Miami Club - Countries

Age Limit
Miami Club
Miami Club is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Countries

Lojtarët nga disa vende janë të bllokuar të hapin një llogari dhe të luajnë lojëra në Miami Club Casino. Nëse jetoni në një nga këto vende mundeni`të hyni në faqen:

 • Anguilla
 • Australia
 • Bermuda
 • Ishujt e Virgjër Britanikë
 • Kanadaja
 • Ishujt Kajman
 • Ishujt Falkland
 • Franca
 • Guiana Franceze
 • Polinezia Franceze
 • Territoret Jugore Franceze
 • Guadelupe
 • Izraeli
 • Martinika
 • majota
 • Moldavia
 • Montserrat
 • Holanda
 • Antilet Hollandeze
 • Holandë Ishujt Karaibe
 • Kaledonia e Re
 • Panamaja
 • Réunion
 • Shën Barthélemy
 • Shën Helena
 • Shën Martin
 • Saint Pierre dhe Miquelon
 • Gjeorgjia e Jugut dhe Ishujt Sanduiç të Jugut
 • Ishujt Turks dhe Kaikos
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Wallis dhe Futuna

Ju ndoshta po pyesni veten pse jeni bllokuar nga kazino dhe mundeni`a nuk hyni në faqen e tyre të internetit? Arsyet për këtë mund të jenë të shumta, dhe në shumicën e rasteve, kjo është për shkak se kumari është i paligjshëm në vende të caktuara, dhe në të tjera, kazinoja nuk`nuk keni licencë për të vepruar. Lojtarët nga vendet e mëposhtme munden`nuk luani as në Miami Club:

 • Kanadaja
 • Izraeli
 • Moldavia
 • Mbretëria e Bashkuar

Lojtarët nga SHBA mund të luajnë për para të vërteta në Miami Club, por ka disa përjashtime. Banorët e Nju Xhersit, Luizianës, Misurit, Nju Jorkut, Kentakit, Shtetit të Uashingtonit dhe Marylandit janë të ndaluar të krijojnë një llogari në kazino.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Bank transferBitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EZ Voucher
EcoPayzMasterCardNeteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Wire Transfer
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (1)
SoftwareSoftware (1)