 • Katër të një lloji – Kjo është kur e keni kartën në secilën nga katër kostumet.
 • Full House – Kjo është kur keni tre të një lloji dhe një palë.
 • Flush – Kjo është kur keni pesë letra të rastësishme në një kostum.
 • Drejt – Kjo është kur keni pesë letra radhazi në kostume të përziera.
 • Tre të një lloji – Kjo është kur keni 3 letra të njëjta.
 • Dy Çifte – Kjo është kur keni dy çifte të letrave të njëjta.
 • Nje pale – Kjo është kur keni një çift të së njëjtës kartë.
 • Kartë e lartë – Kjo është kur ju nuk keni asnjë përputhje të asnjë letre apo kostum.

Shumë lloje të ndryshme të pokerit

Ka variacione të ndryshme të pokerit përveç Hold'em. Një nga lojtarët më të njohur në të gjithë botën është Texas Hold'em, por lloje të tjera të lojës ekzistojnë dhe ata kanë një turmë të caktuar njerëzish që kënaqen duke i luajtur ato.

 • Omaha – Omaha është një variant i pokerit që është mjaft i ngjashëm me Hold `em. Lojtarit këtu i jepen katër letra nga të cilat ai mund të përdorë vetëm dy, dhe ata mund të përdorin vetëm tre nga pesë letrat e përbashkëta.
 • Shtatë Card Stud – Ky variant ka qenë më i popullarizuari përpara Hold `em poker zuri vendin. Loja luhet në këtë mënyrë, lojtarit i jepen dy letra në fillim dhe më pas i shpërndahen pesë letra shtesë 'përballë'. Basti bëhet përpara se të shpërndahet çdo kartë.
 • Barazimi me pesë letra - Ky version konsiderohet si më i lehtë për t'u zotëruar veçanërisht për fillestarët. Lojtari merr pesë letra dhe ata mund të heqin deri në tre letra dhe të tërheqin përsëri të njëjtën sasi. Vendosja e basteve është përpara raundit të hedhjes.
 • Razz – Razz është një variant që është i popullarizuar në mesin e rretheve të caktuara të njerëzve, por jo i njohur në përgjithësi. Ky variant është krejt e kundërta e pokerit në atë mënyrë që këtu dora më e ulët është ajo më e vlefshme.
 • Poker i përzier – Ky është një lloj tjetër pokeri që luhet jo shumë shpesh dhe sërish dora më e vlefshme është dora më e ulët.
  Texas Hold `em filloi si një variant por sot konsiderohet si loja bazë. Pra, për çdo fillestar atje gjëja më e rëndësishme që ata duhet të mbajnë mend është se ata duhet të fillojnë me këtë lojë. Ju mund të mësoni rregullat e kësaj loje dhe pasi ta konsideroni veten si lojtar të vendosur, mund të kaloni në stile të ndryshme.

aPoker dhe video poker

Disa mund të thonë se pokerit në internet i mungon aftësia thelbësore që kërkohet për të luajtur atë, bllofing. Kjo është për shkak se i mungon ndërveprimi mes lojtarëve. Kjo është diçka me të cilën lojtarët kryesorë të video pokerit nuk mund të pajtohen pasi ata pretendojnë se aftësia është ende një pjesë e madhe e lojës. kështu le`Shihni disa nga ndryshimet kryesore midis pokerit dhe pokerit video:

 • Niveli i aftësive – Një nga avantazhet e pokerit online është fakti që ju mund ta luani lojën falas. Në këtë mënyrë ju mund të përdorni të gjitha strategjitë që dini dhe të mbështeteni në rregullat. Ju nuk keni nevojë të shkoni në një kazino me bazë tokësore dhe të dështoni për këtë çështje. Pokeri në internet ka më shumë avantazhe sesa mund të mendojmë për momentin. Për shembull, mundeni`t mashtroni sistemin ose të shqetësoheni për lojtarët e tjerë. Pokeri në internet është i ngjashëm me lojëra elektronike. Ju futni paratë tuaja dhe loja është mjaft intuitive dhe programi do t'ju udhëheqë në pjesën tjetër. Kur bëhet fjalë për aftësitë, do të keni më shumë sfida kur e luani lojën personalisht, por përsëri pokeri në internet ju jep të njëjtën lojë me shumë sfida, por në një atmosferë më të qetë dhe relaksuese.
 • Strategjia – Do të jeni të suksesshëm në të dyja ndeshjet nëse jeni kritik dhe me mendim të shpejtë. Kur luani poker në internet, ju ende duhet të merreni me njerëz të tjerë. Pokeri online kërkon sasinë më të ulët të strategjisë, por kjo nuk do të thotë`nuk ka fare strategji. Ju ende duhet të përgatiteni për raundin tjetër dhe të gjeni opsionet më të mira për secilën dorë.
 • Preferenca – Në fund gjithçka varet nga zgjedhja personale. Disa njerëz zgjedhin të luajnë poker në një kazino me bazë tokësore sepse u pëlqen atmosfera e nxehtë, të tjerë preferojnë të luajnë online sepse atmosfera është më e relaksuar dhe pokeri në internet gjithashtu ofron jackpote.

