Mr Green - Bonuses

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Bonuses

Paratë e bonusit që merrni nga z. Green janë vetëm një shans i dytë për ju. E shihni, ata kanë vendosur një sistem bonusesh që funksionon në favorin tuaj. Kur bëni një depozitë dhe merrni një bonus, ju gjithmonë luani me paratë tuaja së pari. Nëse fitoni, mund të bëni një tërheqje pa pasur nevojë të plotësoni ndonjë kërkesë për bast. Por nëse jeni i pafat dhe humbni paratë tuaja, mirë në atë rast mund të luani me paratë e bonusit. Kështu funksionojnë si një shans i dytë për ju.

Bonuset

Bonusi i besnikërisë

Mr Green është një kazino e njohur për faktin se ofron bonuse tërheqëse për klientët besnikë. nuk kaNuk është një bonus zyrtar besnikërie, por lojtarët përfitojnë nga një sërë veprimesh të ndryshme. Ato ofrojnë një program që quhet Ashensori i Gjelbër dhe ju mund të fitoni pikë kur luani për para të vërteta, duke marrë pjesë në turne dhe ndonjëherë edhe për t'u identifikuar. Çdo javë ka një short javor që shpërblen lojtarët e zgjedhur rastësisht për të marrë bonus shtesë besnikërie. Vetëkuptohet që sapo të bashkoheni në këtë klub ekskluziv, do të merrni dhurata të tjera speciale si tërheqje më të shpejta, bonuse ekskluzive dhe kthime mujore të parave, vetëm për të përmendur disa.

Programi i besnikërisë

Programi i besnikërisë në Mr Green quhet 'Klubi i Gjelbër'. Programi përfshin një sërë sfidash në të cilat ju mund të merrni pjesë për të marrë shpërblime. Sa herë që përfundoni një sfidë, do të merrni një distinktiv kolektiv. Herë pas here mund të ofrohen edhe sfida surprizë. Në disa sfida, rrotullimet e bonusit mund të llogariten për përmbushjen e sfidës dhe në sfida të tjera mund të vihen bast vetëm para të vërteta. Kini kujdes sepse disa bonuse mund të kenë kërkesa për bast dhe në varësi të shpërblimit që zgjidhni, mund të zbatohen kushte shtesë.

Monedha smeraldi

Monedhat Emerald mund të shkëmbehen në Emerald Butique dhe për to zakonisht merrni rrotullime bonus, por herë pas here mund të ofrohen disa shpërblime shtesë. Kazinoja rezervon të drejtën të mbyllë butikun herë pas here ose të caktojë datat e skadencës për marrjen e monedhave smerald.

Nga ana tjetër, trofetë mund të shkëmbehen në dhomën e trofeve. Ti mundeshMos blini monedha smeraldi me para dhe pasi t'i merrni, keni 18 muaj kohë për t'i shkëmbyer.

Bonusi i ringarkimit

Për çdo klient ekzistues, Z. Green jep mundësinë për të kërkuar një bonus kur të bëjnë depozitën e tyre të radhës. Kështu, për shembull, nëse rifreskoni 50 dollarë, kazinoja mund t'ju japë 50 dollarë të tjera për të luajtur. Vetëm mos harroni se sa herë që merrni para bonus nga kazino ato vijnë me disa kërkesa për bast. Për shembull, nëse kërkesat janë 3 herë dhe ju keni marrë 30 dollarë, atëherë duhet të vini bast 90 dollarë përpara se të bëni një tërheqje.

Bonusi i ndeshjes

Mr Green ofron 100% bonus ndeshjeje për çdo lojtar të ri. Ju duhet të bëni një depozitë prej $20 ose më shumë për t'u kualifikuar për bonusin. Ky bonus është i disponueshëm vetëm për anëtarët e rinj të regjistruar dhe mund të kërkohet vetëm një herë për person ose për llogari. Kur të bëni depozitën tuaj të parë, duhet të zgjidhni 'Bonusi i mirëseardhjes në kazino LIVE'. Shuma maksimale që mund të merrni në paratë e bonusit është 100 dollarë. Nëse depozita juaj e parë është më e lartë se $100, ju do të jeni në gjendje të kërkoni vetëm bonusin maksimal prej $100. Bonusi ka kërkesa për bast prej 35x.

Bonus i lartë rul

Rrotulluesit e lartë janë lojtarë që pëlqejnë të vendosin baste shpesh dhe zakonisht në sasi të mëdha. Pra, nëse do të shpenzoni shumë para duke luajtur lojën tuaj të preferuar, atëherë pse të mos shpërbleheni edhe për këtë. Rrotulluesit e lartë mund të bashkohen me programin e besnikërisë me rul të lartë dhe të përfitojnë nga të gjitha përfitimet që programi ka për të ofruar.

Bonusi i regjistrimit

Oferta e regjistrimit nga Mr Green është specifike për vendndodhjen. Kjo do të thotë se shuma që do të merrni varet nga vendndodhja ku jetoni. Ky nuk është rasti me kazinotë e tjera duhet të themi.

Çdo lojtar i ri merr nga 10 deri në 30 rrotullime falas pas regjistrimit.

