Mr Green Rishikimi 2024 - Deposits

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus 1200 $ + 200 rrotullime falas
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Mr Green is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Si të bëni një depozitë në Mr Green?

Përpara se të bëni një depozitë në Mr Green, duhet të krijoni një llogari. Pasi të keni mbaruar me krijimin dhe verifikimin e llogarisë tuaj, mund të klikoni mbi bilancin dhe të ndiqni këto hapa të thjeshtë:

 1. Së pari ju duhet të zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës nga ato që janë të listuara.
 2. Futni shumën që dëshironi të depozitoni.
 3. Klikoni "Depozitoni në llogarinë time"

Z. Green nuk ngarkon tarifa për depozitat, me përjashtim të kartave paysafe, të cilat i nënshtrohen një tarife prej 3.9%. Në rast se hasni ndonjë problem gjatë bërjes së një depozite, mund të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe ata do të zgjidhin problemin tuaj ose do t'ju udhëheqin gjatë procesit. Këto janë metodat e mëposhtme të depozitimit që mund të përdorni:

 • Kartë krediti ose debiti
 • Skrill
 • Neteller
 • PayPal
 • Tela bankare
 • Paysafecard
 • Me besim
 • Entropay
 • Klikoni dhe Blini
 • Kodi i bonusit të depozitës

Në z. Green ju donNuk duhen kode bonus për të zhbllokuar lojërat. Kazinoja ofron oferta të ndryshme bonusesh depozitash që e bëjnë z. Green të dallohet në turmë. Për të aktivizuar bonusin e mirëseardhjes, duhet të bëni një depozitë prej të paktën 20 $. Bonusi i mirëseardhjes është 100% dhe ju mund të keni një kapital fillestar prej $200.

Lojtarët nga e gjithë bota, përveç lojtarëve nga Kanadaja ose Polonia, do të marrin 200 rrotullime falas pasi të bëjnë depozitën e tyre të parë. Në fillim do të merrni 100 rrotullime falas për të luajtur në slotin Starburst, dhe më vonë do të merrni pjesën tjetër të rrotullimeve falas brenda 20 ditëve. Kjo do të thotë 5 rrotullime falas çdo ditë.

Depozitat në Paypal

Paypal është një nga kuletat elektronike më të njohura të përdorura në të gjithë botën. Kjo metodë ka shumë përparësi ndaj transfertës bankare pasi është më e shpejtë, nuk ka tarifa transferimi dhe ofron depozitim të menjëhershëm.

Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush
2023-08-01

Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush

I themeluar në vitin 2008, Mr Green është ndër markat më të respektuara të kazinove online në Evropë. Kazinoja është e njohur për gamën e saj të gjerë të lojërave, duke përfshirë jackpote të shumta progresive. Kjo kazino me shumë çmime ka gjithashtu disa bonuse dhe promovime për lojtarët e rinj dhe besnikë.