Kazino Live Poker në Mr Green

Pokeri i tregtarit të drejtpërdrejtë është një kombinim i lojërave të fatit në internet dhe një prekje e një elementi njerëzor përmes një tregtari të drejtpërdrejtë. Falë tregtarit të drejtpërdrejtë që menaxhon lojën, pokeri në internet bëhet me të vërtetë një përvojë lojrash që mund të rivalizojë çdo mjedis kazinoje me bazë tokësore. Ajo që ju mbetet të bëni është të zgjidhni një lojë, të bashkoheni me një grup lojtarësh dhe të shijoni një atmosferë reale të kazinosë.

Video Poker

Në Mr Green mund të gjeni variacione të ndryshme të pokerit. Më i popullarizuari është Jacks and Better i cili mund të gjendet në dy variacione falë NetEnt dhe IFT. Të dyja përfshijnë veçori që janë të vështira për t'u kaluar. Për shembull, variacioni NetEnt ofron 25 duar të disponueshme për bast të njëkohshëm dhe variacioni IFT përfshin bastet anësore në duar, dhe kur të arrini kombinimin e duhur, mund të zhbllokoni një shumëzues në çdo dorë fituese.

Bingo

Të luash bingo në Mr Green është shumë e lehtë, thjesht duhet të blesh një biletë dhe të hysh në një dhomë Bingo. Bileta juaj do të mbushet paraprakisht me numra të rastësishëm në një format rrjeti. Ekzistojnë dy lloje çmimesh që mund të fitoni:

 • Pishina e Çmimeve – Këtu ju dhe lojtarët e tjerë kontribuoni për çmimin. Shuma e grupit të çmimeve mund të jetë E VËRTETË në dhomën Bingo dhe në hollin e Bingo.
 • Jackpots - Këtu mund të fitoni një shumë të paracaktuar pa marrë parasysh sa lojtarë janë atje. Në rast se ka më shumë se një fitues të xhekpotit, atëherë çmimi do të ndahet mes fituesve.
  Ju mund të blini bileta sa të doni, por ato duhet të përdoren në të njëjtën kohë. Nëse dëshironi, mund të komunikoni me lojtarët e tjerë në dhomën Bingo dhe gjithashtu me moderatorin.

Blackjack

Ideja kur luan blackjack është të mundësh tregtarin. Ka tre mënyra për ta bërë këtë:

 • Kur ju merrni 21 me dy letrat e para që ju shpërndahen, pa shënuar 21 nga tregtari.
 • Kur ju merrni një dorë më të lartë se tregtari pa e kaluar 21
 • Kur tregtari kalon 21.
  Si lojtar ju do të merrni 2 letra dhe ju duhet të vendosni nëse doni të qëndroni me dorën ekzistuese apo të merrni një dorë tjetër. Çdo kartë llogaritet si vlerë nominale me përjashtim të Jack, Queen dhe King, të cilët të gjithë llogariten si 10. Ace do të llogaritet si 1 ose 11. Kur lojtari merr një vendim, tregtari zbulon dorën e tij. Tregtari luan sipas rregullave të blackjack-ut, që do të thotë se ai vazhdon të marrë letra derisa të arrijë 17 ose, ose të rrëzohet.
  Blackjack ofron gjithashtu disa variante të tjera të së njëjtës lojë ku mund të 'dyfishoni' dhe 'ndani'. Kur jeni duke u dyfishuar, kjo do të thotë se ju po dyfishoni bastin tuaj në këmbim të një karte shtesë. Gjithashtu, kur merrni dy letra me të njëjtën vlerë, mund t'i ndani ato dhe të merrni 1 kartë shtesë për secilën dorë.
  Blackjack është një nga ato lojëra që ju duhet vërtet të zotëroni aftësitë tuaja për të fituar. Kur të mësoni se si të luani me të vërtetë blackjack, mund ta ulni avantazhin e shtëpisë në 0.1%. Ka dy faktorë që duhet të merrni parasysh, vlera e dy letrave tuaja të para dhe vlera e tregtarit`s up kartë. Këto letra do të përcaktojnë lëvizjen tuaj të ardhshme dhe ju mund të vendosni lehtësisht nëse do të godisni, të qëndroni në këmbë, të dyfishoni apo të ndani.

Ruletë

Në ruletë mund të merrni një sërë bastesh të ndryshme. Ju mund të filloni duke vendosur një bast në të kuqe ose të zezë, një numër të vetëm, grupe numrash, tek ose çift, dhe numra të lartë ose të ulët. Pasi lojtari merr vendimin e tij, kruperi rrotullon timonin dhe e vetmja gjë që i mbetet lojtarit është të shpresojë se topi do të bjerë në xhepin ku ata vendosën një bast.

Si të luani ruletë

Edhe pse ka variacione të ndryshme të ruletit, të gjitha lojërat përdorin të njëjtin stil bazë të lojës që është i thjeshtë për t'u mësuar. Ekziston një shumëllojshmëri opsionesh bastesh në dispozicion dhe loja gjithashtu ofron një nivel të habitshëm thellësie për lojtarët vërtet seriozë.
Për të filluar të luani, thjesht duhet të vendosni çipat tuaja në layout në pozicionet e basteve që keni zgjedhur. Ka dy baste kryesore: baste brenda dhe jashtë. Bastet e brendshme kanë pagesa më të larta, por në të njëjtën kohë ato janë më të rrezikshme. Ju mund të vendosni një bast në një numër individual ose një grup numrash.

