Miami Club Rishikimi 2024 - Withdrawals

Miami ClubResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 800 dollarë
Turne të ftohtë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Turne të ftohtë
Miami Club is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Pasi të fitoni duke luajtur në Miami Club Casino, mund të bëni lehtësisht një tërheqje. Ka metoda të ndryshme tërheqjeje, kështu që ju mund të gjeni atë që është e përshtatshme për ju. Ato përfshijnë:

  • Kontrollo
  • Transferta me tela
  • ecoPayz
  • Neteller
  • Skrill
  • Bitcoin

Koha e arkëtimit varet nga metoda që po përdorni. Kuletat elektronike ofrojnë kohën më të shpejtë të arkëtimit, e cila është deri në 48 orë, ndërsa nëse jeni duke përdorur "Transferta me tela", mund të duhen deri në 10 ditë përpara se të merrni fitimet tuaja. Periudha në pritje pasi të keni kërkuar një tërheqje është 72 orë.

Si të bëni një tërheqje?

Tërheqja e fitimeve tuaja është e thjeshtë. Thjesht klikoni në butonin Tërhiqe dhe seksioni i arkëtarit do të hapet. Zgjidhni metodën që është më e përshtatshme për ju për të marrë fitimet dhe shkruani shumën që dëshironi të tërhiqni. Mbani në mend se duhet të përfundoni procedurën e verifikimit të llogarisë përpara se të bëni një tërheqje.

Nëse ju keni`t verifikuar llogarinë tuaj kërkesa juaj për tërheqje nuk do të përpunohet fare. Do t'ju duhet të dërgoni disa dokumente ligjore për të vërtetuar identitetin, adresën dhe mënyrën tuaj të pagesës. Kjo është për sigurinë tuaj, imagjinoni nëse kazino do të lejonte dikë të krijojë një llogari dhe të bëjë depozita dhe tërheqje. Nëse kjo ishte e vërtetë, nuk do të jeni të sigurt kur përdorni një platformë në internet për të luajtur.

Për këtë arsye, ju lejohet të hapni vetëm një llogari në emrin tuaj dhe mund të bëni depozita dhe tërheqje në një llogari që është vetëm e juaja.

Ju keni opsione të ndryshme bankare në dispozicion për të bërë një tërheqje. Të gjitha tërheqjet përpunohen brenda 24 deri në 72 orë. Mbani në mend se lojtarët amerikanë që bëjnë tërheqje nëpërmjet transfertës bankare duhet të paguajnë një tarifë prej 45 dollarësh dhe duhet të presin deri në 7 ditë për të marrë fitimet e tyre.

Për shkak të kufizimeve të vendosura në kazino nga Visa International, ju mund të bëni një depozitë duke përdorur kartën tuaj të kreditit, por mundeni`të bëni një tërheqje në një kartë krediti Visa. Ju mund të përdorni çdo metodë tjetër për një tërheqje të shënuar në arkë.

Herën e parë që bëni një tërheqje të fitimeve tuaja në Miami Club Casino, ekziston një kufi javor i tërheqjes prej $2000, dhe në tërheqjen tjetër, kufiri është $4000 në javë. Nëse fitoni më shumë se kufiri javor, don`Mos u shqetësoni, pasi të bëni një tërheqje, pjesa tjetër e fondeve tuaja do të mbetet në llogarinë tuaj dhe ju mund të kërkoni një tërheqje tjetër.

Monedha

Ekziston vetëm një monedhë në dispozicion në Miami Club Casino, USD, si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet.