Microgaming

October 18, 2020

Publikimet e reja të Microgaming [tetor 2020]

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Microgaming është një nga më të mëdhenjtë nëse jo më i madhi lojë onlineofruesit e bazuar në rrjetet e tyre dhe numrin e ofruesve të lojërave të tyre që po i vendosin lojërat e tyre me ta. Çdo muaj, ata gjithmonë dalin me lëshime të reja të lojërave ose drejtpërdrejt nga ata ose përmes partnerëve të tyre.

Publikimet e reja të Microgaming [tetor 2020]

Përveç slotit progresiv me temë safari dhe një gjuetie të markës në xhungël, Microgaming ka njoftuar grupin e saj të lojërave të tetorit, i cili sheh një shumëllojshmëri të madhe lojërash nga gamën e saj në rritje të shpejtë të studiove të pavarura të zhvillimit të lojërave, gati për të dalë në treg.

6 tetor:

Slingshot Studios', më 6 tetor, ka njoftuar se African Legends është pjesë e lojës fitimprurëse progresive të jackpot-it në rrjetin e koleksioneve të Isle of Man me 243 linja pagese, ajo gjithashtu vjen së bashku me gjurmët e egra të shpërthimeve. Slingshot Studios ka 244 linja pagese. Mekanizmi Spinning Reels i lojës jackpot, i vendosur kundër fushave spektakolare afrikane, sheh simbolet e gurit që shpërthejnë ndërsa krijesa të frikshme të bëra prej guri përplasen mbi bobinat, duke kulmuar në Wild Blast duke bërë disa kombinime fituese të imagjinueshme nga një rrotullim i vetëm.

Përfshihet gjithashtu jackpoti emocionues Wow Major, i cili është i dyti pas klasës më të lartë të çmimit të parë progresiv WowPot të Microgaming. 0 Sloti i ridizajnuar i jackpot-it ka paguar tashmë mbi 16,000,000 EUR.

13 tetor:

Zhvillimi tjetër është Just ForThe Win's Western Gold, i cili u lançua më 13 tetor, me sukses të madh. Vetëm për The Win's Western Gold. Lojtarët mund të marrin pjesë në këtë turne në perëndim të egër dhe do të gjejnë një lojë me paqëndrueshmëri të lartë 40 linja pagese të mbushura me kuaj, egërsi të arta dhe një sfidë shtesë që kafshon gozhdën me mundësinë për fitore të pabesueshme.

Shtatë shenja kyçe, të tilla si një kapele sherifi, një kamxhik, krahë të kryqëzuar, disa çizme kaubojsh, një shufër argjendi, shufra të dyfishta argjendi, shufra të trefishta argjendi dhe shtata të trefishta argjendi, janë renditur këtu. Është shenja e artë w që zëvendëson të gjitha simbolet e përshkruara deri më tani duke i ndihmuar lojtarët të përsosur kombinime fituese. Emblema e Sherifit është një Scatter, tre prej të cilave shkaktojnë tre rrotullime falas në tre foletë kryesore. Shpërndarjet mblidhen gjatë rrotullimeve falas. Mund të rivendosni modalitetin e rrotullimeve falas nëse keni mjaft nga këto dispersione.

15 tetor:

Në 15 tetorin e ardhshëm, një titull tjetër unik, 777 Royal Wheel, do t'i shtohet rrjetit Microgaming nga Pulse 8 Studios. 5x3 e mahnitshme, klasike kazino online-lloj slot Ai përmban rrotullime dhe një bosht të egër, të aktivizuar rastësisht, që mund të shumëzohet deri në 24 herë më shumë. Ka simbole të rregullta me një shirit të vetëm, shirita të dyfishtë, pesë simbole për letra me ngjyra të ndryshme, tre shtatë, një shtatë të kuqe dhe dy shtatë të kuqe. Ka dy simbole.

20 tetor:

Tarzan dhe Jewels of Opar, bazuar në librin e njohur të Edgar Rice Burroughs të vitit 1918, do të lansohej më 20 tetor, ky është një slot i markës i krijuar për aventura nga Gameburger Studios, një degë e Microgaming. Në vijim të slotit klasik Microgaming Tarzan, loja me paqëndrueshmëri të lartë i sheh lojtarët që udhëtojnë drejt Opar-it të humbur në një kërkim për gëzime dhe burime të vlefshme në rrjetin me 5 rrota me 20 linja pagese.

Xhekpotet e shpërndara hakmarrëse të lojës janë veçori që kanë bërë të mundur fitimin deri në 5000 herë të bastit tuaj. Ndërkohë, rrota magjike e rrotullimit shtesë të Priestess La do të bëjë deri në 30 raunde shtesë në dhjetë herë për të fituar fitore epike!

27 tetor:

Kjo paqëndrueshmëri e lartë slot , Wanted Outlaws, do të jetë lehtësisht i aksesueshëm nga All41studios më 27 tetor 2020. Loja 5x5 bobbin është titulli i dytë i Nobleways mekanike të krijuar nga vetë studioja. Ky është një udhëtim në rrugën perëndimore të një qyteti në kufi në një lojë që siguron 3125 mënyra për të fituar stimuj në para deri në 200 herë më shumë se shuma totale që keni vënë bast në të gjitha rrotullimet dhe çmimet përmes posterave specialë të kërkuar.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
ThunderPick
Bonus 2000 dollarë

Të rejat e fundit

Molla e mosmarrëveshjes: Kontrollet e përballueshmërisë në Mbretërinë e Bashkuar nxisin tenxheren në sektorin e lojërave të fatit
2024-05-03

Molla e mosmarrëveshjes: Kontrollet e përballueshmërisë në Mbretërinë e Bashkuar nxisin tenxheren në sektorin e lojërave të fatit

Lajme