Miami Club - Affiliate Program

Age Limit
Miami Club
Miami Club is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Programi i filialeve është një mundësi e shkëlqyer për të fituar para nëse keni një faqe interneti ku mund të promovoni kazinonë. Anëtarësimi në programin e filialit është shumë i thjeshtë, gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari dhe të plotësoni formularin.

Pasi të bashkoheni në programin e filialeve, do t'ju paguhen komisione përmes një modeli të ndarjes së të ardhurave. Ju do të merrni një përqindje të të ardhurave neto që lojtarët tuaj kanë krijuar gjatë lojës në kazino. Përqindja fillon nga 30% dhe mund të arrijë deri në 45%.

Lajmi i mirë është se nuk ka një politikë negative të bartjes, kështu që nuk do të humbni para pasi ato do të barten gjatë muajit të ardhshëm. Ju gjithashtu mund të rrisni komisionin tuaj nëse referoni bashkëpunëtorë të tjerë në këtë program. Shuma minimale që mund të merrni si pagesë është 50 dollarë dhe do ta merrni pagesën në datën 20 çdo muaj. Bashkëpunëtorët që duan të marrin pagesën e komisionit nëpërmjet transfertës bankare duhet të arrijnë shumën prej $1000.

Ju mund të përdorni një nga metodat e mëposhtme të tërheqjes për të marrë pagesën tuaj Bitcoin, Skrill, Neteller, EcoPayz dhe Transfertë bankare. Nuk ka asnjë tarifë, por duhet të keni parasysh se mund të ketë disa tarifa që vijnë me konvertimin e monedhës, sepse të gjitha pagesat bëhen në dollarë amerikanë.

Cili është programi i anëtarësimit të Miami Club Casino?

Programi i filialeve të Miami Club Casino quhet Deckmedia Affiliates dhe ata drejtojnë disa nga kazinotë e njohura duke përfshirë Uptown Aces, Sloto' Cash, Miami Club, Slots Capital, Desert Nights Casino, Box24 Casino, Spartan Slots, Black Diamond Casino.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Bank transferBitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EZ Voucher
EcoPayzMasterCardNeteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Wire Transfer
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (1)
SoftwareSoftware (1)