Mr Green Rishikimi 2024 - FAQ

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus 1200 $ + 200 rrotullime falas
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Mr Green is not available in your country. Please try:
FAQ

FAQ

Ne kemi mbledhur përgjigjet për pyetjet më të shpeshta rreth z. Green në FAQ-të tona.

A mund ta rihap llogarinë time?

E gjitha varet nga arsyeja pse e keni mbyllur llogarinë tuaj në radhë të parë. Z. Green mund t'ju ndihmojë të rihapni llogarinë tuaj, por merrni parasysh këtë:

 • Ata nuk mund të hapin llogarinë tuaj nëse jeni të vetëpërjashtuar nga kumari. Duhet të prisni që të kalojë periudha kohore. Kur të ketë kaluar afati, ata do t'ju japin një periudhë ftohjeje prej 7 ditësh përpara se të merrni vendimin tuaj përfundimtar.
 • Nëse e keni vendosur llogarinë tuaj në një pushim të shkurtër dhe periudha kohore ka kaluar, atëherë mund të hyni në llogarinë tuaj.
 • Nëse e keni mbyllur llogarinë tuaj përkohësisht, mund ta rihapni me lehtësi llogarinë tuaj.
  Në rast se keni ndonjë problem tjetër, mund të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe ata do t'ju ndihmojnë.

A mund të luaj në smartphone ose tablet?

Kazinoja Mr Green është e optimizuar për të gjitha pajisjet, në mënyrë që të mund të luani lehtësisht në smartphone ose tablet. Në rast se jeni duke luftuar për të luajtur lojëra të caktuara, duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit.

Si të pastroni cache dhe cookies?

Këtu është një udhëzues i thjeshtë hap pas hapi se si të pastroni cache dhe cookies nga shfletuesi juaj.

 • Klikoni CTRL + H
 • Në anën e majtë, duhet të klikoni "Pastro të dhënat e shfletimit".
 • Zgjidhni atë që dëshironi të fshini.

Si të bëni një pamje të ekranit?

Marrja e një pamje ekrani mund të jetë e ndryshme në disa pajisje. Këtu do të përpiqemi të përmbledhim procesin për ju. Kur jeni duke luajtur në kompjuterin tuaj, mund të klikoni në Print Screen në tastierën e kompjuterit tuaj. Pastaj ngjitni imazhin në Paint, i cili është një program për modifikimin e imazheve, dhe ruajeni atë si një skedar JPEG. Ka programe të ndryshme që mund t'i përdorni gjithashtu si 'Snipping Tool' për të bërë lehtësisht një fotografi të ekranit të kompjuterit.
Në rast se ju duhet të dërgoni pamjen e ekranit në kazino, mund ta bëni këtë me email ose ta ngarkoni përmes bisedës live.

Cili është shfletuesi më i mirë për t'u përdorur për të luajtur lojëra kazino?

Mozilla Firefox dhe Google Chrome janë shfletuesit e rekomanduar që duhet të përdorni. Kur luani në telefonin tuaj, duhet të përdorni shfletuesin tuaj vendas për përvojën më të mirë.

Si mund ta mbyll llogarinë time?

Të luash lojëra online duhet të jetë gjithmonë një aktivitet argëtues dhe një formë argëtimi. Por nëse besoni se po bëheni gjithnjë e më të fiksuar pas lojërave të fatit, atëherë ju këshillojmë të bëni një pushim nga të luajturit ose të mbyllni llogarinë tuaj.
Ju mund të përfitoni nga funksioni "Bëni një pushim" në sajt, i cili do t'ju lejojë të mbyllni llogarinë tuaj për një periudhë të caktuar kohore. Ju mund të bëni një pushim për 1, 7 ose 30 ditë dhe gjatë kësaj periudhe kohore nuk do të mund të hyni në llogarinë tuaj. Pasi të ketë kaluar periudha e pushimit, mund të rihapni automatikisht llogarinë tuaj.
Nëse besoni se loja juaj po ndikon negativisht në jetën tuaj personale, atëherë duhet të mbyllni llogarinë tuaj për një periudhë më të gjatë. Kjo falë veçorisë së 'vetëpërjashtimit' në kazino`s faqen e internetit. Ju nuk do të mund të hyni në llogarinë tuaj dhe gjatë kësaj periudhe nuk do të merrni asnjë material marketingu nga Mr Green. Ato ofrojnë afatet e mëposhtme kohore:

 • 6 muaj
 • 1 vit
 • 3 vjet
 • 5 vite
 • Për një kohë të pacaktuar - minimumi 6 muaj
  Pasi të ketë kaluar periudha kohore, duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit përpara se të rihapni llogarinë tuaj.