  • Lojtarët nga MB marrin 20 rrotullime falas në slotin Online Mr Green Moonlight
  • Lojtarët nga Holanda, Finlanda dhe Republika Çeke marrin 20 rrotullime falas në slotin Online Starburst.
  • Lojtarët nga Suedia marrin 20 rrotullime falas në slotin Lights Online.
  • Lojtarët nga Italia marrin 50 rrotullime falas në Starburst. Kjo është faza e parë e bonusit dhe nuk kërkon asnjë depozitë. Faza e dytë vjen kur bëni një depozitë prej të paktën 20 dollarë. Ju mund të merrni 100% bonus ndeshje deri në 100 dollarë. Për më tepër, lojtarët nga e gjithë bota, përveç nga Italia, do të marrin 100 rrotullime falas në lojën "Mr Green: Moonlight Online Slot". Por kjo nuk është e gjitha kur bëhet fjalë për rrotullime falas. Do të merrni gjithashtu 5 rrotullime falas çdo ditë për 20 ditë, që në total janë 100 rrotullime të tjera falas. Z. Green u dërgon lojtarëve misione ditore me email dhe pasi ata të përfundojnë këto misione ata marrin bonuse dhe rrotullime falas. Lojtarët mund të përfundojnë me 220 rrotullime shtesë falas, që do të thotë se në total lojtarët marrin 440 rrotullime falas. Kjo është padyshim një ofertë që duhetNuk kaloni pasi ju afron të arrini një jackpot pa shpenzuar shumë nga paratë tuaja. Duke parë gjithçka që ka për të ofruar kazinoja, mund të themi se nuk keni asgjë për të humbur, kështu që duhet të regjistroheni në kazino sa më shpejt që të mundeni.

Avantazhi i parave të bonusit

Është e vërtetë që çdo para bonus vjen me vargje të bashkangjitura, por ka kaq shumë përparësi në të, kështu që ju mund të anashkaloni lehtësisht kërkesat e bastit. Shikoni paratë e bonusit si para falas që mund t'i përdorni për të luajtur. Kur luani një lojë në një kazino, ideja është të krijoni një bankroll, kështu që nëse mund ta bëni këtë pa shpenzuar shumë para, patjetër që po përdorni strategjinë e duhur. Pra, kur merrni bonusin Mr Green ju po dyfishoni paratë tuaja duke rritur kështu shanset tuaja për të fituar. Slots janë një nga lojërat më emocionuese në çdo kazino dhe ato ofrojnë mënyrën më të shpejtë për të fituar të mëdha nga një investim i vogël. Mos harroni se ka edhe rrotullime falas. Pra, ju mund të dyfishoni mundësinë tuaj për të fituar dhe në të njëjtën kohë të fitoni dy herë më shumë. Ju keni mundësinë të mos merrni bonusin, dhe kjo është padyshim zgjedhja juaj. Por në këtë mënyrë jo vetëm që do të humbni paratë e bonusit, por do të humbni edhe rrotullimet falas. Mos harroni se ju mund të kërkoni bonusin e mirëseardhjes vetëm një herë. Pra, është të mendosh zgjuar të bësh një depozitë prej të paktën 100 dollarësh në mënyrë që të mund të marrësh edhe shumën maksimale të bonusit prej 100 dollarësh. Ju mund të bëni depozitë më të lartë, por shuma maksimale e parave të bonusit do të jetë ende 100 dollarë.

Bonus pa depozitë

Industria e kazinove është shumë konkurruese, kështu që për këtë arsye ju do të merrni një lloj bonusi që nuk e bënNuk kërkon që ju të bëni një depozitë. Thjesht duhet të hyni në llogarinë tuaj dhe të kërkoni bonusin.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Siç thamë më parë kur kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes, së pari luani me paratë tuaja dhe më pas me paratë e bonusit. Nëse fitoni ndërkohë që jeni duke luajtur me paratë tuaja, atëherë jeni i lirë të kërkoni një tërheqje. Në rast se fati nuk është në anën tuaj dhe ju humbni paratë që keni depozituar, atëherë do të vazhdoni të luani me paratë tuaja bonus. Paratë e bonusit janë të lidhura me kërkesat e bastit 35 herë. Nëse keni para bonus prej 100$, atëherë do t'ju duhet të vendosni bast 3500$ (100x35=3500$) përpara se të bëni një tërheqje. Kur dëshironi të kontrolloni se sa para të gatshme ose bonus ju kanë mbetur, mund të shkoni në seksionin e llogarisë tuaj dhe të zgjidhni 'Bonus aktiv'.

Kërkesat e bastit

Kur luani me paratë e bonusit, gjithmonë keni kërkesa për bast të lidhura me bonusin. Në Mr Green ata kanë kërkesa për baste prej 35 herë. Nëse arrini të përmbushni kërkesat e basteve, atëherë të gjitha fitimet e mundshme do të konvertohen në para reale.

Shembull

Për hir të argumentit, le të themi se keni bërë një depozitë prej $50. Ju do të merrni 50 dollarë të tjera në para bonus. Kjo do të thotë që në total do të keni 100 dollarë në bilancin tuaj për të provuar disa lojëra sipas zgjedhjes suaj. Në momentin që filloni të luani, do të përdorni paratë tuaja në para, që do të thotë se do të luani me 50 dollarët tuaj. Nëse humbisni paratë tuaja, do të vazhdoni të luani me paratë e bonusit, të cilat janë të lidhura me kërkesat e bastit. Ju duhet të vini bast paratë tuaja të bonusit 35 herë, në këtë rast do t'ju duhet të vendosni bast 1750 dollarë (50x35=1750) përpara se të bëni një tërheqje.

Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (6)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Baccarat
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino HoldemKeno
Kriketi
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMA
Motorsport
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportive
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (45)
Argjentina
Austria
Brazili
Côte d'Ivoire
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Gjibraltari
Guajana
Guatemala
Holanda
Honduras
Irlanda
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Letonia
Lituania
Luksemburgu
Mali i Zi
Malta
MaqedoniaMbretëria e Bashkuar
Mianmar
Moldavia
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
San Marino
Serbia
Shqipëria
Sllovakia
Sllovenia
Suedia
Surinami
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (25)