Kazino Në Internet InterAc

E themeluar në vitin 1984 si Interac Association, Interac është një kompani kanadeze që lehtëson transaksionet elektronike ndërbankare. Për momentin, kjo mënyrë pagese në internet është e disponueshme vetëm në Kanada, por ka plane të hollësishme për të zgjeruar operacionet në rajone të tjera. Interac krenohet me mbi 59,000 ATM dhe mbi 450,000 tregtarë.

Interac është një metodë popullore tërheqjeje në shumë kazino online. Faqet e autoriteteve të tilla si Rank Kazino Online rekomandojnë këtë zgjidhje pagese për disa arsye. Së pari, kthesa e transaksionit është e shpejtë. Çmimet janë gjithashtu të përballueshme. Cfare ka me shume? Interac e merr seriozisht sigurinë. Ai ofron shërbime bankare të sigurta dhe të sigurta në krahasim me shumicën e mënyrave të pagesës atje.

al Country FlagCheckmark

Jackpot City

al Country FlagCheckmark
100% deri në 1600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen

Jackpot City Casino u lançua në vitet '90 kur kazinotë në internet po ngriheshin. Që atëherë, kazinoja Jackpot City ka adoptuar veçori të reja moderne dhe inovative. Ata vlerësojnë atë që është e rëndësishme për të tërhequr klientët e rinj dhe për t'i mbajtur të lumtur ata aktualë.

Deri në 1000 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe

National Casino operohet nga TechSolutions Group NV, i cili është i bazuar në Curacao, dhe i licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Curacao që nga viti 2018. National ofron një përzgjedhje të gjerë lojërash në kategori të ndryshme, të cilat mund të lundrohen lehtësisht në faqen e tyre intuitive dhe miqësore për përdoruesit.

100% deri në 1000 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar

Spin Casino u themelua për herë të parë si Spin Palace Casino në vitin 2001. Pasi të vizitoni faqen e tyre të internetit, mund të prisni të keni një përvojë të këndshme. Spin Casino ka një licencë me Autoritetin e Lojërave të Maltës dhe Komisionin e Lojërave Kahnawake.

Merrni mbi 2000 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Spin Samurai është një nga kazinotë më të fundit në internet. Themeluar në vitin 2020, është në pronësi dhe drejtuar nga Dama NV Ky operator i njohur drejton dhjetëra kazino online, duke përfshirë BitStarz Casino, GetSlots dhe Golden Star Casino.

  €/$100 Bonusi i parë i depozitës
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Duelz Casino u krijua në 2018 si një kazino në internet që fton lojtarët e fatit të shijojnë lojërat e tyre të preferuara. Kazinoja, e cila është në pronësi të SuprPlay Limited Casinos, përmban disa lojëra të tilla si lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra pokeri dhe lojëra të drejtpërdrejta. Kumarxhinjtë mund të luajnë lojëra duke përdorur ofruesit kryesorë të softuerit që përfshijnë Play'n GO, NetEnt dhe Microgaming.

   Deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bastet e kazinosë dhe sporteve
   • Sportet virtuale
   • Rrotullime pa besnikëri
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bastet e kazinosë dhe sporteve
   • Sportet virtuale
   • Rrotullime pa besnikëri

   Betmaster është një operator kazinoje dhe një libralidhës në internet i themeluar në Estonia. Kazinoja ka një licencë nga Curacao që garanton drejtësinë e lojërave. Për më tepër, kazino përdor kodimin më të fundit SSL që siguron mbrojtje dhe konfidencialitet për klientët e tyre.

   Deri në 200 dollarë + 220 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Shpërblime VIP
   • Kazino me letra me gërvishtje
   • Ofrohen çmime të rastësishme
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Shpërblime VIP
   • Kazino me letra me gërvishtje
   • Ofrohen çmime të rastësishme

   Cookie Casino u lançua jo shumë kohë më parë, vetëm në vitin 2020, dhe ofron më shumë se 1500 lojëra në këtë pikë.

