Miami Club - Deposits

Age Limit
Miami Club
Miami Club is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Deposits

Duhet të jesh anëtar i Miami Club Casino për të bërë një depozitë dhe për të luajtur lojërat e tyre. Procedura e regjistrimit është shumë e thjeshtë, gjithçka që duhet të bëni është të klikoni në butonin 'Regjistrohu' dhe t'i jepni kazinosë disa detaje personale.

Pasi ta keni llogarinë tuaj të mirë dhe gati, shkoni te seksioni i arkëtarit dhe zgjidhni mënyrën tuaj të dëshiruar të pagesës për të bërë një depozitë dhe fondet do të shfaqen menjëherë në llogarinë tuaj. Ju mund të zgjidhni një nga metodat e mëposhtme për të depozituar në llogarinë tuaj:

 • Ju mund të përdorni Visa për të depozituar në llogarinë tuaj. Shuma minimale e kërkuar është 25 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë kur përdoret kjo metodë.
 • Ju mund të përdorni Mastercard për të depozituar në llogarinë tuaj. Shuma minimale e kërkuar është 35 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë kur përdoret kjo metodë.
 • Ju mund të përdorni Bitcoin Cash për të depozituar në llogarinë tuaj. Shuma minimale e kërkuar është 25 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë kur përdoret kjo metodë.
 • Ju mund të përdorni Litecoin për të depozituar në llogarinë tuaj. Shuma minimale e kërkuar është 25 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë kur përdoret kjo metodë.
 • Ju mund të përdorni Bitcoin për të depozituar në llogarinë tuaj. Shuma minimale e kërkuar është 25 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë kur përdoret kjo metodë. Kufiri minimal i tërheqjes është 100 dollarë dhe kufiri maksimal i tërheqjes është 2.500 dollarë në javë.
 • Ju mund të përdorni Neteller për të depozituar në llogarinë tuaj. Shuma minimale e kërkuar është 20 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë kur përdoret kjo metodë. Kufiri minimal i tërheqjes është 150 dollarë dhe kufiri maksimal i tërheqjes është 2.500 dollarë në javë. Koha e tërheqjes është deri në 48 orë.
 • Ju mund të përdorni Skrill për të depozituar në llogarinë tuaj. Shuma minimale e kërkuar është 20 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë kur përdoret kjo metodë. Kufiri minimal i tërheqjes është 150 dollarë dhe kufiri maksimal i tërheqjes është 2,000 dollarë në javë. Koha e tërheqjes është deri në 48 orë.
 • Ju mund të përdorni Neosurf për të depozituar në llogarinë tuaj. Shuma minimale e kërkuar është $1 dhe nuk ka tarifa kur përdorni këtë metodë.
 • Ju mund të përdorni Ecopayz për të depozituar në llogarinë tuaj. Shuma minimale e kërkuar është 20 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë kur përdoret kjo metodë. Kufiri minimal i tërheqjes është 150 dollarë dhe kufiri maksimal i tërheqjes është 2.500 dollarë në javë. Koha e tërheqjes është deri në 48 orë.
 • Ju mund të përdorni Sofort për të depozituar në llogarinë tuaj. Shuma minimale e kërkuar është 5 dollarë dhe nuk ka tarifa kur përdorni këtë metodë.
 • Ju mund të përdorni Paysafe për të depozituar në llogarinë tuaj. Shuma minimale e kërkuar është $1 dhe nuk ka tarifa kur përdorni këtë metodë.

Kodi i Bonusit të Depozitës

Miami Club Casino ofron bonuse depozitash ditore, kështu që do të kishit diçka shtesë për të luajtur, sa herë që jeni në humor. Në varësi të nivelit të llogarisë suaj të lojtarit, ju mund të kërkoni lloje të ndryshme bonusesh. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 25 dollarë.

Monedha

Monedha e vetme që është e disponueshme në Miami Club Casino është USD, si për depozita ashtu edhe për tërheqje.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Bank transferBitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EZ Voucher
EcoPayzMasterCardNeteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Wire Transfer
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (1)
SoftwareSoftware (1)