Si të vini në kontakt me mbështetjen e klientit?

Z. Green ka një qendër të gjerë ndihme ku mund të gjeni shumë informacione që mund të jenë me interes për ju. Kur klikoni në butonin 'Dërgo kërkesën' në meny për të dërguar një email në kazino, mund të klikoni në faqen kryesore dhe të filloni një bisedë të drejtpërdrejtë me kazinonë. Ndonjëherë të gjithë agjentët janë të zënë, kështu që do t'ju duhet të keni pak durim. Nëse problemi juaj është i një natyre më urgjente, atëherë duhet t'i telefononi kazinosë. Shërbimi ndaj klientit të zotit Green është gjithashtu aktiv në Twitter, kështu që ju mund t'i kontaktoni të hënën deri të premten nga ora 13:00-22:00 CET.

Çfarë janë rrotullimet falas?

Rrotullimet falas janë një shans për të fituar pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja. Kjo është në thelb një dhuratë që do të merrni nga kazinoja për të provuar një lojë të re ose për të luajtur lojën tuaj të preferuar.

Si funksionojnë rrotullimet falas?

Kur merrni, le të themi 10 rrotullime falas në Starburst, ju keni mundësinë të luani 10 rrotullime në lojë pa pasur nevojë të bëni një depozitë. Në rast se fitoni diçka, paratë do të transferohen në llogarinë tuaj si fonde bonus.

Çfarë shpërblimesh dhe promovimesh mund të gjenden te Mr Green?

Ka disa promovime që zhvillohen çdo ditë në Mr Green. Ju mund t'i kontrolloni ato në faqen e promovimeve në faqen e internetit. Ju gjithashtu mund të merrni njoftime herë pas here.

Pse kam probleme me tërheqjen e bonusit tim?

Sa herë që luani me para bonus, duhet të plotësoni disa kërkesa për bast. Ju mund të kontrolloni statusin e kërkesave tuaja të bastit në çdo kohë që dëshironi nën seksionin "Bonusi aktiv". Pasi të keni mbaruar bastimin e bonusit, mund të bëni një tërheqje me kusht që shuma të jetë mbi shumën minimale të tërheqjes prej $30.

Cila është RTP për lojërat e kazinosë Mr Green?

Teorikisht, lojërat në Mr Green Casino kanë një normë të lartë RTP. Ata shkojnë diku midis 94% dhe 97%. Lojërat drejtohen nga një gjenerues numrash të rastësishëm dhe ai shpërndahet në të gjitha lojërat e tyre për një periudhë më të gjatë kohore.

A mund të ruhen bastet në ruletë?

Ju mund të ruani bastet tuaja të preferuara duke vendosur aksionet tuaja në numrat tuaj të preferuar. Ju mund t'i kontrolloni bastet tuaja në 'ikonën e yllit' në lojë. Ju gjithashtu mund të modifikoni ose fshini një bast të caktuar.

Cilat janë lojërat e kazinosë live?

Lojërat e kazinosë drejtpërdrejt janë lojëra tavoline që transmetohen nga një studio, ose në disa raste nga një kazino me bazë tokësore. Çdo lojë ka një tregtar të drejtpërdrejtë me të cilin mund të bëni pyetje rreth rregullave dhe strategjive.

Ku mund t'i gjej rregullat për një lojë të caktuar?

Shumicën e kohës, ju mund t'i gjeni rregullat brenda vetë lojës. Disa lojëra nga ana tjetër nuk i kanë rregullat në dispozicion, kështu që për ato lojëra, mund t'i gjeni rregullat në këtë lidhje: https://www.mrgreen.com/game-rules

Si mund ta di që të gjitha lojërat janë krijuar rastësisht?

