Microgaming

December 31, 2020

Dhjetor Lajmet nga Microgaming

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Microgaming është pa dyshim plotësisht gati për të argëtuar lojtarët në internet gjatë kësaj periudhe festive. Shtimi i më shumë lojërave në platformën e tyre të përmbajtjes është një tregues për adhuruesit e lojërave argëtuese që do të kënaqen gjatë kësaj periudhe. Më shumë njerëz do të kalojnë kohë në shtëpi dhe me lojërat online nga Microgaming, ata kanë një shok të denjë.

Dhjetor Lajmet nga Microgaming

Zhvilluesi gjigant i lojërave në internet Microgaming është vendosur të lëshojë tre lojëra të reja këtë muaj. Kompania kryesore e lojërave do të shtojë tre lojëra të reja në përmbajtjen e platformës së saj këtë dhjetor. Tre lojërat e reja janë ekskluzive për Microgaming këtë muaj pasi ato vazhdojnë të emocionojnë lojtarët.

Tre lojërat e reja janë Hold'Em Poker, Silverback Multiplier Mountain dhe Assassin Moon. Këto lojëra të reja fantastike do të jenë të disponueshme për klientët e Microgaming nga java e dytë e dhjetorit. Tërbimet rreth shpalljes së lojërave të reja tregojnë qëllimin e Microgaming për të vazhduar zhvillimin e tyre lojërat më të mira në internet përreth.

Hold'Em Poker

Hold'Em Poker është loja më e fundit ekskluzive dhe inovative e pokerit nga Microgaming. Ai do t'u ofrojë lojtarëve të kazinosë një përvojë të lojërave në internet kur të dalë këtë dhjetor. Hold'Em Poker është plotësisht i optimizuar për celular dhe angazhimi i lojtarëve në internet.

Karakteristikat e Hold'Em Poker

Hold'Em Poker është loja më e fundit me ritme të shpejta dhe ka një turne 5 € buy-in Sit and Go me një mekanik me rrota me çmime të rastësishme. Ajo vjen gjithashtu me një Jackpot progresiv që ka një vlerë prej 25,000 €. Aftësia e lojës së re për të rrotulluar në portret dhe peizazh e bën atë një gëzim për lojtarët celularë. Hold'Em Poker është një lojë unike që apelon për të dy lojtarët e pokerit dhe kazinosë në internet.

Mali shumëzues i shpinës së argjendtë

Silverback Multiplier Mountain do të debutojë më 15 dhjetor si pjesë e tre lojërave të reja për të emocionuar lojtarët. Lojtarët në Silverback Multiplier Mountain do të shkojnë në kërkim të gorillas së turpshme por të fuqishme në lojën e re. Mali Silverback Multiplier është po aq i paqëndrueshëm sa kafshët e tjera të xhunglës që gjenden brenda pyllit Monedhat e gorillave të arta veprojnë si të egra dhe zëvendësuese për çdo simbol, përveç shpërndarjes. Simbolet e malit veprojnë si shpërndarës në lojë dhe hapin rrugën për rrotullime falas.

Përfitimet e luajtjes së shumëzuesit malor Silverback

Në Silverback Mountain Multiplier, për çdo fitore; ka një 1x të shumëzuesit total dhe çmime të një rrotullimi shtesë. Zbarkimi i basteve argjendi të grumbulluara me vlerë shpërblehet me pagesa të mëdha për lojtarët. Loja vjen me tinguj muzikorë qetësues për të qetësuar nervat e lojtarëve ndërsa e shijojnë atë.

Assassin Moon

Assassin Moon është një tjetër lojë që pritet të dalë për lojtarët online këtë dhjetor nga Microgaming. Luna, vrasësi i yjeve dhe gruaja ndërkombëtare e misterit, mirëpret lojtarët në botën e saj. Kur Luna godet, lojtarët mund të arrijnë gjashtë ose më shumë simbole hipermbajtëse që zbresin në rrotullimet falas. Ajo godet vetëm kur hëna është një top i çmendur i nxehtë prej neoni rozë.

Përveç kësaj, çdo lojtar në Assassin Moon që merr të gjitha 15 hënat, shpërblehet me një mega jackpot prej 5000 herë bast. Lojtarët që luajnë me bravë të aktivizuar WinBooster synojnë më shpesh fitore të mëdha.

Avantazhet e të luajturit Assassin Moon

Në Assassin Moon, lojtarët mund të përfitojnë nga shpërblimi me 10 rrotullime falas me çdo rrotullim që ul simbolin 3x3 jumbo. Lojtarët e Assassin Moon gjithashtu mund të shijojnë egërsinë e grumbulluar siç shfaqet në të gjitha rrotullat për çmime shpërblyese.

Në lajme të tjera të lidhura nga Microgaming, Diamond King Jackpots tani është i disponueshëm në platformën e përmbajtjes Microgaming. Jackpots Diamond King është rezultati më i fundit i një partneriteti Microgaming me një kompani me bazë në Las Vegas. Loja u lëshua më 3 dhjetor në internet për klientët e Microgaming që luajnë kënaqësi. Është një lojë slot me 1024 mënyra me jackpots, shumëfishues të fuqisë dhe rrotullime falas. The Diamond King Jackpots është një lojë online Safari Afrikane e mbushur me të gjitha veprimet.

Integrimi i lojës së re në internet në platformën e përmbajtjes Microgaming

Microgaming ka përfunduar planet për të integruar disa tituj të rinj në platformën e saj të përmbajtjes Microgaming. Integrimi i emrave të rinj do të nisë në datën 16 dhjetor teksa viti po përfundon. Disa lojëra të reja të mundshme që do të integrohen janë Books of Cats, Four Lucky Clover, Elvis Frog në Vegas dhe të preferuarat e tjera të shumta të kumarxhinjve.

Microgaming po kërkon gjithashtu të shtojë disa lojëra joekskluzive nga partnerët e saj të palëve të treta në platformën e saj të përmbajtjes. Lojërat janë Slot Vegas, Lucky Streak MK2 dhe Donuts.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
ThunderPick
Bonus 2000 dollarë

Të rejat e fundit

Molla e mosmarrëveshjes: Kontrollet e përballueshmërisë në Mbretërinë e Bashkuar nxisin tenxheren në sektorin e lojërave të fatit
2024-05-03

Molla e mosmarrëveshjes: Kontrollet e përballueshmërisë në Mbretërinë e Bashkuar nxisin tenxheren në sektorin e lojërave të fatit

Lajme