   100% deri në 400 EUR/USD + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Politikë transparente
   • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
   • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Politikë transparente
   • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
   • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat

   LevelUp Casino është ndër sipërmarrjet e reja të nisura nga operatori i njohur i lojërave të fatit Dama NV, i cili gjithashtu drejton BitStarz Casino, Kingdom Casino, BaoCasino , dhe Kazino Oshi. Është licencuar në juridiksionin e Curacao nga Antillephone NV Themeluar në vitin 2020, LevelUp Casino është sot një nga më të mirat kazinotë celulare mirësjellje e qasjes së saj mobile-first.

   Deri në 100 $/€ + 25 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Nuk nevojitet regjistrim
   • Pay N Play kazino
   • Përfitimet e statusit VIP
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Nuk nevojitet regjistrim
   • Pay N Play kazino
   • Përfitimet e statusit VIP

   PlayToro është një kazino online që operohet nga SkillOnNet Ltd., operacionet e së cilës rregullohen nga Autoriteti i Lojërave të Maltës sipas një licence të lëshuar në 2018.

   100% Deri në 500 € + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • 6000+ lojëra
   • Programet VIP
   • Kazinotë kripto
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • 6000+ lojëra
   • Programet VIP
   • Kazinotë kripto

   Getslots është një kazino që u lançua në vitin 2020 dhe u ofron lojtarëve të saj shumë opsione lojrash nga më shumë se 40 ofrues softuerësh. Bonuset e ndryshme do t'ju mbajnë gjithmonë në buzë të vendit tuaj dhe opsionet e ndryshme bankare do t'i bëjnë gjërat shumë më të lehta, kështu që kjo është një kazino që duhet t'i hidhni një sy.

   Deri në 200 € + 60 rrotullime
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Në dispozicion në shumë vende
   • Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Në dispozicion në shumë vende
   • Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas

   CasinoIn u krijua në 2015, por nuk u lançua deri në vitin 2019. Ekipi që qëndron pas kazinosë donte të kishte produktin më të mirë përpara se ta prezantonte atë te klientët dhe ata bënë një punë të shkëlqyer, duhet ta pranojmë. Tani, CasinoIn ofron një seksion të gjallë bastesh që u siguron lojtarëve të tij gjithçka që ata kërkojnë në një kazino online.

   100% Depozita e parë deri në 500 dollarë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
   • Lojëra në kazino dhe baste sportive
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
   • Lojëra në kazino dhe baste sportive
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme

   Betfinal është një libër sportiv i plotë dhe një kazino në internet. U lançua në vitin 2013 dhe është Final Enterprises NV Është një faqe me stil me ngjyrat dominuese të zeza dhe grija e hapësirës. Për ta bërë atë të duket më tërheqëse, Betfinal i shton përzierjes një përzierje bardhe-verdhe. Kjo kazino ofron një koleksion të gjerë lojërash në internet, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe tituj të drejtpërdrejtë të tregtarëve. Për më tepër, rrotulluesit e lartë gëzojnë një përzgjedhje ekskluzive të titujve të tregtarëve të drejtpërdrejtë në seksionin e kazinosë live VIP.

   Deri në 1850 dollarë + 500 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bonuset e mëdha të mirëseardhjes
   • Koleksion i madh lojrash
   • Shërbim miqësor ndaj klientit 24/7
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bonuset e mëdha të mirëseardhjes
   • Koleksion i madh lojrash
   • Shërbim miqësor ndaj klientit 24/7

   Locowin u themelua nga një grup entuziastësh të vërtetë të kazinosë me synimin për të ofruar përvojat më të mira të kazinosë duke ofruar një kazino të thjeshtë dhe miqësore për përdoruesit, duke u fokusuar te individi dhe duke ofruar shpërblime të personalizuara në këmbim të besnikërisë. Me një gamë të madhe lojërash argëtuese dhe jackpot-et më të mëdha në treg, ju do të shijoni qëndrimin tuaj në këtë kazino.

   11% x 3 muaj kthim parash dhe 25% bonuse ditore
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kushtet e kthimit të parave
   • Kushtet e depozitimit
   • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kushtet e kthimit të parave
   • Kushtet e depozitimit
   • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways

   Kazino Samosa është një kazino e re në internet e cila doli në treg në tetor 2020. Është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës me numrin e licencës MGA/B2C/394/2017 (lëshuar më 01/08/2018).