Mr Green është një kazino e vjetër që ka fituar besimin e klientëve të saj dhe ata tentojnë të sjellin të njëjtën drejtësi edhe në të ardhmen. Të gjitha lojërat e tyre përdorin një gjenerues numrash të rastësishëm i cili është krijuar për të gjeneruar sekuenca që nuk kanë asnjë model. Çdo rrotullim i ri është për vete dhe nuk ka të bëjë fare me atë të mëparshmin. Shumica e lojërave në kazino janë lojëra fati dhe ato ofrohen nga ofruesit e lojërave që u nënshtrohen rregulloreve nga mbajtësit tanë të licencës. Në seksionin e ndihmës të çdo loje, mund të gjeni RTP. Duhet të mbani mend se ky është një pagesë teorike që merr në konsideratë të gjithë lojtarët që përdorin të njëjtën lojë. Gjithashtu, "paqëndrueshmëria" është e ndryshme për secilën lojë, ndërsa ka disa lojëra që ofrojnë mundësi për fitore të mëdha, ka të tjera që paguajnë më shpesh, por pagesat janë në anën më të vogël.

Si mund ta gjej tabelën e drejtuesve të Reel Thrill?

Nëse nuk mund ta shihni tabelën e drejtuesve "në lojë", atëherë duhet të kontrolloni dy herë nëse keni zgjedhur në kazino`s Reel Thrills. Duhet të ketë një tabelë drejtuese statike në anën e djathtë kur luani në kompjuterin tuaj. Kur luani në pajisjen tuaj celulare, mund të klikoni në ikonën e trofeut.

Çfarë shpërblimesh mund të fitojë një lojtar me Reel Thrill?

Çdo ditë ka mijëra rrotullime falas në dispozicion për t'i rrëmbyer. Çdo Reel Thrill tregon se sa rrotullime falas mund të fitoni.

Si të regjistroheni për Reel Thrill?

Është shumë e lehtë të regjistrohesh për Reel Thrill. Thjesht duhet të klikoni 'Join Reel Thrill' në faqen Reel Thrill dhe do të shihni që butoni të ndryshojë në 'Play Reel Thrill'.
Pasi të jeni regjistruar me sukses, mund të filloni të rrotulloni rrotullat. Shuma që keni fituar gjatë 20 rrotullimeve tuaja të para pjesëtohet me shumën që keni vënë bast dhe shumëzohet me 20. Në këtë mënyrë ju fitoni pikët tuaja në tabelë.

Çfarë ofron Reel Thrills?

Reel Thrills janë turne slot ku mund të sfidoni lojtarët e tjerë për shpërblime të rrotullimeve falas. Ka turne çdo 15 minuta në Mr Green në lojëra të ndryshme slot, kështu që lidhuni dhe shijoni udhëtimin.

Çfarë duhet të bëni kur një lojë nuk po ngarkohet?

Shumicën e kohës kur keni vështirësi në hapjen e një loje, kjo është për shkak të shfletuesit tuaj. Ndiqni këto hapa të thjeshtë për të kontrolluar:

 • Sigurohuni që shfletuesi juaj të jetë i përditësuar. Nëse nuk është, duhet ta përditësoni.
 • Sigurohuni që shfletuesi juaj të jetë pastruar nga cache-ja e vjetër dhe cookies.
  Kur të keni provuar të gjitha gjërat e përmendura më sipër dhe problemi vazhdon, provoni me një shfletues tjetër. Nëse merrni një mesazh gabimi, duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe ata do të jenë në gjendje t'ju ndihmojnë.

Çfarë ndodh kur loja ndërpritet?

Nëse loja juaj është ndërprerë për ndonjë arsye, nuk ka nevojë për panik. Ju thjesht mund ta rihapni lojën dhe raundi do të lëshohet automatikisht. Duhet të keni parasysh vetëm një gjë, për të vazhduar të luani të njëjtën lojë, duhet ta rihapni lojën duke përdorur të njëjtën pajisje. Nëse keni luajtur në kompjuterin tuaj, duhet ta rihapni lojën në kompjuterin tuaj.