 • Drejtpërsëdrejti – Kjo është kur vendosni një bast në një numër individual dhe pagesa për këtë bast është 35:1.
 • Ndarje - Kjo është kur vendosni një bast në dy numra. Për ta bërë këtë, duhet të vendosni çipin në vijën midis dy numrave dhe pagesa për këtë bast është 17:1.
 • Rruga - Kjo është kur vendosni një bast në tre numra. Për ta bërë këtë, duhet të vendosni çipin në rreshtin në fund të një rreshti me 3 numra. Pagesa për këtë bast është 11:1
 • Këndi - Kjo është kur vendosni një bast në katër numra. Për ta bërë këtë, duhet të vendosni çipat tuaja në kryqëzimin e tërthortë midis 4 numrave. Pagesa për këtë bast është 8:1.
 • Six Line - Kjo është kur vendosni një bast në gjashtë numra. Për ta bërë këtë, duhet të vendosni çipat tuaja në kryqëzimin midis dy rrugëve. Pagesa për këtë bast është 5:1.
  Bastet e jashtme kanë më shumë gjasa të fitojnë, por ato kanë pagesa më të ulëta. Këto janë bastet e mëposhtme të jashtme:
 • Dhjetra - Kjo është kur vendosni një bast në 12 numra. Për ta bërë këtë, duhet të vendosni çipat tuaja brenda njërës prej kutive në paraqitjen e poshtme të shënuar si 2-1. Ka tre kolona ku kolona e parë përfshin numrat nga 1 deri në 34, kolona e dytë përfshin numrat nga 2 deri në 35 dhe kolona e tretë mbulon numrat nga 3 deri në 36. Pagesa për këtë bast është 2:1.
 • E kuqe ose e zezë - Kjo është kur vendosni një bast në numrat e kuq ose të zi. Për ta bërë këtë, duhet të vendosni patate të skuqura në kutinë e kuqe ose të zezë në pjesën e jashtme të paraqitjes. Pagesa për këtë bast është 1:1.
 • Tek ose Çift - Kjo është kur vendosni një bast në numrat tek ose çift. Për ta bërë këtë, duhet të vendosni çipat tuaja në kutinë tek ose çift në pjesën e jashtme të paraqitjes. Pagesa për këtë bast është 1:1.
 • I lartë ose i ulët - Kjo është kur vendosni një bast në të gjithë numrat e lartë, nga 19 e lart, ose në numrat e ulët, 18 e poshtë. Për ta bërë këtë, duhet të vendosni çipat tuaja në kutinë 19-36 ose kutinë 1-18 në pjesën e jashtme të paraqitjes. Pagesa për këtë bast është 1:1.

Baste sportive

Futbolli është një nga sportet më të njohura për të cilin njerëzit vënë baste. Kjo mund të jetë për shkak të faktit se ka dhjetëra ndeshje që luhen çdo ditë duke ju dhënë mundësinë për të përfituar. Një nga format më emocionuese janë bastet për ngjarje të mëdha si Kupa e Botës dhe Olimpiada. Tek Mr Green do të gjeni shanset më konkurruese dhe tregjet e basteve.

Nëse jeni adhurues i zotit Green, mendojmë se ju pëlqen William Hill. Hidhini një sy rishikimit tonë të William Hill sot.

Lojëra me para të vërteta

Nëse dëshironi të luani me para të vërteta, fillimisht duhet të hapni një llogari te Mr Green dhe të bëni një depozitë. Megjithatë, duhet të jeni të kujdesshëm pasi kumari për para të vërteta mund të jetë një biznes shumë i ndërlikuar. Duhet të keni xhepa të thellë për t'ia lejuar vetes këtë formë argëtimi. Ti mundesh`t'i shihni kumarin si rrugën tuaj për të dalë nga borxhi, ose formën tuaj të vetme të të ardhurave.

Të jesh paraprakisht me buxhetin tënd është sigurisht mënyra më e mirë për të mbajtur veten nën kontroll. Gjëja e mirë këtu është se te Mr Green mund të gjesh një lojë për çdo xhep. Ju mund të përshtatni nivelet tuaja të basteve dhe të gjeni lojën që ofron baste minimale që fillojnë sa më pak se 25p, për shembull. Nga ana tjetër, me rul të lartë do të jetë i lumtur të dëgjojë se ka tavolina me rrotulla të larta që madje i ngrenë kufijtë e sipërm.

Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush
2023-08-01

Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush

I themeluar në vitin 2008, Mr Green është ndër markat më të respektuara të kazinove online në Evropë. Kazinoja është e njohur për gamën e saj të gjerë të lojërave, duke përfshirë jackpote të shumta progresive. Kjo kazino me shumë çmime ka gjithashtu disa bonuse dhe promovime për lojtarët e rinj dhe besnikë.