Miami Club - Mobile

Age Limit
Miami Club
Miami Club is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Mobile

Kazinoja celulare Miami Club është e mrekullueshme. Ai ofron të gjitha lojërat dhe veçoritë si versioni i desktopit. Kazinoja funksionon normalisht në shumë pajisje të dorës. 

Për më tepër, ai ofron lehtësinë për të luajtur lojën tuaj të preferuar sa herë që dëshironi, për sa kohë që keni celularin tuaj dhe një lidhje të mirë interneti.

Hidhni një sy në rishikimin tonë kryesor të celularit të Miami Club sot!

Miami Club Casino është i pajtueshëm me çdo pajisje që funksionon Android, iOS ose Windows. Ju mund të hyni në kazino përmes shfletuesit tuaj dhe të hyni në llogarinë tuaj. Pasi të hyni në llogarinë tuaj, ju pret një botë lojërash. Ka dhjetëra lojëra dhe është e pamundur t'i renditim të gjitha këtu, por me siguri mund të përmendim disa nga të preferuarat tona:

  • 7x Lucky 7s – Ky është një lojë slot video në internet fiks jackpot që shumë pëlqejnë ta luajnë. Arsyeja për këtë është vërtet e mirë sepse nëse arrini 7x të egra, do të merrni pagesën më të lartë prej 7.500 monedhash.

  • Cash Cow – Ky është një slot me pesë rrotulla që lojtarët e pëlqejnë vetëm sepse ofron bonuse të ndryshme që mund të përmirësojnë ekuilibrin tuaj në asnjë kohë. Nëse aktivizoni bonusin Cash Cow, mund të fitoni deri në 12.500 monedha nëse vendosni simbolet e duhura në bobina. Kooky Chicken dhe Direct Hit Scatters do të sjellin çmime të menjëhershme në para dhe për më tepër, ka edhe rrotullime falas.

  • Rrota e fatit - Kjo është një lojë me tre rrotulla me një çmim kryesor prej 2.400 monedhash. Simboli wild jo vetëm që qëndron për çdo simbol tjetër për të përfunduar një linjë fituese, por gjithashtu vjen me një shumëzues 4x. Loja e bonusit nxitet nga simboli i rrotës së bonusit dhe ju lejon të rrotulloni timonin dhe të fitoni ca para.

Turne

Për më tepër, përdoruesit e kazinosë celulare mund të bashkohen me turne në pajisjet e tyre të dorës tani dhe nuk duhet të shkojnë më te një kompjuter.

Kur bëhet fjalë për turnetë e kazinove celularë, ekzistojnë 3 kategori kryesore të veçuara, Roll falas dhe lojëra elektronike. Për t'u bashkuar, një prej tyre mund t'ju kërkohet të paguani një tarifë minimale hyrjeje, prej le`s thoni 5 dollarë dhe do të keni një shans për të fituar deri në 1500 dollarë.

Nëse dëshironi të fitoni para të vërteta kur luani lojëra kazino në internet, së pari duhet të bëni një depozitë. Pothuajse të gjitha lojërat në kazino janë të disponueshme në lojë falas, por në këtë mënyrë ju merrni para virtuale nga kazino për të luajtur një lojë të caktuar dhe në fund të seancës mund të`t'i tërhiqni fitimet tuaja.

Kur bëni një depozitë herën e parë që bashkoheni në kazino, mund të rrëmbeni në duart tuaja një bonus mirëseardhjeje shumë bujare që vlen deri në $800. Bonusi i mirëseardhjes bartet mbi 8 depozitat e para dhe është një bonus depozite 100%.

Ju mund të përdorni një nga shumë mënyra të ndryshme pagese që ofron kazinoja si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Ju gjithashtu mund të përdorni Bitcoin për depozita, dhe disa nga metodat e tjera përfshijnë Eco, QuickCash, Neteller, PaySafe, Skrill dhe Sofort.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Bank transferBitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EZ Voucher
EcoPayzMasterCardNeteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Wire Transfer
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (1)
SoftwareSoftware (1)