Nëse loja nuk lëshohet automatikisht, do t'ju duhet të pastroni cache-in dhe skedarët e skedarëve nga shfletuesi juaj përpara se të rihapni lojën.
Nëse raundi i lojës nuk ka filluar aty ku jeni përjashtuar, mund të jetë për shkak se loja ka përfunduar ose loja është ende e bllokuar. Në këtë rast, duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe t'u jepni atyre disa informacione:

 • Emri i lojës.
 • Data dhe ora e raundit të lojës.
 • Sa ishte basti juaj për rrotullimin e fundit?
 • Cili ishte bilanci juaj.
 • Në cilën pajisje e luan lojën?
  Çdo informacion tjetër përkatës që mund të mendoni.
  Mund të jetë e vështirë të mbani mend gjithçka ndonjëherë, por ne ju këshillojmë të përfshini sa më shumë detaje që të jetë e mundur në email dhe të prisni rezultatet e hetimit.

Pse lojërat po ngarkohen ngadalë?

Kur lojërat ngarkohen ngadalë, mund të ndodhin disa gjëra:

 • Lidhja juaj e internetit mund të ndërpritet. Nëse lidhja juaj është e keqe, lojërat do të jenë shumë të ngadalta ose mund të mos funksionojnë fare.
 • Duhet të përdorni Google Chrome ose Firefox për përvojën më të mirë dhe gjithmonë të siguroheni që shfletuesi juaj të jetë i përditësuar.
 • Fshini gjithmonë cache-in dhe skedarët e skedarëve cookie nga kompjuteri ose telefoni juaj.
  Nëse i dyfishoni TË VËRTETË të gjitha çështjet e përmendura më sipër dhe ende hasni probleme me ngarkimin e lojërave, mund të jetë se zoti Green po përjeton disa probleme teknike. Nëse është kështu, ata do ta zgjidhin çështjen sa më shpejt të jetë e mundur.
  Gjithmonë ka një artikull në krye të qendrës së ndihmës sa herë që z. Green ka probleme teknike, kështu që ju mund të kontrolloni dhe të shihni nëse ky është problemi. Dhe përsëri, ju jeni gjithmonë të mirëpritur të dërgoni një email ose të filloni një bisedë live me mbështetjen e klientit.

Nuk mund të krijoj një llogari të re sepse të dhënat e mia janë regjistruar tashmë?

As këtu nuk ka vend për panik. Ka të ngjarë që ju të jeni regjistruar tashmë në kazino, por keni harruar. Çdo person lejohet të ketë vetëm një llogari në Mr Green, kështu që nëse e keni tashmë një, ne ju këshillojmë ta përdorni. Në rast se keni harruar të dhënat tuaja të hyrjes, kazino me siguri mund t'ju ndihmojë. Dërgoni një email te mbështetja e klientit me informacionin e mëposhtëm:

 • Emri yt i plote
 • Data juaj e lindjes
 • Adresa juaj e shtëpisë
 • Numri juaj celular
  Pasi të marrin të dhënat tuaja, ata do të kërkojnë sistemin e tyre dhe do të jenë në gjendje t'ju ndihmojnë të gjeni llogarinë tuaj. Nëse jeni të sigurt se nuk keni krijuar kurrë një llogari, por të dhënat tuaja janë në bazën e të dhënave të kazinosë, atëherë duhet të kontaktoni kazinonë`s mbështetje 24-orëshe ndaj klientit dhe ata do të hetojnë më tej.

Nuk mund ta gjej vendin tim në listë?

Kur përpiqeni të regjistroheni për kazinonë Mr Green dhe nuk mund ta gjeni vendin tuaj në menunë rënëse, ka të ngjarë që të mos ju lejohet të luani në Mr Green. Kazinoja ndoshta nuk funksionon në rajonin tuaj për shkak të kërkesave për licencë ose ligjit kombëtar.

Sa kohë duhet që një llogari të verifikohet?