   100 € + 100 rrotullime
   • Bonuse bujare
   • Depozita dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
   • Një përzgjedhje e gjerë lojërash
   • Bonuse bujare
   • Depozita dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
   • Një përzgjedhje e gjerë lojërash
   Deri në 333 € + 300 rrotullime
   • Oferta Bujare Bonus
   • Lojëra të reja dhe të përditësuara
   • PNP në Finlandë
   • Oferta Bujare Bonus
   • Lojëra të reja dhe të përditësuara
   • PNP në Finlandë
   Deri në 500 dollarë në 3 depozitat e para
   • Ofron mbi 3200 lojëra
   • Kazino shumëgjuhëshe
   • Licenca MGA
   • Ofron mbi 3200 lojëra
   • Kazino shumëgjuhëshe
   • Licenca MGA
   300 $ + 80 rrotullime
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • 3000+ lojëra elektronike
   • Lojëra të menjëhershme
   • Bie dhe fiton
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • 3000+ lojëra elektronike
   • Lojëra të menjëhershme
   • Bie dhe fiton

   Bongo është një kazino relativisht e re, e nisur në vitin 2020, por kjo nuk e ka penguar atë të ketë një ndikim të madh. Kazinoja është ende relativisht e panjohur, por njerëzit që e kanë provuar atë raportojnë se kanë gjetur një kazino me të gjitha shenjat dalluese të një platforme të shkëlqyer. Rishikimi ynë i Bongo Casino do të hedhë një vështrim më të afërt se çfarë e bën Bongo të dallohet.

   Deri në 100 € + 100 rrotullime falas dhe më shumë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kazino celulare
   • 2000+ lojëra
   • Pagesa të shpejta dhe të sigurta
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kazino celulare
   • 2000+ lojëra
   • Pagesa të shpejta dhe të sigurta

   Pocket Play është një kazino e re në internet e filluar në vitin 2020 nga një grup entuziastësh të iGaming. Sipërmarrja operohet nga Deep Dive Tech BV, një operator kazinoje i licencuar dhe i rregulluar nga Curacao eGaming në juridiksionin e Curacao. Kazinoja ofron një përzgjedhje të madhe lojërash, bonuse dhe promovime fitimprurëse dhe përdorshmëri të shkëlqyer.

   Deri në 550 $/€ + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bast vetëm x30
   • Pagesat më të mira të kriptove
   • Transaksione të shpejta
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bast vetëm x30
   • Pagesat më të mira të kriptove
   • Transaksione të shpejta

   Në mënyrë mbresëlënëse, Abo Casino është një krejt e re kazino online platformë e themeluar në shkurt 2021. Është themeluar dhe rregulluar nga Libergos Ltd - një filial i Hollycorn NV Ajo është regjistruar dhe themeluar sipas ligjit të Qipros, i licencuar nga shteti i Curacao. Edhe pse loja është relativisht e re, ajo është bërë e përhapur për veçantinë e saj.

   Deri në 500 € ose 5 BTC + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kazino Bitcoin
   • Shumë monedhë
   • Kodet e bonusit
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kazino Bitcoin
   • Shumë monedhë
   • Kodet e bonusit

   Kazinoja Online Katsubet është një nga të parat faqet e lojërave në internet për të pranuar bitcoin. Ai filloi operacionet në vitin 2020 dhe menaxhohet dhe operohet nga Dama NV, një lojtar me përvojë në industri me licencim ndërkombëtar nga Curaçao. Kazinoja synon t'u ofrojë lojtarëve argëtim të pakufizuar të paraqitur në një platformë me temë aziatike. Në fakt, emri i kazinosë rrjedh nga hieroglifi "Katsu", që nënkupton "të fitosh" në japonisht.

   100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • I sigurt dhe i sigurt
   • Pagesa të shpejta
   • Lojëra cilësore
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • I sigurt dhe i sigurt
   • Pagesa të shpejta
   • Lojëra cilësore

   Queen Vegas Casino u lançua në vitin 2011 dhe tani operon nën një licencë të Autoritetit të Lojërave të Maltës. Kazinoja online menaxhohet nga SkillOnNet Ltd dhe u ofron lojtarëve lojëra të shumta, bonuse të mahnitshme dhe metoda të shpejta bankare. Të gjitha ofertat synojnë t'u japin lojtarëve një shije të familjes mbretërore që është tema e faqes së lojërave të Queen Vegas.

