Miami Club - Software

Age Limit
Miami Club
Miami Club is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Software

Softueri WGS përdoret për Miami Club Casino. Ju ndoshta e dini tashmë se WGS njihej më parë si platforma Vegas Technology dhe kjo platformë dikur drejtonte disa nga kazinotë më të mëdha në internet në botë, dhe një nga ato kazino ishte English Harbour Casino.

Ndërsa WGS e bën`Duke ofruar të njëjtin numër lojërash si platformat e tjera softuerike, ato ende ofrojnë lojëra që funksionojnë si në versionet e shkarkueshme ashtu edhe në ato të çastit. Pothuajse të gjitha lojërat e tyre janë të disponueshme për platformat celulare dhe ata vazhdimisht po punojnë për të qëndruar në krye të lojës.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Bank transferBitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EZ Voucher
EcoPayzMasterCardNeteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Wire Transfer
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (1)
SoftwareSoftware (1)