Kur regjistroheni për një llogari të re në kazinonë Mr Green, duhet të dërgoni dokumentet tuaja për verifikim. Procesi i verifikimit varet nga koha e marrjes së dokumenteve. Nëse dokumentet që keni dërguar nuk i kanë kaluar kualifikimet, do të kontaktoheni me email, kështu që mund të dërgoni kopje të reja sa më shpejt të jetë e mundur.

Pse është i nevojshëm procesi i verifikimit?

Çdo lojtar duhet të identifikohet në mënyrë që kazinoja të pajtohet me licencën e saj të lojërave. Kumari i të miturve është i paligjshëm, kështu që në këtë mënyrë ata i pengojnë fëmijët të përdorin faqen e tyre. Për këtë arsye, kazino ka nevojë për ndihmën tuaj për t'ju identifikuar duke ju kërkuar të jepni disa forma identifikimi.

Çfarë ndodh nëse marr një kartë të re krediti?

Ju mund të shtoni kartën tuaj të re shumë lehtë. Ju duhet të shkoni te opsioni Depozita dhe të klikoni në butonin 'Ndrysho'. Në rast se keni një gabim që shfaqet në këtë seksion, mund të jetë për shkak se keni shumë karta të regjistruara. Ju duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit në atë rast në mënyrë që ata të mund ta zgjidhin problemin tuaj.

A mund ta ndryshoj mënyrën time të depozitimit?

Është shumë e thjeshtë të ndryshosh mënyrën e depozitimit. Duhet të klikoni në 'Depozitim' dhe do të shihni mënyrën e parazgjedhur të pagesës dhe do të kërkoni opsionin 'Ndrysho' ku mund të gjeni mënyrën tuaj të dëshiruar.

A mund të fshij një kartë krediti të ruajtur?

Nëse dëshironi të fshini një kartë ekzistuese në llogarinë tuaj, klikoni në 'Depozitim' dhe gjeni butonin 'Ndrysho'. Kur klikoni mbi butonin do të shfaqet një simbol i vogël i stilolapsit dhe thjesht klikoni në kartën që dëshironi të hiqni dhe zgjidhni Fshij.

Çfarë është vërtetimi i fortë i klientit?

Autentifikimi i fortë i klientit ose SCA është një kërkesë e re rregullatore evropiane që ndihmon në identifikimin e mashtrimit dhe i bën pagesat në internet më të sigurta. Programi shton një shtresë tjetër mbrojtjeje për lojtarët dhe ata do të duhet të përdorin një kod, fjalëkalim, gjurmë gishtash, njohje të fytyrës ose skanim të irisit. Kjo nuk do të ketë pothuajse asnjë efekt në rrjedhën tuaj të tërheqjes, por do të ndikojë në rrjedhën tuaj të depozitave. Cila do të varet rrjedha juaj SCA nga banka që po përdorni. Mund të jetë në formën e një tokeni që ju dërgohet me mesazh me tekst ose me njohjen e fytyrës. Nëse dëshironi të zbuloni se çfarë do të përdorë banka juaj, duhet të kontaktoni drejtpërdrejt bankën.
Informacioni juaj personal duhet të përditësohet gjithmonë si në llogarinë tuaj Mr Green ashtu edhe në llogarinë tuaj bankare. Sa herë që hasni disa probleme, ju këshillojmë të kontaktoni bankën tuaj për ndihmë.

Çfarë është 3D-Secure?

3D Secure është një funksion sigurie që mbron kartën tuaj të kreditit ose debitit kur e përdorni në internet. Ky është disi si një 'kodi pin' i dytë ku duhet të bëhet një tjetër konfirmim pasi të jetë futur kodi CCV/CVV.

A mund të përdor mënyrën e pagesës së dikujt tjetër?

Të gjitha mënyrat e pagesës që përdorni në llogarinë tuaj të luajtësit duhet të jenë tuajat. Nuk mund të përdorësh mënyra pagese që janë të regjistruara në emër të një personi tjetër.

Pse z. Green ka nevojë për informacionin tim personal?