   100% deri në 500 € + 200 FS
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • 10 gjuhë të mbështetura
   • Shumëllojshmëri pagesash
   • Mbështetje 24/7
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • 10 gjuhë të mbështetura
   • Shumëllojshmëri pagesash
   • Mbështetje 24/7

   Boomerang Casino është një kazino në internet e krijuar në vitin 2020 dhe në pronësi të Rabidi NV Kompania mban një licencë të lëshuar nga Qeveria e Curacao. Sipas përshkrimit në faqen e internetit, numri masiv i lojërave garanton që paratë e lojtarëve të kthehen tek ata. Ndërfaqja ka një temë vizatimor me një sfond të errët, duke bërë butonat dhe etiketat me ngjyra të ndezura.

   100% deri në 300 € + 150 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
   • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
   • Bast Ngjarje Sportive
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
   • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
   • Bast Ngjarje Sportive

   Edhe pse kumari në internet është i gjerë dhe shpesh shqetësues, shumë kazino në internet po rriten dhe po përparojnë pavarësisht vështirësive. Në biznes, reputacioni është vendimtar, veçanërisht në industrinë e lojrave. Çdo hap i rrugës synohet të mbahet jashtëzakonisht i pastër. N1 Bet është zhvilluar nga një ekip me përvojë me përvojë të pasur në produktet e lojërave të fatit.

   100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Zgjidhje të mira pagese
   • Shumë lokalizime
   • 1-3 orë tërheqje
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Zgjidhje të mira pagese
   • Shumë lokalizime
   • 1-3 orë tërheqje

   provider_name është një emër vertikal i mirëpërcaktuar, i themeluar në provider_year_founded. provider_name është renditur në site_url që nga data_date_added ofruesi dhe është vlerësuar me vlerësimin e ofruesit nga 10 bazuar në vlerësimin e përgjithshëm të lojtarit, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset, lloje të ndryshme lojërash të ofruara dhe shumë më tepër.

   100% deri në 120 € + 120 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta

   Edhe pse viti 2009 konsiderohet si fillimi zyrtar i asaj që tani njihet si TonyBet, kazinoja filloi funksionimin e saj në vitin 2003, megjithëse me një emër tjetër. Në atë kohë, kazino operohej nga marka OmniBet, e cila me kalimin e viteve u shndërrua në një titani të lojërave. Gjashtë vjet pas themelimit të saj, profesionisti lituanez i pokerit Antanas Guoga, i njohur gjithashtu si "Tony G", bleu markën.

   Deri në 775 € / 350 dollarë + 250 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Program i mirë VIP
   • Shumë bonuse
   • Dizajn i mirë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Program i mirë VIP
   • Shumë bonuse
   • Dizajn i mirë

   Bizzo Casino është një kazino mjaft e re, e lançuar në vitin 2021 dhe menaxhohet dhe operohet nga TechSolutions Group Limited. Bizzo pranon lojtarë nga Kanadaja, Australia dhe vende të tjera ku kumari është i ligjshëm.

   Deri në 400 €/$ + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Rrotullim falas në Rrotën e Pasurisë
   • Specializohet në lojëra elektronike
   • Rrotullime javore falas
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Rrotullim falas në Rrotën e Pasurisë
   • Specializohet në lojëra elektronike
   • Rrotullime javore falas

   Mason Slots është një faqe me reputacion e lojërave të fatit që u krijua në vitin 2020. N1 Interactive Ltd është kompania që e zotëron atë. Kazinoja përmban një temë krijuese të frymëzuar nga vëllazëria sekrete e shoqërisë Mason.

   Deri në 250 € + 150 rrotullime falas
   • Tema e Mbretit Arthur
   • Dhurata surprizë
   • Programet VIP
   • Tema e Mbretit Arthur
   • Dhurata surprizë
   • Programet VIP
   Deri në 200 €/$ + 200 rrotullime falas
   • Kazino me letra me gërvishtje
   • Slote të reja mujore
   • Pranon kriptovalutat
   • Kazino me letra me gërvishtje
   • Slote të reja mujore
   • Pranon kriptovalutat
   Shfaq më shumë
   Shfaq më pak