Z. Green është një kazino i njohur në internet dhe kjo ndodh sepse ato përputhen me të gjitha kërkesat e licencimit, si dhe të gjitha udhëzimet dhe ligjet, si dhe rregulloret e panumërta të autoriteteve të ndryshme. Z. Green merr të gjitha hapat për t'u siguruar që bixhozi është i sigurt dhe nuk përdoret për aktivitete kriminale si pastrimi i parave për shembull.
Për këtë arsye, ata janë të detyruar të kërkojnë dokumente të ndryshme duke përfshirë edhe vërtetimin e të ardhurave. Kazinotë që nuk kërkojnë ato dokumente mund të presin dënime të larta nga autoritetet dhe madje mund të humbasin licencën e tyre. Nëse nuk jepni prova të të ardhurave tuaja, zoti Green nuk do të jetë në gjendje t'ju ofrojë produktet e tij.

A duhet të paguaj tarifat kur bëj një depozitë?

Z. Green nuk ngarkon tarifa për depozitat me vetëm një përjashtim, që është kur përdorni kartat Paysafe, depozita juaj i nënshtrohet një tarife prej 3,9%.

Çfarë ndodh kur depozita ime dështoi, por fondet janë marrë nga llogaria ime?

Këtu nuk ka vend për panik. Kjo mund të jetë për shkak se fondet tuaja mbaheshin në një gjendje të para-autorizuar. Kjo do të thotë se ato do të shfaqen në llogarinë tuaj brenda disa minutash ose do të kthehen te ofruesi i pagesës.

Këto lloj çështjesh ndodhin herë pas here dhe zakonisht zgjidhen brenda 24 orëve. Në rast se jeni ende duke u përballur me probleme, mund të kontaktoni mbështetjen e klientit duke treguar deklaratën tuaj bankare si dëshmi se paratë janë larguar nga llogaria juaj.

Si të bëni një tërheqje?

Është shumë e lehtë të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja në Mr Green.
Fillimisht duhet të identifikohesh në llogarinë tënde, më pas të gjesh 'Tërheqje' në listën e menysë. Zgjidhni mënyrën tuaj të pagesës, e cila duhet të jetë gjithmonë e njëjtë me mënyrën që keni përdorur për depozitimin. Futni shumën që dëshironi të tërhiqni dhe konfirmoni tërheqjen tuaj.

Ekipi i Pagesave do të shqyrtojë kërkesën tuaj sa më shpejt të jetë e mundur. Ndonjëherë mund të duhen deri në 5 ditë përpara se fondet të arrijnë në llogarinë tuaj dhe gjithçka varet nga mënyra e tërheqjes që po përdorni. Nëse keni nevojë të verifikoni llogarinë tuaj, do të mund të kërkoni një tërheqje pasi të përfundojë procesi i verifikimit të llogarisë.

A mund ta anuloj tërheqjen time?

Kur kontrolloni historinë tuaj të transaksioneve dhe nëse shihni se tërheqja juaj është ende në pritje, atëherë mund ta anuloni tërheqjen tuaj. Duhet të klikoni në butonin Depozitë dhe do të merrni një mesazh pop-up ku mund të anuloni tërheqjen tuaj.

A ka z. Green një shumë minimale tërheqjeje?

Po, shuma minimale që mund të tërhiqni është 30 dollarë.

Kanë kaluar 5 ditë dhe ende nuk i kam marrë fitimet. Cfare duhet te bej?

Nëse kjo ndodh, ju duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit për të zgjidhur rastin. Ju duhet të dërgoni një kopje të deklaratës bankare që nga koha kur është kërkuar tërheqja. Ju don`Nuk duhet të shqetësoheni sepse kazinoja mund të gjurmojë ende paratë tuaja. Të gjitha transaksionet përpunohen vetëm gjatë ditëve të punës, kështu që nuk duhet të llogaritni fundjavat dhe festat publike. Vetëm për hir të argumentit, ne do t'ju tregojmë disa shembuj:

 • Nëse bëni një tërheqje të dielën, koha e parë e përpunimit do të jetë të hënën.
 • Nëse bëni një tërheqje të enjten, e hëna do të ishte vetëm dita e dytë e përpunimit.

Çfarë përfaqëson IBAN?

Kur bëni një tërheqje përmes transfertës bankare, duhet të përfshini IBAN dhe SWIFT/BIC. IBAN është shkurtim i numrit ndërkombëtar të llogarisë bankare dhe ju nevojitet kur transferoni fonde nga një bankë e huaj. Mund të kontaktoni bankën tuaj dhe ajo do t'ju ndihmojë me numrin tuaj IBAN.

Çfarë përfaqëson SWIFT?

SWIFT është një kod për bankën tuaj specifike, ju nevojitet ky numër në mënyrë që të siguroheni që transaksioni juaj të transferohet në bankën e duhur. Ju mund ta gjeni këtë numër nëse keni banking online, ose mund të kontaktoni direkt bankën tuaj.

Kur do të miratohet tërheqja ime?

Procesi i tërheqjes mund të ndryshojë në varësi të mënyrës së pagesës dhe statusit të llogarisë suaj. Ekipi i Pagesave në kazino punon 7 ditë në javë, kështu që zakonisht përpunimi është shumë i shkurtër. Pasi tërheqja juaj të jetë miratuar, mund të duhen 3-5 ditë pune përpara se paratë të arrijnë në llogarinë tuaj personale.
Në rast se tërheqja është në pritje për një periudhë më të gjatë kohore, atëherë duhet të kontrolloni dy herë disa gjëra, si për shembull nëse llogaria juaj duhet të verifikohet. Nëse po, atëherë njerëzit nga kazino do t'ju udhëheqin gjatë procesit.

Vazhdoj të lexoj "Ju po largoheni nga juridiksioni maltez" kur ngarkoj disa lojëra. Çfarë do të thotë?

Kjo do të thotë që loja që po përpiqeni të luani nuk ka të njëjtën kërkesë për licencë si lojërat e tjera dhe është jashtë Maltës.

A mund të bëj një ankesë zyrtare?

Z. Green kujdeset për klientët e tyre dhe ata bëjnë gjithçka që është në fuqinë e tyre për ta bërë përvojën e tyre të këndshme. Por herë pas here ka klientë që janë të pakënaqur me disa gjëra, si cilësia e një produkti në vetvete. Ju jeni në gjendje të ngrini një ankesë zyrtare përmes bisedës live, emailit ose telefonit. Ju duhet të përfshini emrin tuaj të plotë, datën e lindjes, adresën e shtëpisë, emailin dhe numrin e telefonit në të.

Ju duhet të përfshini të gjitha informacionet përkatëse në ankesën tuaj dhe ta dërgoni me email në kazino. Ju mund të përdorni forma të tjera për të kontaktuar kazinonë, por ata preferojnë të kenë të gjitha informacionet përkatëse në formë të shkruar në mënyrë që t'ju ndihmojnë sa më shpejt të jetë e mundur. Brenda 24 orëve do të merrni një email që kazinoja ka marrë ankesën tuaj dhe ata do ta shqyrtojnë atë dhe mund të duhen jo më shumë se 8 javë për të marrë një përgjigje.
Nëse ankesa juaj nuk është zgjidhur për 8 javë, ju mund ta paraqisni mosmarrëveshjen tuaj pa pagesë tek një zgjidhje e pavarur e mosmarrëveshjeve nga palët e treta.
Ju mund ta ngrini mosmarrëveshjen tuaj këtu:
https://ecogra.org/ata/policies_procedures.php
https://www.ecogra.org/srs/dispute.php

A pranohen lojtarë nga e gjithë bota në Mr Green?

Për shkak të kufizimeve të licencës, Mr Green nuk është i disponueshëm kudo. Kur përpiqeni të regjistroheni në kazino dhe nuk mund ta gjeni vendin tuaj, atëherë lojtarët nga vendi juaj nuk lejohen të luajnë lojërat në kazino.

Mendoj se kaloj shumë kohë duke luajtur bixhoz. Cfare duhet te bej?

Nëse besoni se jeni duke luajtur më shumë seç duhet, atëherë është koha që të bëni një pushim. Ka një sërë kufijsh lojërash që mund t'i përdorni për të mbajtur shënim se sa depozitoni. Ekziston një mjet i disponueshëm tek Mr Green i quajtur 'të pushoni' ku mund të vendosni një kufi dhe gjatë asaj periudhe nuk do të jeni në gjendje të hyni në llogarinë tuaj.

A mund ta ndryshoj limitin tim të lojërave?

Ju mund të ndryshoni ose hiqni kufirin tuaj të lojërave në çdo kohë.
Kufiri i depozitave - ky mjet do t'ju ndihmojë të depozitoni paratë që mund të përballoni. Pasi të keni arritur kufirin, nuk do të jeni në gjendje të bëni një depozitë për ditën, javën ose muajin.
Kufiri i humbjes – ky mjet kontrollon sasinë e parave që humbisni dhe me ndihmën e tij, nuk do të humbni kurrë më shumë para se sa prisni.

A mund t'i ndryshoj kufijtë e mi?

Ju do të gjeni një listë të limiteve në menunë e kazinosë. Hapni atë që dëshironi të ndryshoni dhe futni një shumë me të cilën ndiheni rehat. Ju mund të ulni një kufi dhe ky ndryshim do të hyjë në fuqi menjëherë. Kur dëshironi të rrisni një kufi, do t'ju duhet të konfirmoni ndryshimin pas 24 orësh. Ju gjithashtu mund të hiqni një kufi. Kjo kërkesë duhet të konfirmohet pas 24 orësh.

Si funksionon Kontrolli i Aktivitetit?

Bixhozi është kaq argëtues, veçanërisht kur jeni duke fituar, kështu që koha mund të fluturojë pa e vënë re atë. Mund të vendosni një kujtesë për çdo 5, 30, 60 ose 120 minuta. Të gjitha ndryshimet në Kontrollin e Aktivitetit do të jenë të menjëhershme dhe nuk kërkojnë një periudhë ftohjeje.

A ka një program shpërblimi për besnikërinë?

Z. Green ofron shpërblime besnikërie për lojtarët e tyre në formën e bonuseve, rrotullimeve falas dhe promovimeve, vetëm për të përmendur disa. Çdo lojtar fiton shpërblime besnikërie bazuar në lojën e tyre individuale.

Cilët ofrues softuerësh fuqizojnë lojërat Mr Green?

Tek Mr Green mund të gjeni disa nga lojërat më interesante falë faktit se ato përdorin disa nga ofruesit më të mirë të softuerit:

 • Betsoft
 • Microgaming
 • Playtech
 • Luaj'OJQ
 • NetEnt
 • Genesis Gaming
 • Playson
 • Leander
 • NYX
 • Yggdrasil
 • Odobo
 • IGT

##A ka ndonjë aplikacion për lojëra celulare?
Mund të hyni në kazino direkt nga shfletuesi juaj dhe të luani mbi 80 lojëra të njohura. Përdoruesit e Android dhe iOS mund të shkarkojnë gjithashtu aplikacionin celular dhe të kenë akses të plotë në kazino.

A është e mundur që lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë të rregullohen?

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë ndodhin para syve tuaj. Ju mund të shihni gjithçka që po ndodh vetë, si përzierja dhe shpërndarja e letrave ose rrotullimi i timonit, kështu që është e pamundur t'i rregulloni ato.

A duhet ta shkarkoj softuerin?

Ju nuk keni nevojë të shkarkoni softuerin për të luajtur lojërat në Mr Green. Ato ofrojnë një opsion të luajtjes së menjëhershme që ju lejon të luani lojërat në shfletuesin tuaj, madje edhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

A mund të provoj lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë falas?

Mund të provoni pothuajse të gjitha lojërat në kazino falas për të parë se si funksionon loja përpara se të filloni të luani për para të vërteta. Përjashtimi i vetëm janë lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë, sepse nuk ka kuptim të kesh një tregtar që drejton një tavolinë që nuk fiton para.

Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush
2023-08-01

Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush

I themeluar në vitin 2008, Mr Green është ndër markat më të respektuara të kazinove online në Evropë. Kazinoja është e njohur për gamën e saj të gjerë të lojërave, duke përfshirë jackpote të shumta progresive. Kjo kazino me shumë çmime ka gjithashtu disa bonuse dhe promovime për lojtarët e rinj dhe besnikë.